willy213 kullanıcısının son içeriği

1. willy213

[ISTEK] Bir Alanda Blok Kırma

Teşekkür Ederim, Çalıştı
  2. willy213

[ISTEK] Bir Alanda Blok Kırma

Konuma göz atıp bakanlara teşekkürler, Wg içerisinde normal bir taşı kırınca item gelmesini nasıl yaparız. ama wg içerisinde değilse o blogu kırınca item gelmiyecek. Örn: Lapis wgsinde diorit kırınca elmas gelmesi gibi.
  3. willy213

MacahelNetwork | 1.11.2 Faction Server | Ozel Itemler, + Basma Sistemi, Kredi, Rütbe, Görevler

Site: MacahelNW.mc.tc Sunucu Ip: MacahelNetwork.batihost.com Sayısal Ip: 85.95.252.102 Sunucu Sürümü: 1.11.2 Sunucu Türü: Faction Slot (Maximum Kişi Sayısı): 50 Kişilik Ram (Bellek): 4GB + Basma Boss Kasa Paket Görev Sistemi Kredi Ozel Büyü Sistemi NPC Sistemi Rütbe Sistemi Vip Ozellik Otosat...
  4. willy213

Hayat Çabuk Geçer. Arkana Bakmadan Yürümelisin!

Hayat Çabuk Geçer. Arkana Bakmadan Yürümelisin!
  5. willy213

SoulCrafTR +300 Skyblock |Opskyblock |Faction |KitPvP |Skywars |Eggwars |Creative |ConConCraft

Servere Giriş Yapıyorum Ama İstedigim Nick İle Giremiyorum Hata : Kicked whilst connecting to Lobby: You have trying to connect with ProHamzaPro but orginal name is PROHAMZAPRO ben ProHamzaPro ile girmek istiyorum ama giremiyorum ?
  6. willy213

Başlangıç Rütbesine Atıyor !

Yakın Zamanda Server Açmayı Düşündük Onun Için Plugin Topluyordum PaidRanks pluginini yükledim ama Rütbe atlıyorum bi zaman sonra beni geri ilk rütbeye atıyor bunun nedenini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim :(
  7. willy213

Login olmuyor

Teşekkürler Sorun Çözüldü
  8. willy213

Login olmuyor

Arkadaşlar Serverime Authme yükledim sorunsuz çalısıyordu . bi zaman sonra login yapınca hiçbir şey yapmıyordu tepki vermiyordu register çalısıyor login calısmıyor . register olduktan sonra çıkıp girince login olmuyordu bilen birisi yardım edebilirmi ?
  9. willy213

Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

Servere Giriş Yapıyorum Mapı Bi Anlık Görüyorum Sonra " Veritabanına Bağlantı kurulamadı veya bir hesabınız bulunmuyor. " Diye Beni Oyundan Atıyor ?