yigit36 kullanıcısının son içeriği

1. yigit36

Seracraft Yetkili Alımları

Mesaj kutunuza bakar mısınız
  2. yigit36

Yardım Kule tipi soğutucu önerisi ?

Snowman işini fazlasıyla görür. Diğer söylediklerine baktım, 1000 küsur lira. Bir soğutucuya o kadar para verilmez, yazık günah. Ha o kadar para verebilecek güçteyim diyorsan alabilirsin tabi:sırıt:
  3. yigit36

Yardım minecraft bad video cards (team viewerle yardım edim lütfen)

Ekran kartı driverini yükledin mi? Yüklediysen de güncelleştirmeyi dene düzelir.
  4. yigit36

Yardım Emülator neden daha az rank puanı veriyor?

Bunun resmi bir kaynağı yok ama oyun emülatörle oynadığını algıladığı için az puan veriyor olabilir. Bir de rank'a göre puan veriyor olabilir.
  5. yigit36

Among Us Doktor Modu

Evet doktor rastgele kişilerden seçiliyor. Ölünce de bir şey olmuyor oyun devam ediyor.
  6. yigit36

Yardım bir plugin bulmam gerekiyor yardım edin

Sorunu tam olarak anlayamadım. Minecraft'ın kendi spawnerleri haricinde nasıl farklı bir bloğun spawnerini oluşturacağını mı soruyorsun? Eğer öyleyse SilkSpawners adlı plugine bakmalısın.
  7. yigit36

Yardım Stick Fight: The Game Mobilden oynayanlar ile oynayabilir miyim

Hayır. O oyun sadece PC platformuna çıktı.
  8. yigit36

Yardım Bungecoord ile Spigot da Hub komudu girince ışınlanma YARDIM EDİN

Buyur dostum bu arkadaş ayrıntılı bir şekilde anlatıyor; Bungeecord Kurulumu Ayrıca başka sunucuya gidiyorsan IP'yi yanlış girmişsin demektir.
  9. yigit36

(KONU KAPANDI)

Ömrümü bu oyunda geçirdim diyebilirim. Oyun ilk çıktığı sene oynamaya başlamıştım. O zamanki zorluğundan eser kalmadı oyunda. Herkes sırf para için oynuyor.
  10. yigit36

Yardım MTa map editör sunucusu açma

Konsola "start editor" yazman gerekmekte. Buyur dostum Bu linkten de videosunu izleyebilirsin. İyi oyunlar.
  11. yigit36

Hepsi birbirinden efsane :ci:

Hepsi birbirinden efsane :ci:
  12. yigit36

Bu Zamanda Minecraft Sunucusu Açmak Mantıklımıdır ?

Her ne kadar pek oynamasam da, Minecraft sunucu sektörü yakın zamanda ölmez. Biraz bilgi ve şans işi tamamen. Farkını katman lazım. "Para israfı mı?" diye soracak olursan, başlangıç sunucuları 20-30 tl bir şey. Tutturamasan bile sonuçta vakit geçirmiş, eğlenmiş olursun.
  13. yigit36

Yardım Console Yazı Kapatma

Merhaba. Bu plugin işine yarayacaktır; DisableCommandsPlus
  14. yigit36

Yardım Spore Hata

Oyunu Steam'dan aldığınızı varsayıyorum. Oyun dosyalarını doğrular mısınız sorununuz büyük ihtimalle çözülür. Eğer olmazsa uyumluluk modundan win7'yi seçin. Yine olmazsa mecbur silip yükleyin oyunu :sırıt: