zenfone12 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Bir Efsane Daha... - Ayşen Gruda

allah rahmet eylesin Mekanı Cennet Olsun Allah Akrabalarına Sabır Versin Amin +1
  2. Z

Valyria'nın Yükselişi | play.riseofvalyria.tk |1.8-1.13 | Faction | Meslek Sistemi | Görev Sistemi | Çeşitli Etkinlikler |

güzel gibi gözüküyor sana eksikleri söyliyem =>Konu Tasarımı Biraz Daha Geliştirilmeli =>Buildler Geliştirilmeli =>Server Onlinesi Çok Düşük =Servere İnsan Çekeceksen İçerikleri Geliştirilip Ramı Arttırılmalı Başarılar YORUMU BEĞENİN GENÇLER :)
  3. Z

Etkinlik Gamer: Plug.DJ Etkinliği

Gelmeye calisacam
  4. Z

Minecraft Server Açacağım Ama Çok Kararsız Kaldım 1.13 En Güncel Versiyonda mı Açmalıyım Yoksa 1.8 İdeal Alışkın Olduğumuzda mı ?

1.13 aç ama bence survival açma conconcraft aç daha çok kişi gelir yardım edebilirim
  5. Z

NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

Fena sunucu gözükmüyor. Konu tasarımı yenilemeden güzel olur. Geliştirilirse başarılı sunucu olur Sunucu baya iyi YORUMU begenir misin
  6. Z

Kapatılsın.

Server güzele benziyor ama komutları yazmasaydin sadece sizin sunucuda olan komutları yaz sana tavsiyem
  7. Z

WolfCraf/Op Faciton/AnahtarHammadde/KrediHammadde/HER RÜTBEYE ÖZEL EDİT KAFA/Market/Kasa/16 Rütbe/Edit Kafa Market/Edit Kitler/HAFTA SONU VİP CKLİSİ/

Server fena değil ama servere bı girdim kasildim sunucu hileli çıktı ama bunu konuda yazmamıssiniz
  8. Z

mc.gizeron.com - Efsane sunucu yeniden aktif. | Kaliteli Sistemler | Dürüst Oyuncular | Adaletli yetkililer. - Gerçek OPFactions. * Hergün 20.00 event

=>Daha fazla resim ekle =>Resimleri daha güzel bir açıdan çekersen rfso olur =>Konu tasarımı güzel =>Kapasitesi biraz indir bence 250 kişi geleceğini sanmiyom =>Sunucu başarılı geliştirilebilir =>Sana bir tavsiye serverde çipleri ucuz yap ama çok yetkileri olmasın para yatirmayanda yatıranda...