Vox3vx kullanıcısının son içeriği

1. Vox3vx

Yetkili alımı 1.8 survival

Survival sunucumuza yetkili kadrosu lazımdır. alınacak yetkililer: Admin Alındı Rehber x3 iletişim için discord adresimize gelin gg./H89r7pCv
  2. Vox3vx

ExtramNetwork.aternos.me Anarşi Reklamcı aranıyor 1.12.2 içeri bak

Amaç: Anarşi Sürüm: 1.12.2 Reklamcı aranıyor.
  3. Vox3vx

IP : ReallyWCraft.aternos.me Açıklama: +30da Admin Çekilişi +15de Mod Çekilişi Factions

Açıklama : Gelin +30da Admin Çekilişi +15de Mod Çekilişi Factions IP : ReallyWCraft.aternos.me
  4. Vox3vx

ExtramNW > Factions ✔ IP: ExtramNW.aternos.me ✔

Merhaba, Alımlarımız Şunlar [IP: ExtramNW.aternos.me] Moderator [2 Tane] Builder [2 Tane] Admin [2 Tane] Rehber [2 Tane] ✖ Pluginer Alımı Yoktur! ✖
  5. Vox3vx

Aternos serverde pluginlere yardım edicek kişi aranır!

Asıl Sen Boş Yapıyorsun Araştıramıyormusun Kardeşim? Bana Zor Falan Gelmedi...
  6. Vox3vx

Ee Senin Sorunun Sadece 2 Tane Sorun Ozaman Niye Pluginer Arıyon Ki Op lu olunca chat ta yazınca nickin kırmızı oluyo o oyun içinden olmuyor essentials diye pluginden ayarlıcaksın /mangaddp 'de çok kolay sen hiç araştırmayımı bilmiyosun ? Bütün Herkeze Araştır Diyorum Araştırmıyolar Tembelmisiniz?
  7. Vox3vx

Bak Tamammı Pluginer Dediğin Panel Olur Onda Ozaman Pluginer Olmuyoruz! Admin Gibi bir şey Oluruz Ozaman.
  8. Vox3vx

alım var ell mod ve builder bide adminkoşşş

Burda Adalet Yok Boşuna Banlandım Resmen Sunucuda Pek Geniş Değil Güzel Değil Bi Görüşümü Söylüyorum Siz Beni IP-Banlıyorsunuz Adalet Yook. Herzaman kendinizi düşünüyorsunuz.
  9. Vox3vx

Tüm Alımlar Vardır IP: sonkral.tk

ben vivex123im
  10. Vox3vx

Tüm Alımlar Vardır IP: sonkral.tk

kardeşim multi hesap yasaklanmıştır diyor