ZeyNN kullanıcısının son içeriği

1. Z

Hyena Roleplay | Kodlama bilen plugin yazabilen aranıyor - ÜCRETLİ!

Merhabalar, Yakında Unturned Roleplay sunucusu açmaya karar verdim ama bu sunucu için Plugin veya Skript kodlamayı bilen biri aranıyor. eğer başvurmak istiyorsanız lütfen aşağıda verdiğim discord adresime "Başvuru için ekledim" şeklinde mesaj atmanız yeterli. Discord - ZeyNN#6367
  2. Z

HyenaNetwork - Alımlar Aktif! - HEMEN ARAMIZA KATIL!

Çok özür diliyorum Discord adresimi yanlış yazmışım düzelttim bu arada Sunucumuzu en güzel hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz sadece ekip kurmamız gerekiyor.
  3. Z

HyenaNetwork - Alımlar Aktif! - HEMEN ARAMIZA KATIL!

KATILIM Sizde aramıza katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan Başvuru Formunu, Discord adresime doldurulmuş bir şekilde paylaşmanız yeterlidir. SUNUCU HAKKINDA Sunucumuz henüz açık değildir. yakın zamanda açılacaktır. Henüz Mapler bitmemiştir. Pluginlerde ve Skriptlerde...
  4. Z

0'dan Skript ve Plugin yazacak arıyorum.

Merhaba ForumGamer ailesi, Yakın zamanda açılacak sunucumuz için 0'dan Plugin ve Skript yazabilecek arıyorum. Discord = ZeyNN#6367
  5. Z

HyenaNetwork Builder alımları başladı! HEMEN YERİNİ KAP!

HyenaNetwork - Ekip kuruyoruz sende aramıza katıl! - KATILIM - - Aşağıda bulunan formu doldurup discord adresime atarak katılabilirsiniz. - DİSCORD - - ZeyNN#6367 - FORM - - Ad - Soyad = Yaş = Discord adresiniz = Minecraft kullanıcı adınız = Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz =
  6. Z

ApexNW geliyoruz! | ALIMLAR AÇIK - ( Builder )

başka alımlar olucak ama ilk önce Builder'dan başlamamız gerekiyor.
  7. Z

ApexNW geliyoruz! | ALIMLAR AÇIK - ( Builder )

ApexNW sunucumuz yakında açılıyor! Builder alımları başladı. Yapmanız gerekenler aşağıda verdiğim formu doldurmanız ve Discord adresime kendi yapılarınızın fotoğrafını atmanız yeterli olacaktır. Discord adresim - ZeyNN#6367 Ad - .................. Soyad - .................. Yaş -...
  8. Z

Unturned sunucumda modların aktif olmasına rağmen modlar çalışmıyor!

Selamlar dostlar, daha dün Unturned sunucumda rahat rahat sıkıntısız bir şekilde oynuyordum. Bugün sunucumdaki modlar aktif olmasına rağmen çalışmıyor. İtemler gözükmüyor, bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi rica ediyorum... Fotoğraflar - Örnek - /v camaro yazıyorum. Camaro modu yüklü...