Mcdikmen kullanıcısının son içeriği

1. Mcdikmen

[1.16.5] MC4EVER | Emek Survival | Oyun Parası ile VIP Alabilme | Demirci Sistemi | 10+ Rütbe | Gelişmiş Huni Sistemi | PLAY.MC4EVER.COM

Neden Biz? MC4EVER olarak oyuncularımıza üst düzey kalitede, oyuncuların isteği odaklı, adaletli bir sunucu sunmak için elimizden geleni ardına koymadan çalışıyoruz. Sunucumuzu yetkin ve bilgili yönetim kadrosuyla yönetiyor, hiçbir oyuncunun sorununa çözüm aramadan cevapsız bırakmıyoruz. 2014...
  2. Mcdikmen

İstek Tabela Koyulduğunda Log Tutulması

Kusura bakmayın oraya bakmamışım. Tabelayı oluşturan kişinin ne zaman oluşturduğu yazıyor fakat ne yazdığı yazmıyor. Böyle düşüyor log dosyasına: [17.08.2019 12:36] (mcdikmen): <none>------<none>------<none>------<none>
  3. Mcdikmen

Denedim, fakat log tutulmuyor. Denedim, fakat bu pluginde log tutulmuyor.
  4. Mcdikmen

İyi forumlar. Tabela koyulduğunda, içerisinde yazan yazıyı ve yazan kişinin Log'unun tutulduğu bir plugin mevcuttu. İsmini hatırlayamadım. Hatırlayan var mı ?
  5. Mcdikmen

Yardım Oyuncularım Orman'da Build Sınırının 9 Blok Ötesine Claim Atabiliyor. Nasıl değiştirebilirim ?

Sorunum region çekilmiş bir alana claim atılmaması değil. Bahsettiğiniz ayarları ben de biliyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi benim sorunum:
  6. Mcdikmen

Yardım Oyuncularım Orman'da Build Sınırının 9 Blok Ötesine Claim Atabiliyor. Nasıl değiştirebilirim ?

Bu alan zaten Worldguard'lı. Ben bu ayarı kapattım. Çünkü oyuncular WorldGuard'lı alana claim atabiliyor. O yüzden bu ayarı açmak istemiyorum. Başka bir çözümü yok mu ?
  7. Mcdikmen

İyi forumlar, Oyuncularım orman'da build sınırının 9 blok ötesine claim atabiliyor. 9 blok ötede inşa edilen klan evlerine de böylelikle griefing yapıyorlar. Neden böyle? Nasıl değiştirebilirim ? Ne yapabilirim ?
  8. Mcdikmen

Onaylı Tanıtım Votifier Plugini Siteye Entegre Olmuyor

İyi forumlar, Benim sorunum, Votifier plugini sunucuma kurdum public.key 'i siteye entegre ettim fakat test votesi gönderdiğimde çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  9. Mcdikmen

Yardım Mob spawner ile moblarım doğuyor, ama survival modundaki oyuncuları görmüyor, hasar vermiyor.

Konu başlığında da belirttiğim gibi mob spawner ile moblarım doğuyor, ama survival modundaki oyuncuları görmüyor, hasar vermiyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar.
  10. Mcdikmen

McEdit Map Çok Geç Yükleniyor

McEdit 1.5.6.0 kullanıyorum. Haritamı açtığımda haritam çok yavaş yükleniyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?
  11. Mcdikmen

Yeni Türk MMOFPS Oyunu : Operasyon : PARS

Pay2Win değil diyorsun, fakat zırh ve güç para ile satın alınınca Pay2Win olmuyor mu ?
  12. Mcdikmen

Metin2 PvP Serverlar 2018

Metin2 PvP Serverlar Metin2 PvP Server tanıtım konuma hoş geldiniz. Bu konumda sizlere Metin2 PvP Server'ların ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Önce tarihçe ile başlayalım. Metin2 Nedir ? Metin2 bir MMORPG oyunudur. 2005 yılında Kore merkezli Ymir Entertainment Co. Ltd tarafından...
  13. Mcdikmen

Dünyanın En Saçma ve Gereksiz Soruları

Duştan çıkarken: Duş mu yaptın ?
  14. Mcdikmen

PES 2019 En İyi Takımlar

Gayet iyi bence. Oynamanı tavsiye ederim. :)
  15. Mcdikmen

"Olmazsa Olmaz" Dediğiniz Kaç Harfli?

Cips = 4 harfli.