wolfenstrike kullanıcısının son içeriği

1. wolfenstrike

evet xd @KebabReyiz

evet xd @KebabReyiz
  2. wolfenstrike

Aviana TR [AÇILIR'mı AÇILMAZ'mı] ??

Ne gunlerdi be
  3. wolfenstrike

Aviana TR [AÇILIR'mı AÇILMAZ'mı] ??

Zaman nasıl da geçiyor. :)
  4. wolfenstrike

Çöplük

Çöplük
  5. wolfenstrike

Önlemlere rağmen sunucuya botlar giriyor.

Proxy filtresi kursanız dahi botlar sunucuya giriş yapabilirler.
  6. wolfenstrike

[Görüş] C# İle Server/Client Sohbet Programı Yaptım. <:: Resimli ::>

Masaüstü uygulama yazmak günümüzde sana pek bir şey kazandırmaz ama soket programlama mantığını öğrenmen -ki öğrendiğini sanmıyorum- ilerde mutlaka işine yarar.
  7. wolfenstrike

?

?
  8. wolfenstrike

Selam

Selam
  9. wolfenstrike

|* Elysium NETWORK *| Tam Sürümüyle | Özel Sistemler | 7/24 | 0 Lag & Loss

Hayırlı olsun, baltacıları umursama. Onlar hiçbir şey üretmezler ve diğerlerinin üretmelerine engel olmaya çalışırlar.
  10. wolfenstrike

Kelime Hız Testi Eventi Plugini Kaynak Kodları

@Personinblack Zorunda olmadıkça hazır plugin kullanmak istemiyorum, kendin yapçıyım daha çok. Açıkcası plugin içerisindeki sorun şuanda pekte umrumda değil, fakat teklif etmen bile yeterli, teşekkür ederim. Plugin yazmaya bodozlama sadece java bilgisiyle giriştiğim için java içerisinde ne varsa...
  11. wolfenstrike

Kelime Hız Testi Eventi Plugini Kaynak Kodları

Merhaba forum halkı, daha önce kuzenimin sunucusu için yazmış olduğum pluginin kaynak kodlarını paylaşıyorum. Plugin ayarlanan sürede bir rastgele bir String mesaj oluşturuyor ve chat üzerinden herkese bunu bildiriyor. Mesajı ilk yazana plugin içerisinde ayarlanan eşyayı yine plugin içerisinde...
  12. wolfenstrike

1000-1200 tl arası telefon önerisi

Google ile işletim sistemi anlaşması yapan firmayı tanımıyorsan bu senin sorunundur, sanırım siz aptal firma yazılımlarını kullanmaya mahkum etmek istiyorsunuz kendinizi. Telefon hakkında hiçbir bilginiz yokken dandik demeniz tuhaf, standart Minecraft Türk forumu işte ne yapcaksın. Bilgi sahibi...
  13. wolfenstrike

1000-1200 tl arası telefon önerisi

GM5 kullanıcısıym, şarj konusunda telefondan oldukça memnunum. 1 günü rahatlıkla çıkartıyor. Dandik olan nedir ?
  14. wolfenstrike

Aşık Olduğunuz Eski Sistemleri Windows 10'a Yükseltmenin Vakti Geldi ! [İNTEL KULLANICILARI İÇİN]

@zRedDragon Haberler genelde hit çekmek için yazıldığı için dikkatlice sonuna kadar okumak gerekiyor. Aynı zamanda bu bilgiyi paylaşamadan önce alternatif kaynaklarıda kontrol etmekte fayda var. Yazarın öyle bir amacı olmasa bile yanlış bilgi verebilir.