ximimomi

Bu, Eva'nın izinde ölmesini engelledi ve bana baktı. Birkaç saniye sonra gülümsedim ve ona sadece şaka yaptığımı ve evet, onu becermek istediğimi söyledim. Eva rahatladı ve poposunu sallamaya başladı, ayaklarını karıştırdı ve vücudunu benimkilere bastırdı.

Birkaç dakika sonra müziğin temposu yükseldi ve herkes birden canlandı. Eva benden koptu ve günün erken saatlerinde yaptığı dansa başladı. Geri adım attım ve onu izledim. Sonra ilk amcığı geldi. Vay canına, bu onun dikkatini çekti. Adamlardan bazıları, onlara doğru ittirirken kedisine iyi bir bakmayı umarak önünde çalıştı.

Ben de o adamlardan biriydim ve diğerlerinin ne gördüğünü gördüm.

Eva bunu tekrar tekrar yaptı. Diğer kızlardan birkaçı, muhtemelen Eva'nın gördüğü ilginin bir kısmını çekmeye çalışıyordu. Diğer kızlara kedi sokarak baktım ve eteğinin yukarısını görebildiğim kişinin herhangi bir külot giymediğini fark ettim. Başka bir kel özür dilerim da erkeklere saldırıyordu.

Eva her itişten önce kollarını dümdüz uzatıyordu ve kedisini ileri doğru iterken kollarını geri çekti, dirseklerini büktü, bu da hareketini daha iffetsiz gösteriyordu. Bir süre sonra elleri meme uçlarına gitti ve dans ederken onları büküp çekti.

Eva, ben de dahil olmak üzere adamları oraya götürüyordu. Şişeyi almış olsaydım, odanın tam ortasında onun üzerine atlardım ve onu seveceğini biliyordum. Bunu benim için daha fazla tahrik eden şey, Eva'nın onun sosyal kuralları veya tabuları çiğnediğini düşünmediğini bilmemdi.

Eva'nın ara sıra bir içki içmek için durması ve içerken ve benden onu sikmemi isterken çıplak, terli bedenini benimkine bastırması ile dans saatlerce devam etti. Bana karşı bastırıldığı bir sefer elimi amına indirdim ve onu parmakladım. O kadar ıslanmıştı ki parmağım en ufak bir direnç göstermeden içeri girdi.

Ara sıra, erkeklerden veya kızlardan biri onun hızlı sohbet etmesini durdururdu. Ne söylendiğine dair hiçbir fikrim yok ama sonuçtan her iki taraf da mutlu görünüyordu.

Liam ve Jackson gelip benimle konuştular ve Eva'yı eve getirdiğim için bana her teşekkür ettiklerinde ara sıra izlediler.

Sonunda, Eva'nın enerjisi tükendi ve dizleri her zamankinden daha geniş olan Fasulye Torbasının üzerine çöktü. Gidip iyi olup olmadığını kontrol ettim ve yine onu sikmemi istedi. Yine hayır dedim ama bu sefer amıyla oynayarak rahatlamaya karar verdi. Sağ eli yavaşça meşgul oldu ve yavaşça ovuşturdu.

İyi olup olmadığını kontrol ettikten sonra gittim ve ondan uzaklaşmadım. Gelip daha yakından bakmak isteyenleri korkutacak kadar yakın değildim ve ona göz kulak olamayacak kadar da uzak değildi.

Kısa süre sonra bir arkadaşım Noah geldi ve dizlerinin arasına çömeldi ve ellerini dizlerinin üzerine koydu.Nuh'un sağ eli kalçasını kedisine kaydırmadan önce bir dakika kadar konuştular ve onu durdurmadı ve gördüm. birkaç parmağı vajinasına girer.

Eva'nın gülümsediğini gördüm, sonra parmakları onu sikmeye başlarken gözlerini kapattı. Birkaç dakika izledim, sonra Eva'nın vücudu sarsıldı ve ardından yere yığılmadan önce yaklaşık 30 saniye sertleşti. Sadece boşalacağını biliyordum.
Doğum günü
21 Eyl 1975 (Yaş: 48)
Web sitesi
https://tubegay.name
Oyun adı
ximimomi