Sanal Coin Nedir

kartveli1

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şu an canım sıkıldı ve şöyle bir bilgilendirme konusu açayim dedim.Hem insanlara bir şey öğretmiş olurum
Sanal Coin Nedir?
Sanal Coin herhangi bir bankaya bağımsız olarak çalışan para birimleridir.Geliştiricisi vardır ama sahibi yoktur.İşlemlerin yönetimi ve dağıtımı toplu olarak ağ tarafından idare edilir.Bu ağın herhangi bir lideri vs.yoktur.Ve vergi kesilemez
Peki Bunun Özel Yanı Ne?
Daha Demin dikkat ettiyseniz vergi kesilemez dedim.Peki devletlerin en sevdiğin şey nedir?Vergi kesmek.Ve bu paralara devletler vergi kesemiyor.Buyüzden bu para herhangi birinin değil halkın yani herkesin parası oluyor.
Sanal Coinlere örnekler
Aralarında en ünlüsü bitcoin.Bitcoini büyük ihtimalle deepweb gibi şeylerden duymuşsunuzdur.Ama ne korkulacak bir yanı nede kötülükle alakası var.Aksine çok iyi bir şey zira dediğim gibi kimsenin elinde değil.Bunun dışında coinlere altcoin denir. İşte coinlerin listesi:
http://pricebitcoin.today/market

Nasıl Bitcoin Kazanabilirim?
Bitcoin kazanmak için musluk denen siteler vardır.Sizde bu sitelerden bedavaya bitcoin kazanabilirsiniz.
Evet bugün bu makaleyi yazdım.Nasıldı?Böyle şeyler yazmaya devam edim mi?
hatta size coin projeleri geliştirmeyi öğretim mi?Hem parada kazanmış olursunuz.Düşüncelerinizi paylaşın.​