Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Oyun Forumu

Türkiye'nin en büyük forumlarından birine ve en genç oyun haberleri sitesine hoş geldiniz. Bu portaldan forum yönetimi tarafından yapılan duyuruları görebilir, forum dergisi içeriklerini okuyabilir, ana sayfada gösterime hak kazanmış topluluk ürünlerine bakabilir, oyun haberlerine ulaşabilir, indirimli oyunları görebilir, oyun tavsiyelerini içeren derlemeleri inceleyebilir, belirli aralıklara yapılan oyun çekilişlerine ulaşabilir ve birbirinden heyecanlı oyun turnuvalarına katılabilirsiniz.

Oyun Forumu - Etkinlikler, Çekilişler, Turnuvalar & Haberler

Minecraft’ta gizli kapı nasıl yapılır?


image.png


Minecraft’ta gizli kapı nasıl yapılır?
Merhaba Türkiye’nin en büyük oyuncu platformunun değerli üyeleri ve ziyaretçiler! Diyelim ki Minecraft’ta harika bir gün geçirdiniz ve bir sürü zümrüt topladınız. Bayağı şanslı olmalısınız! Peki asıl sorun şurada ki, onları güvende tutmak için nereye koyabilirsiniz, lav havuzuna mı? Şaka yaptım, öyle bir şey denemeyin lütfen.

Eğer değerli eşyalarınızın çalınmasını istemiyorsanız, onları gizli bir kapının arkasında saklamayı deneyebilirsiniz. Her seferinde içeri girmek için kırılan ve içeride işiniz bittikten sonra yerine geri koyulan toprak bloklarından yapılmış bir kapıdan bahsetmiyorum tabii ki de. Yani eğer sene 2009 vesaire olsaydı bunu...

Herkesin Zaferi 30 Ağustos — “Egemenlik verilmez, alınır.”

ZAFER.jpg

Herkesin Zaferi
Yüce Türk Milleti, Türk Kurtuluş Savaşı mücadelesinde egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu bir kez daha kanıtlayarak, işgalci güçlere karşı milli bütünlüğünü korumuş ve bütün milletlere büyük bir ders vermiştir. Cinsiyeti, etnik kökeni, yaşadığı yeri fark etmeksizin; 7’den 70’e herkes, bu amaç uğruna hayatını feda etmiş, şehit düşmüş veya gazi olmuştur.

Daha reşit bile olmamış binlerce çocuk kendi eğitimden, geleceğinden vazgeçerek; başkalarının eğitimini ve geleceğinin derdine düşmüştür. Mezuniyet töreni düzenlemesi gereken okullar, senelerce “Çocuk Şehit” törenleri düzenlemişti.

İleride başkalarının evinde yemekler pişsin, başkaları evlerinden uzaklaşmasın diye Ayşeler, Haticeler ve daha niceleri kendi evlerinden uzaklamış, cephelere mermiler...

Gamer Türkiye Forum Güncellemesi v1.8Gamer Türkiye Forum Güncellemesi v1.8

Merhabalar. Foruma son aylarda eklediğimiz/geliştirdiğimiz özelliklerin toplandığı yeni bir forum güncellemesiyle karşınızdayız. Bu sefer daha öncekiler gibi teknik özellikler ağır basıyor olmasa da beğeneceğinizi düşünüyoruz.
Sohbet Grupları.
XenForo 1.5 sürümünde kullandığımız sohbet eklentisini sürüm yükseldiği zaman kaybetmiştik maalesef. Bu güncellemeyle birlikte uzun zamandır süren planlamalarımız sonucu geri getirme kararı aldık. Sohbet eklentisini nasıl kullanacağınıza dair detayları şu konuda bulabilirsiniz: Sohbet...

Need for Speed Heat

134899Need for Speed Heat

Merhaba Gamer ailesi ve ziyaretçiler. Bugün sizinle NFS Heat hakkında konuşacağız.

Electronic Arts tarafından açılan internet sitesindeki geri sayım bitti ve sevilen yarış serisinin yeni oyunu hakkındaki bilgiler ortaya çıkmaya başladı.
Ortaya çıkan bilgilere göre Need for Speed‘in yeni oyununun ismi daha önce de konuşulduğu üzere “Need for Speed: Heat” olacak. Oyun hikaye tabanlı açık dünya oyunu olacak.
Öğrenilen bilgilere göre Need for Speed: Heat’te yağmur sıklığı fazla olacak ve oyunda gün dönümü olmayacak ve oyunun genelde zaman dilimini ise gece oluşturuyor olacak.
NFS: Heat‘in grafikleri ve ayar mekaniği 2015 yılında yapılan NFS oyunu ile aynı olacak! Dolayısıyla, Need for Speed: Heat oyununun FIFA serisinin yapımında da temel olarak kullanılmış olan...​

Satranç Turnuvası

1566635557280.png


Satranç.png

Oyun Forumu: Satranç Turnuvası

Herkese selamlar! Her yaz yapılan oyun etkinliklerimize bu yazda tam gaz devam ediyoruz. Arayı açmamak adına yapacağımız etkinliklerden birisi başlıktan da görüldüğü üzere satranç turnuvası.

Satrancın bulunuş hikayesini her birimiz duymuşuzdur. Satranç tamamen strateji oyunu olarak görülebilir. Hatta ülkeler arasında olan sürtüşmeler, güçlü olma çabalarını ise satranç tahtasında ard arda hamleler yapan ezeli düşmanlar olarak görebiliriz. Bir bakıma siyah ile beyazın savaşı.

Bizlerde bu savaşın turnuvasını yapacağız. Turnuva geneli itibari ile puan toplamaya yönelik olacak. Rakipleriniz ise yine turnuva katılımcıları olacak. Turnuva "lichess.org" adlı siteden yapılacak...


Üst Alt