YeQiu kullanıcısının son içeriği

1. YeQiu

Balowing#6123 Komedisi

Bu kardeşimiz ilk olarak Minecraft sunucumun discordundaki farklı birisini kurucu zannedip eklenti satmaya çalışmış, ardından bana yönlendirdiler. Bana yazdığında her haltı sattığını söyledi özetle. Logo, eklenti, harita gibi. Eklenti örneği olup olmadığını sorduğumda daha önce yapmadığını ve...
  2. YeQiu

Pipes & Potatoes 1.12.2 Modlu Minecraft! Tekrardan Sizlerleyiz!

Optifine kurman önemli değil, ilk olarak optifine zaten başlı başına bir sorun, vanilla minecraftta bile bir sürü crash yemekle birlikte bir de modlu minecrafta sistem gereksinimlerin yetmiyorsa optifine ile sürekli crash yersin. Ki optifine'ın fps boostlaması düşük zaten. Ayrıca burada sorun...
  3. YeQiu

Pipes & Potatoes 1.12.2 Modlu Minecraft! Tekrardan Sizlerleyiz!

Paketten pakete sistem gereksinimleri değişir ama bu bilgisayarla düzgün bir mod paketini oynaman mucize olur. 4GB RAM ile normal minecraft oynarsın anca maalesef. Çünkü bilgisayarında 4GB RAM olsa dahi bunun 3GB'ını atayabilirsin. Bir kısmını sistem kullanıyor ve arkada başka bir şey açıksa ona...
  4. YeQiu

GGPrem rezilliği

Arkadaşlar minecraft.net üzerinden satın alacak durumunuz yoksa size tavsiyem alts.top üzerinden satın almanız. Yabancı site fakat güvenilir. 30TL karşılığında (dolar kuruna göre değişir) 50 adet hesap satın alabilirsiniz. Bir çoğu bir süre sonra elinizden gidecektir fakat minimum 2 - 3 tane...
  5. YeQiu

Yardım 8000 TL Oyuncu Laptop Seçimi

Bu iki seçenek gerçekten 8000TL ile alınabilecek piyasadaki en iyi laptoplar. Sadece önerin deseydin bu ikisini önerirdim. Ancak ikili arasından tavsiyem Monster Abra alman. Bizzat kendim 1 hafta önce satın aldım. Henüz gelmedi ancak satın almadan epey sorup soruşturdum. (Ben de bu iki...
  6. YeQiu

Yardım Mod Pack Crash

Dostum discord adresimi vereyim eklerseniz modlar ile alakalı her konuda yardımcı olurum. Ye Qiu#3421 Not: Sorun büyük ihtimalle paketi toplarken basit bir library modunu unutmuş olmanız. Fakat farklı bir şeyse de yardımcı olurum sıkıntı olmaz. Uzun zamandır modlu minecraft oynuyorum ve kendi...
  7. YeQiu

StarGame 1.11.2-1.15 Faction Server P9Bosslar/Silahlar/Meslekler/KlanKalelerindefly/Arsalar/KlanKaleRaid Ve Daha Fazlası

Epey geçmiş üstünden büyük ihtimal sunucu kapanmıştır ama kendi fikrimi belirteyim. Pay2Win nedir nasıl olur çok güzel anlatmışsınız. Hacked Client'larda bile olmayan özellikler maşallah. Yıldırım yağdırmak nedir allah aşkına ya? 100 blok zıplama peki? Hadi onları geçtim su üstünde yürüme ne...
  8. YeQiu

| Takım Arkadaşları Arıyoruz | Ekip Kuruyoruz | Roxy Craft |

Başta ilgimi çekmişti konu ancak alım şeklini ve yaş sınırını görünce sunucundan umudu kestim. Bu şekilde yapacaksanız hiç yapmayın bence. Paranız boşa gidecek. Başvuran arkadaşların hepsi 14 15 yaşında olmakla beraber yaşı sorun etmeyecek bir insan olsan bile hem kendi oyuncularının hem de...
  9. YeQiu

Forum Oyunu Teknik modlar mı yoksa büyü modları mı? Münazara...

Tam olarak bir şey çalıştırmak için 50 şeyi koyup birleştirme işi zevkli :D
  10. YeQiu

KEYUBU Sorunsalı

Sövsün diyen olmadı. Okumayı bilmiyorsun konuşmayı hiç bilmiyorsun gelmiş burada tribüne oynayarak yok şöyle olsun o zaman, yok böyle olsun o zaman diye gereksiz cevaplar veriyorsun. Parmaklarını yormana yazık gerçekten. Bir markete girip sakız bile alsan kasiyer sövdüğün için elindeki sakızı...
  11. YeQiu

Forum Oyunu 1 yıl boyunca hayatta kalmak zorundasın ve ormana gidiyorsun. Yanına sadece tek bir şey alabilirsin, bu ne olurdu?

Baltayı silah olarak kullanacak kadar güçlü olman lazım, ki ağaç kesmeyi düşünüyorsan balta ile ağaç kesmek öyle 2 dakikada yapılacak iş değil :D
  12. YeQiu

Yardım BlueStacks kuracaktım ancak kurulumda iptal ettim ve artık kurulamıyor

Dostum bilgisayarından BlueStacks ile ilgili her şeyi kaldırıp tekrar denersen düzelme ihtimali yüksek. Programı tam bilmiyorum ama büyük ihtimalle sadece Roaming klasörüne kurulmuyordur. Program Files, Program Files x86 ve ProgramData klasörlerini kontrol edip tekrar dene. Olmazsa bilgisayarını...
  13. YeQiu

En Popüler Minecraft Mod Paketleri ve En İyi Minecraft Modları

Mod paketleri konusunda tabii ki haklısın ancak indirme sayıları ve kullanılma miktarından nasıl bu iki modun popüler olduğu sonucuna vardın onu hala çözemedim. Rope Bridge ve DecoCraft modu devasa paketlerde bile çok ama çok nadir yer verilen modlardır. Hatta şimdiye kadar oynadığım o kadar...
  14. YeQiu

[SORU]Neden Minecraft Modlu'ya hiçkimse ilgi duymuyor

Hala senin paket ama bir kaç geliştirme yaptık bildiğin gibi. Artık daha fazla RAM istiyor. Knight For Eyes ile FTB Pyramid Reborn 3.0 başladık gelmek isteyen için discordumu bırakayım: Ye Qiu#3421 Not: FTB Pyramid ilginizi çekmiyorsa aynı zamanda bir kaç kişi tamamen teknik ağır bir custom...