Vers kullanıcısının son içeriği

1. Vers

mc.pigbubble.com | 1.16.5 - ANTİ P2W - HARD SURVIVAL - YENİ CLAİM SİSTEMİ

Bildiğim kadarıyla normal yollar ile kes 6 ve protection 5 set elde edilmmiyor
  2. Vers

Sizce nasıl Mod paketleri Türkiyede ilgi çeker?

Mod paketleri zaten Curseforge, ATLauncher, MultiMC, FTB gibi platformlarda ücretsiz olarak bulunuyor haberin olsun. Eğer güzel bir mod paketi yapmak istiyorsan öncelikle detaylı bir araştırma yapmanı tavsiye ederim çünkü sadece modları bir araya koyup onlarla oynamak yeterli olmuyor bir ek...
  3. Vers

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım
  4. Vers

Forum Oyunu Ada Yaşamı

Adaya başka bir adam daha gelsin ve adı da Süleyman olsun
  5. Vers

[1.15.2] mc.gamer.com.tr | Uzayblock [Uzayblock Eklentisi/Mars/Venüs/Boss/Rapor/Unvanlar/Özel Madenler/Uzaylı Saldırıları]

moruk sunucu çok kuul annadabildim mi şaka bi yana cidden emek verilen bir sunucu herkese açılmadan önce oynadığımız zaman nasıl emek gösterdiklerine şait olduk.
  6. Vers

İstek Envanterdeki sandığa sağ tıklayınca item veren script

Merhaba, aradığım script envanter slotundaki (örnk: P5 Set Kutusu) kutuları eline alıp sağ tıkladığında belirli itemları veren bir script istiyorum.
  7. Vers

İstek Item'ın büyü isimini değiştirme

Teşekkür ederim bakıyorum şimdi
  8. Vers

O plugini denedik ancak enchant isimlerini değiştremedik sadece açıklama ekleyebiliyoruz. sanırım plde yok ya da biz yapamadık
  9. Vers

Bu şekilde büyülerin ismini değiştiren bir plugin var mı arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?
  10. Vers

CRAFTLINE | İşinin Ehli | Faction | Craftline.Batihost.Net | 1.8.X | Bolca Sistem | KATIL! |

Sunucuyu biraz inceledim genel olarak güzel ve hoş duruyor ama tam oturmamış bir kaç eksiklik var. Ayrıca sunucunun konu tasarımı birazcık daha geliştirilebilir ve oyun içerisinde warplar da ki gereksiz dekorasyonlar (örnek: Warp lapisteki yerdeki kafalar ve havada duran bloklar.) Genel...
  11. Vers

Mucosoft Minecraft Sunucusu

Sunucunuz "Tür: Açık Dünya Rol Yapma Sunucusu" olarak tanıtılmış sunucuyu ve sunucunuz sadece premium üyeleri kapsadığını belirten bir not düşmüşsünüz: "NOT: Premium sunucudur. " Sanırım sunucunuz yanlış başlıkta açılmış gibi duruyor Premium veya Rol Yapma (RPG) başlıkları altında açılsa daha...
  12. Vers

[ FactionX ] * Özel büyüler * Bosslar * Emek faction * [ 1.8.X ]

Sunucu güzel ancak sürüm yükseltmesi yapılması gerek.