WhiteRose kullanıcısının son içeriği

1. WhiteRose

10.16-1.17.1 Play.ZenCraft.PW -| EFSANE YENI MADENLER VE ITEMLER | ' 2. SEZON AKTİF ! Kış sezonu aktif !

Varsayılan veya yedek sunucuya bağlanılamadı, sunucu kapalı olabilir. Hatası alıyorum.
  2. WhiteRose

HEAVENNW.KEYUBU.COM Kingdoms Sunucusu | Mevsimler | McMMO | VEBA | Dünya Haritası | Ve Daha Fazlası...

Sanırım server kapalı şu an yada ertelendi mi açılış tarihi ?
  3. WhiteRose

OrionTOWNY • 1.16.5 • MCMMO • SiegeWar • Dünya Haritası • KAPANDI

Discord linki geçerli değil bilginize.
  4. WhiteRose

OttomanMc >> | 1.16 Skyblock - Sunucuya sadece bir kere girin çıkamayacaksınız!

Sunucu güzel ancak oyuncu bulmakta sıkıntı çekiyor. Başarılar :tamam:
  5. WhiteRose

BlockTale | Rehber Alımları | Hypixel Skyblock

Sunucu açık mı baktım ama bulamadım ip site vb materyalini.
  6. WhiteRose

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Yaptıkların parça parça bakıldığında çok güzel detaylar ancak bunların hepsinin bir anda kullanılması oyuncuları yorabilir ve bir süre sonra sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Eğer dengeli bir şekilde bir süredir takip ettiğim yeniliklerin oyuna entegre edilirse gerçekten heveslendirici ve...
  7. WhiteRose

ZeusNW --> 1. Sezon | Emek Skyblock | Yeni Nesil Sistemler | P2W Yok | 1.8-1.12

Sunucu açılış tarihi, discord linki gibi bilgilerin eklenmesi gerekiyor. İlk bakışta sunucu güzel görünüyor, en yakın zamanda deneyeceğim ve düşüncelerimi burdan yazacağım. Edit : Sanırım sunucu bakımda şu an girmeye çalıştım ancak whitelist hatası alıyorum.
  8. WhiteRose

Altın [GLOBAL Premium] MC.SC-Riber.Games / SON SÜRÜM, P2W _Olmayan_ EULA DOSTU sunucu! / Kendin kur, kendin oyna, engel tanıma!

Kapanıcak olması kötü oldu. Kısa süre oynamış olsam da gerek oyuncuları gerek sunucunun özellikleri ile zevkli vakit geçirdiğim bir sunucuydu. Geçmiş olsun :(
  9. WhiteRose

[ Play.KriptonNW.Com ] < 1.8-1.16 > [Emek Skyblock & PvP & Anarşi] Güncel!

Emek skyblock -> World edit, spawnerlar, /vipol ... ? Bilemedim.