utkutekten123 kullanıcısının son içeriği

1. U

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Barış Karamanlının Facebooktaki Mesajından Bir Kesit: Herkese merhaba, sunucu açılıyor mu ? Açılıyorsa neden geç açılıyor ? Sorularınıza cevap vereceğim. Sunucu açılıyor. Bu kadar geç kalmamın sebebi kapalı beta hızlı bitecek gibi gözüküyor fazlasıyla görev ve yaratık eklemeye çalışıyorum...
  2. U

Önceden Girip Kayıt Yaptıranların Tekrardan Kodu Yazması Gerekiyor mu? @blackone1991
  3. U

Balıkçılıktan gelen itemler skripti

senin attığın link c# kodlaması yanlış yere açılmış gibi geçer konun linki kaldırmanı tavsiye ederim yardımcı olmaya çalışacağım birazdan
  4. U

Skript Fikirleri.

yay yap bi tane ok atsın okun çarptığı yer patlasın :D en basitinden aslında banada şöyle kolay şeyler lazım konu olarak skripte tekrardan başlamayı düşünüyorum :D
  5. U

Yarın açık olurmu mmorpg kısmı? kaydımı yaptım girip kodu yazdım inşallah bi sıkıntı çıkmadan girip oynarız bakalım.
  6. U

@blackone1991 Bugün açılma ihtimali var mı?
  7. U

LostOnline • Hayatta Kalma Sunucusu • %100 Emek • IP: lostonline.mcsunucum.net • 1.9

1.9 ve üstü Hilelerin olmadığı güzel bir server. Önceden Lag sorunu vardı ama giderdiler şuanda ticaret başlıyor yavaş yavaş oyuncular arasında.
  8. U

@blackone1991 umarım yerim hala duruyordur bir süredir buralarda yoktum :)
  9. U

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

@BySteve tek bir şey istiyorum para sıkıntısı çıkarsa rvp kapayacağınız en son yer olsun ve eğer son ulaşılabilir bir şeyse düzenli olarak sıfırlayın. Örn: Rust her ayın ilk perşembesi sıfırlanıyor item yapı her şey sıfırlanmakta böyle bir sistem uygulayabilirsiniz mesela 2-3 ayda bir sıfırlansın...
  10. U

Skript Minik Bir İstek!

Biraz sakin :D oldu bitti tamam uzatmayın savaş çıkmış :D
  11. U

Skript Minik Bir İstek!

axelinkini denemedim ama seninki çalışıyor
  12. U

Skript Minik Bir İstek!

denedim çalıştı
  13. U

Skript Minik Bir İstek!

helal olsun :D saol kardeşim :) 3 ay skript yazmayınca unutuyor insan :D
  14. U

Skript Minik Bir İstek!

yerde bir odun var diyelim odunu 1 kez kırınca geri gelicek ama maks. 10 kez sanırım olmicak bir şey şimdi on break of wood la yaptık diyelim bunu 10la sınırlandırabilirmiyim onu sordum