VlamDraak888 kullanıcısının son içeriği

1. VlamDraak888

Crash Yardım lütfen [Crash Report Vanilla] [ÇÖZÜLDÜ] [atig6txx.dll+0x17d27] hatası dll hatası

Aga ben tam bir salağım aynı sorunlar olursa bazı arkadaşlardada ben AirDisplay programını kullanıyorum ve oda kendine özel wireless (kablosuz) görüntü bağdaştırıcı kullanıyor bu yüzden çalışmıyor dikkat ediniz gerçekten çok kullanmak istiyorsanız AirDisplay i oyunu açtıktan sonra airdisplay i...
  2. VlamDraak888

Crash Yardım lütfen [Crash Report Vanilla] [ÇÖZÜLDÜ] [atig6txx.dll+0x17d27] hatası dll hatası

Dün girdi ama şimdi tekrardan aynı hatayı veriyor silmedim hala duruyor driver ama ?
  3. VlamDraak888

Ben sürekli Beta yı (crimson) u kullanıyordum çünkü göze hitab ediyor,yeni vede bazı güzel özellikleri var şimdi tekrar Catalyst yükledim (WHQL) ve düzeldi çok teşekkür ederim benimle uğraştığın için.
  4. VlamDraak888

Teşekkürler çok teşekkürler kullandığım ekran kartı modeli şu güncelleme geldi diyor ama güncellemeye çalıştığımda hata veriyor idi sizin attığınız linkten deneyebilirim birde AMD ATI Radeon HD 6570
  5. VlamDraak888

Minecraft Survival 1.14.4

Linkin süresi dolmuş Discord adında yanlış beni eklersen sevinirim; VlámDraak888#3994
  6. VlamDraak888

Merhaba direk konuya giriyorum uzun zamandır minecraft oynuyordum ilk defa halledemediğim bir hata alıyorum sürüm Vanilla modlu değil normal minecraft ta ve sürüm farketmiyor isterse 1.14.4 olsun isterse 1.8 yinede açılmıyor crash report veriyor ve bırakıyor TLauncher i kullanıyorum ama launcher...