xWisart_ kullanıcısının son içeriği

1. xWisart_

Menzilli şampiyonlara karşı ne yapmalıyım?

Darius menzilli şampiyonlara karşı çok güçlü. Darius mainim. Rakibi E ile çekebilirsen geri kalanı çok basit zaten. Rünlerden sürat coşkusu girmen gerekiyor.
  2. xWisart_

Yardım Köprü Yumurtası (ACİL LÜTFEN)

Dostum bu harika. Gerçekten teşekkürler.
  3. xWisart_

tm onuda çözdüm :D
  4. xWisart_

Dostum köprüyü yaptı ve köprünün sonuna geldiğinde particle çıkmasını istiyorum nasıl yapabilirim?
  5. xWisart_

on shoot: if projectile is egg named "&aKöprü Yumurtası": set block below projectile to wool wait 0.05 seconds set block below projectile to wool wait 0.05 seconds set block below projectile to wool wait 0.05 seconds set block below projectile to wool wait 0.05...
  6. xWisart_

Destroy hata verdi... ve yine köprü olmadı :(
  7. xWisart_

Ve birde ek olarak named kısmı çalışmıyor
  8. xWisart_

Köprü yapmadı yine 1 blok koydu birde delete projectile çalışmadı ne yazık ki
  9. xWisart_

hayır ne yazık ki :/
  10. xWisart_

at kısmını up olarak değiştirdim ve yumurtanın kırılmadığını gördüm
  11. xWisart_

Ve birde dispenser içine yumurta koyarak denedim yine 1 blok koydu sanırım dediğiniz sebepten ötürü öyle oluyor yumurtaya god mode açtırtabiliyormuyuz XD
  12. xWisart_

Onu nasıl yapabilirim yani skript koduna ne eklemeliyim veya neyi düzeltmeliyimde aşağı olmalı ve bu arada if koydum hata verdi
  13. xWisart_

on shoot: projectile is egg named "&aKöprü Yumurtası" set block at projectile to wool Bu skript çalışmıyor nedense. Yumurtayı fırlatıyorum fakat sadece kafamın bulunduğu bölgeye 1 blok yerleştiriyor. Ben ise yumurtanın gittiği hizzada bir köprü yapmasını istiyorum. Yardımcı olabilecek var...
  14. xWisart_

Twitch - Minleyn

Nasıl aktif tutabilirim? Yani yeniyim o yüzden ciddi bir şekilde soruyorum.