Wafflecik kullanıcısının son içeriği

1. Wafflecik

Yardım Skyblokcy Ada Sorunu

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KONU KİLİT!!
  2. Wafflecik

Yardım Skyblokcy Ada Sorunu

Skyblock sunucum var fakat bir sorun var Sorun şu mesela bir oyuncu ada açıyor adasını genişletip sağa veya sola gidiyor sonra yanında başka bir oyuncunun adası gözüküyor bu sorunu nasıl düzeltebilrim istediğim şey oyunch adanın sınırında olsa bile diğer oyuncunun adasını görmemeli
  3. Wafflecik

Mimar ve Ortak Arıyoruz

Selam, adım Talat 17 yaşındayım son dönemde kendimi bir sunucu açıp onu geliştirmeye adadım sunucu gelişmeye başladı bir sürü yenilikler eklendi, fakat sunucu geliştikçe maddi açıdan zorluk çekiceğimi düşünmeye başladım, bu nedenle bu macerada kendime 1 adet ORTAK arıyorum. Daha önceden Forum...
  4. Wafflecik

Yardım Quick shop market oluşturunca tabela oluşmuyo ve satın alınca para gitmiyo

/qs reload yazmayı denermisin bir dostum veya quickshop pluginin sürümü tam tutuyormu kontrol et /ver /verquickshop yazmayıda unutma
  5. Wafflecik

Sunucu Ortağı ve Mimar Ekibimize Son 1 Kişi Arıyoruz!

Selam, adım Talat 17 yaşındayım son dönemde kendimi bir sunucu açıp onu geliştirmeye adadım sunucu gelişmeye başladı bir sürü yenilikler eklendi, fakat sunucu geliştikçe maddi açıdan zorluk çekiceğimi düşünmeye başladım, bu nedenle bu macerada kendime 1 adet ORTAK arıyorum. Daha önceden Forum...
  6. Wafflecik

Yeni Sunucu Açmayı Düşünüyorum Ortak Aranır

merhaba kendi kodlamış olduğum herşeyi özgün bir sunucum var biraz konuşabilirz Talat#1801
  7. Wafflecik

Yardım [Titlemanager]Scorboard a Para Birimi oluşturma [İridiumskyblock]Chatteki Level e Birim Ekleme

/asadmin reload yazdınmı yazdı isen oyuncu tagının başında ada leveli yazması için ayarladınmı örneğin 142.3M Oyuncu TearDropX bu şekilde isminin başında level yazması için ayar yapmalısın önce
  8. Wafflecik

İstek Parkur Skriptine Ekleme İçin Yardım!

Sorun çözüldü KONU KİLİT!
  9. Wafflecik

Yardım [Titlemanager]Scorboard a Para Birimi oluşturma [İridiumskyblock]Chatteki Level e Birim Ekleme

para için {money_formatted} ada leveli için Askyblock-config.yml-fancylevelinchat: false olan yeri fancylevelinchat: true yapmalısın en iyi cevap seçersen sevinirim başarılar dostum.
  10. Wafflecik

[moccraft.batihost.net] - [1.8]- FACTİONS - RÜTBELER - KASALAR - DÜŞÜK PİNG!

Editlenmiş bir paket normal kaba bir domain alıntı haritalar hm Geliştirilebilir başarılar dostum
  11. Wafflecik

Maalesef denedim işe yaramıyor
  12. Wafflecik

command /parkurbasla: permission: op trigger: add player's location to {liste::*} command /parkursil: permission: op trigger: remove player's location from {liste::*} send "&aBaşarılı." on walk on grass: if event-world is "event": set...
  13. Wafflecik

İstek Ejderha eventi skripti

Bu tür skripti ücretsiz bulman zor hatta imkansız dostum üst düzey sunucular bile parayla satın alıyor
  14. Wafflecik

Skyblock İçin Yetkili Alımı

Kendim baştan aşağı kodladığım bir sunucum var anladığıma göre senim de biraz bilgin var ikimiz ortak olursak sunucuyu daha da fazla geliştirebileceğimizi düşünüyorum aynı fikirdeysen bana ulaşırmısın CraftWaffle#1801
  15. Wafflecik

Yardım En düşük rütbeye çekiyor.

Sunucuda vipzero varsa çakışabiliyor groupmanager son sürüme yükseltip vipzeronun configlerinde hata varmı kontrol sorun çözülmesi gerekiyor