zngnern kullanıcısının son içeriği

1. zngnern

Yardım Askyblock Plugini Setrange Yapınca Gidiyor

Merhabalar skyblock serverimde 200x200 satmak istiyroum fakat /asadmin setrange oyuncu 200 yaptığım zaman adası yükseliyor ama oyuncu çıkıp girdiğinde eski haline 100x100 e geri dönüyor ada aralıklarınıda 800 yaptım fakat hala daha aynı sorunu yaşıyorum [23:56:34] [Server thread/INFO]...
  2. zngnern

Yardım LeaderHeads Sıralama Sorunu

yok knk hala aynı ben leaderheads ı crack olarak indirdim acaba ondan mı her yere baktım skyblock level sıralamasını asb-level felan olarak yapıyorlar oluyor acaba crack indirdiğim için mi yapıyor böyle
  3. zngnern

İstek Faction Plutin Paketi İstiyorum

Merhabalar sunucuma eklemek için Faction Plugin paketi istiyorum ücretli önerebileceğiniz var mı veya satan bana dc den ulaşabilir mi ernzngn#8726
  4. zngnern

İstek Sezon Plugini Veya Skripti İstiyorum

evet dostum ama ben blok kırma sezonunu istiyorum yani 30 gün içinde en çok blok kırana 20 kredi vereceğim sonra 30 gün içinde yenilenecek öyle bir şey istiyorum
  5. zngnern

İstek Sezon Plugini Veya Skripti İstiyorum

Minecraft Serverim İçin Türkçe Sezon Skripti İstiyorum Önerebileceğiniz veya kullandığınız varmı türkçeyi satacaksanız dc den ulaşın ernzngn#8726
  6. zngnern

Yardım Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to this proxy! Hatası

Sunucuma Saldırı Olmuştu bi adam benim hesabıma girip serveri siliyrdu ipwhitelist pluginini kurdum şimdi Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to this proxy! hatası veriyor ne yapacağım
  7. zngnern

Yardım Opa Şifre verme

2 Gündür Serverime Biri Giriyor op hesabıyla herşeyi siliyor oplara ve * yetkisi olanlar oyuna grince şifre girsin istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  8. zngnern

Yardım Ada Sınırını Geçince Fly Kapanıyor ve fly bugu

o skripti rica etsem atabilir misin dostum
  9. zngnern

Yardım Parkuru Bitirince Ödül Verme Skripti

bunu tam olarak nasıl kulanıcam tabelaya nasıl geçiricem
  10. zngnern

PLAY.FORNAKSCRAFT.COM / HERGÜN 3 KERE EVENT / EJDERHA EVENTİ / Adakit / Kredi Sistemi / Sezon Sistemi / Opskyblock / Survival / 0 Lag

Biraz Acemi Olsakta Sizler İçin En İyisini Yapabilmek İçin Tüm Çabaları Gösteriyoruz Server İp : play.FornaksCraft.com
  11. zngnern

knk skript istiyorum ya tabelaya basınca direk hem ödülü versin hemde spawna ışınlansın
  12. zngnern

Yardım Ada Sınırını Geçince Fly Kapanıyor ve fly bugu

Merhabalar Serverimde Oyuncular Ada Sınırını Geçince Fly Direk Kapanıyor onu nerden kapatabilirim 2. olarak adam adasında fly açıp lobi yazıp tekrar skyblock serverine girince spawnda uçabiliyor onu nerden engelliyebilirim
  13. zngnern

Oyuncular Parkuru Bitirince tabelaya veya basınç plakasına basınca ödül verip spawna ışınlasın istiyorum komutu bile var mı