Z3Rostfx kullanıcısının son içeriği

1. Z

Beraber oynayabileceğim kişi(ler) arıyorum

Yanlış kullanıcı adı diyor
  2. Z

java edition var o sürümle uyumlu mu bilmiyorum (edit: oynanamıyormuş kusura bakma :( )
  3. Z

Hilesiz, trolllük yapmadan oynayacak 13 yaş üzeri oynamak isteyen varsa aşağıya yazabilir. 17 yaşındayım, sesli konuşamam, 10 yıldır minecraft oynuyorum tecrübeli biriyle oynamayı daha çok isterim tabii ki. Hamachi ya da aternos gibi imkanlar ile server kurabilirim.
  4. Z

Kendi Mod Paketimde Crash

Arkadaşlar kendime ait bir modpack oluşturmak istiyorum (yapılan mod paketlerinde benim istemediğim modlar var/ istediğim modlar yok) ve tüm modları indirdim istediğim ve açılıyor tam son kısıma geliyor başlatıyorum ki crash diyor kapatıyor. :( bunun çözümünü bilen var mı? Sorunu çözdüm siz...
  5. Z

Mod paketi kurarken oluşan crash

ne çektik crash'tan be :D açıldı teşekkür ederim.
  6. Z

dünya oluşturduktan sonra bu hata çıkıyor.
  7. Z

yeni sorun çıktı dünya açılmıyor
  8. Z

Sorun çözüldü beyler sakin :D açılıyor artık oyun talimatları yazıyım. 1.Forge ve yüklü modların hepsi kaldırıldı. 2.Ender_T5 adlı arkadaş sağ olsun link verdi onlar yüklendi. 3.Oyun açıldı :D (Forge ile ilgili gibi bir şey yani :D ) Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden.
  9. Z

nei modu ile denedim çalıştı ama :( minimap yüklemeyi unuttum güncelleyeceğim şimdi.
  10. Z

nei modunu deniyorum.
  11. Z

jei 1.8-1.8.0.90 sürümünü indirdim ve crash verdi
  12. Z

Ender_T5 özür dilerim galiba yanlış yükledim jei'yi şimdi deniyorum.
  13. Z

deniyorum şu an :) Yok öyle değil 1.7.10 modları ayrı bir .minecraft'da bu ayrı bir .minecraft evet 1.8 klasörü içinde lib yüklü Oyun ekranı gözüktü Allah'tan şimdi bu hatayı veriyor.
  14. Z

Ender_T5 şimdi deniyorum bekleticem :( . Teşekkür ederim. Xaero's Minimap için attığın linkte hiçbir şey yok. :( gözükmüyor orada indirme linki. crashda coremods are present yazıyor. (backpacks,jei,inventory tweaks'ıı coremods diye klasör yapıp içine attım ?)
  15. Z

1.7.10 sürümü ile bunlar ve bundan daha fazla mod olan bir modpack yapmıştım ve sorunsuz çalışmıştı. ve aynı türden mod yok.