xCraweL kullanıcısının son içeriği

1. xCraweL

Lapex Network [1.8-1.16.5]TitanyumPvP & Faction > play.lapexnw.com.tr

2. xCraweL

Hort

Hort
  3. xCraweL

hort

hort
  4. xCraweL

[Skript] Ben Tarafından Yazılmış Kullanışlı Olabilecek Skriptler!

1 ve 3. skriptler zaten paylaşılmış skriptler 2. skript ise sadece textten ibaret hiçbir işlevi olmayan bir skript.
  5. xCraweL

[SK] Craft Yasaklama

Malesef ki hatırlayamadım efendim fakat daha detaylı görüşme/konuşma için discord adresimi aşağıya bırakmak isterim. xCraweL#1732
  6. xCraweL

Yardım Minecraft fps hata

"2.el olmasıyla ilgili bir sorun öncelikle bunu söyleyeyim" 2. El olunca ayarları değişmiyor bilginize.
  7. xCraweL

Yardım Minecraft fps hata

2. el olmasıyla kaynaklı bir sorun değil sadece bunu söyleyebilirim.
  8. xCraweL

Ow.... :)

Ow.... :)
  9. xCraweL

Arka planı çalmak için bir öpücük versem :D?

Arka planı çalmak için bir öpücük versem :D?
  10. xCraweL

[Plugin Tanıtımı ve Kullanımı] commandNPC

Anlatım yeterli olsa bile konuyu okurken gözlerim renk karmaşıklığından ve renklerin birbirlerini tamamlamayıp tamamen zıt renkler olmasından yoruldu 2 adet renk seçip başlığı ve anlatımı ayrı yaparsan çok hoş bir konu düzeni elde edebilirsin !
  11. xCraweL

[100+ Online] Play.BlokDunyasi.Net - [1.8.X] / Skyblock / Yeni Eşyalar, Çiftçi Sistemi, Tetikleyici , Kaptan / Türkiye'nin En Emek Skyblock Sunucusu!

Merhaba benim ile aynı pp ye sahip olan fakat gifsiz olan kişi sunucunuz çok güzel :)
  12. xCraweL

LifeTR | 1.16.4 |> SurvAnarşi |> DUPE AKTİF <|> Anarşiye heryerde ! <|> Hile Koruması Yok her şey Serbest ! Lag Yok. <|> Hortumlar Girdaplar Dahası !

Hoş bir sunucu zaten dediğiniz gibi anarji fakat konu tasarımındaki görsellerde ekran görüntüsü alındı yazısı benim gözüme baya battı tabii ufak bir detay 15 saniyelik bir beklemeyle çekseydiniz daha hoş olurdu :) başarılar.