WhoIsLance0 kullanıcısının son içeriği

1. WhoIsLance0

Arşiv

buraya bir şey yazmak istememiştim...
  2. WhoIsLance0

Arşiv

ARŞİVE GİTMEK İSTİYORUM, FORUM ÖLMÜŞ. DAHA DA YAZMAM BURAYA. YENİ ADMİNLER HELAL OLSUN, BATIRMIŞSINIZ GÜZELİM SİTEYİ.
  3. WhoIsLance0

Mağara Evi vol2 - WhoIsLance

Selamlar, Minecraft'ı bırakalı çok uzun zaman oldu. Ama hala ara ara kendini oynattırıyor. Bende geçenlerde girip oynamak istedim. Oyunu artık ezberdim, ağaç kesip maden yapmak beni çok sıkacağından, küçük bir ev yapmam ve birkaç eşya almam sorun olmayacaktı. Her neyse, o ev bu ev arkadaşlar :D...
  4. WhoIsLance0

Mağara Evi - WhoIsLance

Güncel arkadaşlar, sınavlarımın bitmesinden sonra devasa büyüklükte bir projeye başladım. Çok fena geliyor. Bu civarda kalın..
  5. WhoIsLance0

Hey maşallah bu kadarını beklemiyordum:D napıyorsun kanki, konuşmamalı yıllar oldu. naptın...

Hey maşallah bu kadarını beklemiyordum:D napıyorsun kanki, konuşmamalı yıllar oldu. naptın nerelerdesin şimdi
  6. WhoIsLance0

Yıllar önce bie Zorbey vardı, Malatyaya yanıma çay içmeye gelecekti. Bizide mi unuttun la???

Yıllar önce bie Zorbey vardı, Malatyaya yanıma çay içmeye gelecekti. Bizide mi unuttun la???
  7. WhoIsLance0

Dome Islands > Byers

Ben mi geriden geliyorum bilmiyorum ama şu forumda bi render akımı aldı başını gidiyor.. adam akıllı f5 ile çek screenshot, ona bakalım. Böyle işler hem güzel göstermiyor hemde detayları öldürüyor. yapmayın etmeyin ya
  8. WhoIsLance0

Minecraft Modern Üniversite

Bu üniversite gelse bana, okumam reyis kusura bakma. İç tasarımda çok daha iyisini yaparsın ama biraz üsenmişsin gibi.
  9. WhoIsLance0

Mağara Evi - WhoIsLance

Benim ilk yorumuma karşılık verdi sanırım :p
  10. WhoIsLance0

a

detayyy
  11. WhoIsLance0

CreativeLabs - Hub Spawn

Kale çok başarılı olmuş
  12. WhoIsLance0

Ben o işlerin adamı değilim :(

Ben o işlerin adamı değilim :(