xPucci kullanıcısının son içeriği

1. xPucci

Minecraftın Eski Tadı

Merhaba Bende Bu Konuya Bir Mesaj Atmak İstiyorum Öncelikle Minecraft a İlk Başladığımda Sürüm 1.2.5 di 2013 dü Ve İnternete Mine Yazmıştım Yanlışlıkla Sonra Minecraft Veya Mine Gamemi öyle Bir Yer Çıkmıştı Karşıma Oyunu Tabikide Gerçek Olmayan Başka Çakma Minecraft Oyunları İle Oynadım Çok...
  2. xPucci

Minecraft'ta hangi sunucuda yetkili olmak isterdiniz ?

Craftrise'de Kurucu Olmayı İsterdim
  3. xPucci

Hile koruması Launcher vs Plugin

İyi Bir Plugin Getirmeni İsterim Ancak Hile Açanlarda Kesinlikle Olacaktır Bence
  4. xPucci

Pluginer + Maper SkyBlock Serverim İçin Ücretli/Ücretsiz

Merhaba Öncelikle, Discordu Yakın Bir Tarihte Bıraktım Eğer Skype Kullanıyorsan Verirsen Sevinirim Yardımcı Olurum İster Para Karşılığı İster Parasız Ancak Parasız Dahada Kötü Bir Şekilde Anlatır Veya Yaptırırım Sevgilerimle <3
  5. xPucci

KatilKim Plugin Paketi Ücretsiz

Öncelikle Teşekkürler İşime Yaradı Ancak Birazda Birilerine Özenmemeye Dikkat Et Dostum
  6. xPucci

Yardım Faction Sunucu Açıyorum Bilmediğim 2 - 3 Şey Var ?!

Merhaba Dediğin: 2-> Spawnda Oyuncular NPC'leri Açamıyor Dediğinde Command NPC Plugini Yükleyin /npc select /npc cmdadd (KOMUT) Yazalım Ve İş Bitti Birde 1-> Sunucuma "İlk" Giriş Yapan Oyuncular Başka Yerde Doğuyor (Sunucuda Authme Yok Bungee'ye Bağlı) Dediğinde HubThat Veya Multiverse Core...
  7. xPucci

1.8 mi ? 1.14 mü ?

Merhaba Öncelikle, Ben 1.8 Oynamayı Daha Çok Seviyorum Çünkü Eskilerdenim İyi Oynarım. Ama 1.14.4 De Fena Değil
  8. xPucci

Skyblockda sonsuzluğa düsünce spawna atması ve ölmemesi veya can gitmemesi

Merhaba Bende Böyle Bir Şey Yazmaya Çalıştım İnşallah Sizdede Olur on damage: cancel event execute victim command "/hub"
  9. xPucci

[İSTEK]Acıkmama ve can gitmeme

sa