YoyosorayoII kullanıcısının son içeriği

1. YoyosorayoII

Soylular klanı yeni kahramanlar arıyor

Discorddan ekledim
  2. YoyosorayoII

Sabaha kadar survival isteyen ulaşsın

Bayağıdır oynamıyodum yaş sınırım yok mikrofonu olan kişiler eklesin. Discord : Playnoel#4775
  3. YoyosorayoII

KONU HUB KATAGORİSİNE TAŞINDI. SİLİNEBİLİR.

Başarılar. Virüs vesilesi ile oynamaya karar verdim :)
  4. YoyosorayoII

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Yıllar önce başlamıştım geri dönmeyi düşünüyorum kesinlikle kaliteli sunucudur tavsiye ederim.
  5. YoyosorayoII

Benimle birlikte minecraft oynayacak +16

Discord Kullanmıyorum. Ama ts kurabilirsen oynarız. Not : Yaşım 18 , Oyunu uzun zamandır oynamıyorum.
  6. YoyosorayoII

Yeni açtığımız sunucuya Pluginer Arıyoruz.

Skypeden ekledim en kısa sürede görüşelim.
  7. YoyosorayoII

Yeni açtığımız sunucuya Pluginer Arıyoruz.

BAŞVURU FORMU İsim : Soyisim: Yaş: Kaç Senedir Pluginer : Tecrübe Varmı Varsa Hangi Serverlerde : Skype adı: Mikrofon ve skype zorunludur! Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  8. YoyosorayoII

PP Yıllardır burda . Haydi ben girmiyorum . siz nerdeydiniz :=)

PP Yıllardır burda . Haydi ben girmiyorum . siz nerdeydiniz :=)
  9. YoyosorayoII

Skyblock'ta Adamı Büyütmem Lazım (Geçiçi İşçi Aranıyor !)

Selamün ALeyküm Arkadaşlarım. İçinde Skyblock Sunucusu OLan Bir HUB serverde Adamı Geliştirmem Gerekiyor Ada Bittiktden Sonra Oyun Parası İle Ücret öderim Skype : emre42451
  10. YoyosorayoII

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

Isim:Emre Minecraft Ismi: bekir444 [bana hediye etti ondan adı bekir] Yaş:16 Premium'musun: Evet Skype: emre42451 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun [Abartısız]: 3
  11. YoyosorayoII

[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

SiriusTR Klanı Olarak Oynuyoruz,ve de Mutluyuz . Bu Ortamı Sağlayan herkeze teşekkürler. Ama Jobs Plugini Yüklense Daha Mükemmel Olur. Saygılarımla . EdwardCullen
  12. YoyosorayoII

SiriusTR ;)

SiriusTR ;)
  13. YoyosorayoII

Sohbet

Cümleten Selamün ALeyküm :)