yavuzcihanozyurt kullanıcısının son içeriği

1. Y

- Bitcoin Nedir? - Nasıl Kazanılır? - Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir? -

Çok stabil bir birim değil bu kripto para birimleri fakat zamanla yerine oturacaktır. Bitcoin neden düşüyor derseniz ilgili haberde açıklayıcı bir yazı bulabilirsiniz.
  2. Y

C# Programlama Dili Nedir? 2018

Güzel bir yazı olmuş, teşekkürler :)
  3. Y

Bulut Santral (Sanal Santral) Nedir?

Merhaba arkadaşlar, Hep oyun konuşmak olmaz. Biraz da forumu bilgi ile dolduralım değil mi? :) Teknoloji kategorisinde olduğu için burada konuyu açayım dedim. Zira pek fazla bu konu hakkında bilgi yok genel olarak diğer forumlarda da. Bu bulut santral nedir? Kişisel ve iş amaçlı iletişim...
  4. Y

Karakter Tanıtımı - One Piece - Monkey D. Luffy

Bir kamyon dayak yedikten sonra rakibini alt eden Lastik Adam :) Şu klişelerden vazgeçseler daha keyifli olacak bunun serisi.
  5. Y

|Hadi en sevdiğin animeyi yaz !|

Bu aralar, Attack on Titan favorim.
  6. Y

Forumlar yavaş yavaş ölüyor.

Eskiden nice forum siteleri vardı. İnanılmaz hareketliydi. Ayrı bir zevki vardı. Genelde herkes anonim takılırdı. Biz insanları takma adlarıyla bilirdik filan. Güzel günlerdi..
  7. Y

- Bitcoin Nedir? - Nasıl Kazanılır? - Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir? -

Bitcoin Nedir diye bir makale okudum bayağa açıklayıcıydı arkadaşlar. Eğer merak eden, ekstra bilgi edinmek isteyen var ise göz atabilir. Konuyla alakalı diye yazmak istedim.