Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

xAbdulsametTR kullanıcısının son içeriği

1. X

Minecraft Survival 1.14.4

Merhabalar ben samet vanilla bir survival sunucusu açıcam 1.14 4-5 kişi beraber oynayacagız buildler sistemler yapıcagız kocaman köy gibi evler yapıcagız bana katılmak isterseniz discordum aşşağıda ha bide kurallar + 13 Yaşından küçükler gelemez cıvıtılmasın diye + mikrofon gereklidir...
  2. X

Birlikte Minecraft'a varmısın ?

Hadi birazdan başlıcaz !!!!
  3. X

Birlikte Minecraft'a varmısın ?

Merhabalar ben samet vanilla bir survival sunucusu açıcam 1.14 4-5 kişi beraber oynayacagız buildler sistemler yapıcagız kocaman köy gibi evler yapıcagız bana katılmak isterseniz discordum aşşağıda ha bide kurallar + 13 Yaşından küçükler gelemez cıvıtılmasın diye + mikrofon gereklidir...
  4. X

1.14 Minecraft Survival oynayalım

Merhabalar ben samet vanilla bir survival sunucusu açıcam 1.14 4,5 kişi beraber oynayacagız buildler sistemler yapıcagız kocaman köy gibi evler yapıcagız bana katılmak isterseniz discordum aşşağıda ha bide kurallar + 13 Yaşından küçükler gelemez + cıvıtılmasın diye + mikrofon gereklidir...
  5. X

Sunucu açıyoruz.

Discord Adresimi ekleyebilirsiniz tek başıma sunucu bile kurmuşluğum var ve referans verebilicegim sunucularda var örn: Ivanos Network,MortisCraft,GezginOyuncu,CraftSpear Isteyeceginiz tüm yetkilerde çalışabilirim : 6 ay photoshop kullandım > Tasarımcı için , Discord tasarımında iyiyim >...