yz34 kullanıcısının son içeriği

1. Y

goonrise faction sende gel eylenelim +10 da 1 trilyon para + dev event alım yok sakın

kardeş alım forumu burası alım yoksa buraya yazamazsın
  2. Y

iptal

Niye Boş Yorum Yapıyorsun?
  3. Y

Batihost Sunucu Alımı (MedyumCraft.batihost.net

İsim:Yavuz Selim Yaş:15 Tecrübe:4 Yıllık Tecrübem Var Whatsapp Varmı:Var Plugin Bilginiz:%75-100 Arası Discord Varmı:Var Ortalama Kaç Saat Aktifsiniz:3-5 İstediğiniz Yetki: Rehber Yada Moderatör
  4. Y

Bu Minecraft Sunucusuna Girip Sakın Maden Bulma.. Birşeyler Ters Gidiyor! (Lanetli Sunucu)

_Alecks_ Her zaman söylenilecek doğru şeyi buluyorsun :)
  5. Y

İzCraft 8GB Ram Sunucu İçeri Gir

Şartlar Ad: Soyad: (Gerekli Değil) Oyun İsmin: İstediğin Yetki:
  6. Y

İzCraft Tekrar Açıldı 8GB RAM Alımlar ?

Ad:Yavuz OyunNick:yz34 İstedigin yetki:Rehber
  7. Y

konu kapansın

BOŞ YORUMM
  8. Y

Block Rise - 1.8 - Sunucu Durumu : OPSKYBLOCK - Yetkili Alımı İçeri Giriniz. - Server İp Adresi İçeride!

Ad:yavuz selim Soyad:soyad pek koymuyorum :/ Yaş:15 Discord:şartmı? çünkü kullanmıyorum ama hesabım var Komut Bilgin:%75,80,85 civarı Serverde Aktifliğin:2,3,5 saat Oyuncularla İlgilenmen:ilgilenirim bazı sw lerde rehber rehber diye soruyorum ilgilenmiyorlar ben öyle değilim Neden Seni...
  9. Y

MerakNW

Alım Vardır. Kurucu; LegendDragon ' Dur. Sunucu İp; MerakNW.aternos.me Alımlar: Pluginer(x1), Admin(x2), B.Moderator(x1), Moderator(x2), Mimar(x2), Rehber(x3), Reklamcı(Belirli Bir Sayısı Yoktur.), YouTuber(x2). Rehber Terfi/Düşürülebilir 1.Deneme Rehber 2.Rehber 3.Usta Rehber Kurucunun...
  10. Y

Tekrar geri dönüyoruz en iyi olma yolunda seni de bekliyoruz !!!

*BAŞVURU FORMU* İsminiz :Yavuz Selim Soyisminiz : (Pek Tercih Etmiyorum) Yaşınız :15 İstediğiniz yetki :Mod,Rehber Aktiflik süreniz :2,3 Saat Falan Discord adresiniz :HuntTime#1100 Discord sunucusunda aktiflik süreniz :Hafta Sonları
  11. Y

LegalNetwork | Admin Alımı

B.O.K GİBİ SERVERİNİZ VAR REHBER DİYE REKLAMCI YAPIYONUZ ADAMLARI REHBER OLMAK İÇİN 10 KİŞİ ÇAĞIRMAK NEDİR ARKADAŞ
  12. Y

LegalCraft İçeri Gir

Kardeş Ozaman Niye İnsanları Eleştiriyosun Belki İnsanların Hoşuna Gitmiyo?
  13. Y

LegalCraft İçeri Gir

Ay Sen Eleştirimi Yapıyosun Minik _Alecks_ in Yanında HİÇBİRŞEYSİN ÖZENTİ
  14. Y

Op Skyblock 1.8-1.14.4

white list ekle yz34 ismim