xWisart_ kullanıcısının son içeriği

1. xWisart_

Aktif olduğun zaman bana yaz. Seninle bir görüşelim.

Aktif olduğun zaman bana yaz. Seninle bir görüşelim.
  2. xWisart_

Evet arkadaşlar TAB bırakma zamanı

Evet arkadaşlar TAB bırakma zamanı
  3. xWisart_

Play.NoCraft.Org | Hub Sunucusu | Alımlar aktif | Sürüm: 1.7x/1.15x

Değerli yorumun için teşekkür ederiz, böyle şeyler duymak hoşumuza gidiyor :)
  4. xWisart_

Play.NoCraft.Org | Hub Sunucusu | Alımlar aktif | Sürüm: 1.7x/1.15x

NoCraft NETWORK | 1.7 / 1.15 2020 Gelişmiş HUB Sunucusu IP Adresi: Play.NoCraft.Org Website: www.NoCraft.org (Yakında aktif edilecektir) Merhaba arkadaşlar ben NoCraft NETWORK temsilcisi Yardımcı Wisart. Bu konumda sizlere açmış olduğumuz sunucuyu tanıtmaya geldim. Sunucumuz hub sunucusudur...
  5. xWisart_

Yardım Gadgetsmenu sorunu

Yinede çalışmıyor, pex'ten başka bir pluginde çalışmıyor gadgetsmenunun hatası bu zaten. GroupManager, LuckPerms gibi pllerde çalışmıyor bildiğim kadarıyla sadece pex. (Pex = PermissionEx)
  6. xWisart_

Yardım Gadgetsmenu sorunu

çalışmıyor kardeşim bu şekilde aynı 2. bir konu var onada aynısını yazmışsın. Lütfen denemeden yazma, çalışmıyor.
  7. xWisart_

Onaylı Tanıtım Gadgetsmenu kutu sorunu

Konuyu biraz hortlatacağım ama gerçekten yardımcı olabilir misiniz?
  8. xWisart_

Yardım Güvenlik Kodu Skripti

Bu hataları veriyor.
  9. xWisart_

Yardım Güvenlik Kodu Skripti

Arkadaşlar bana güvenlik kodu skripti yapabilecek var mı? Skriptte istediğim şeyler zaten her güvenlik kodunda olan şeyler. - Güvenlik kodunu girmeden komut kullanamasın. - Güvenlik kodunu girmeden hareket edemesin. - Güvenlik kodunu girmeden blok koyamasın ve kıramasın. Arkadaşlar istediğim...
  10. xWisart_

Yardım Group Manager Destek

Dostum eski gruplarını oluşturduktan sonra sunucuyu kapattıysan, hele ki save çekmeden kapattıysan eski gruplar gider. Sunucuyu pat diye cmd üzerindeki çarpıya basarak kapatma. Stop yazarak kapat, stop komutu otomatik kayıt alır ve öyle kapatır.
  11. xWisart_

Yardım Servere giremiyorum hata!!

Dostum ilk sunucunun çakmalobi'si kapalıymış. Veya çökmüş :D 2. sunucu ise bakıma alınmış. Arada bir açıyorlar arada bir açmıyorlar kapatıp sunucu panelinden iş yapıyorlar. Benim fikrimce durum bu.
  12. xWisart_

Client ile girişi engelleme!

dostum plugin 1.9da çalışır mı? hile ismi vb eklesem veya 1.9da açmaya çalışsam çalışır mı?
  13. xWisart_

İstek Merdiven Kralı Skripti

Arkadaşlar bana Cr sunucusun daki gibi bir merdiven kralı skripti yapar mısınız? Ek olarak istediğim özellikler: - Yeni bir kral olduğunda plakaya basar basmaz oraya yıldırım çakıcak ama oyuncuya hasar vermicek. (hasar vermeme kısmını rg ile yapabilirim sanırım pek önemli değil) - Yeni bir kral...