WitherLegend kullanıcısının son içeriği

1. WitherLegend

[ÜCRETSİZ] Yeni Açılacak Factions Sunucumuza Yetkili Arıyoruz! REHBER VE MİMAR

Sizi ekleyemedim, sizin eklemeniz gerekmekte olduğu yazıyor: onuryesil06#2084 Eklendiniz.
  2. WitherLegend

Doğru verin, bulamadım. onuryesil06#2084 Ekledim.
  3. WitherLegend

Selamlar, 1-2 Haftaya lapisli factions sunucu açacağız, ancak deneyimli kişilere ihtiyacımız var, eğer deneyimli ve kendine güveniyor isen neden sen olamayasın ki? Aradıklarımız, 2 Rehber 1 Mimar Kriterlerimiz, - Yaş sınırı yok ancak, olgun kişi olması bizim ve oyuncular açısından çok önemli...
  4. WitherLegend

Sahte Chat Plugini v1.0 / Bukkit 1.8 ve üstü

Güzel olmuş hocam ellerine sağlık.Ama skriptle yapılabilirdi.Tabi ki plugin daha mantıklı :) Başarılarının devamını diliyorum.
  5. WitherLegend

Essentials Plungini Nasıl Kullanılır

Konu düzeni berbat. Bu arada dil bilgisi hatalarını düzeltmek yasak diye biliyorum hocam.
  6. WitherLegend

Essentials Konsol Hatası

Birisi sunucuya girince konsolda bu uyarıyı veriyor. Sürüm : 1.7.10 PaperSpigot
  7. WitherLegend

Skript Hatası

Bundada bu hatayı verdi. 1.7/1.8 PaperSpigot sürümüm.
  8. WitherLegend

Skript Hatası

zaten o versiyonda
  9. WitherLegend

Skript Hatası

/sk yazdığımdada aynı hatayı vermekte.
  10. WitherLegend

ClickBait Nasıl Önlenir?

Al işte :D
  11. WitherLegend

Group Manager Kısaltma Skripti - Zorlananlar için harika!

İlk skriptinse güzel o zaman, yazı editöründe resim eklemenin 2 sağında metin gösteren bir şey var, kayıt işaretinin 1 solunda.Bas ona koda bas ve içindekini yapıştır.
  12. WitherLegend

Group Manager Kısaltma Skripti - Zorlananlar için harika!

Sadece komutları Türkçeleştirmişsin, bu plugin.yml dosyasındanda yapılabilir gereksiz kod israfı bence. Yazıları kod içerisine alırsanız iyi durur kopyalanabilir.
  13. WitherLegend

[ÇÖZÜLDÜ] AuthMe Konsol Hatası

AuthMe 5.2 sürümünü yükleyince sorun düzeldi, teşekkürler.