Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Oyun Forumu

Türkiye'nin en büyük forumlarından birine ve en genç oyun haberleri sitesine hoş geldiniz. Bu portaldan forum yönetimi tarafından yapılan duyuruları görebilir, forum dergisi içeriklerini okuyabilir, ana sayfada gösterime hak kazanmış topluluk ürünlerine bakabilir, oyun haberlerine ulaşabilir, indirimli oyunları görebilir, oyun tavsiyelerini içeren derlemeleri inceleyebilir, belirli aralıklara yapılan oyun çekilişlerine ulaşabilir ve birbirinden heyecanlı oyun turnuvalarına katılabilirsiniz.

Oyun Forumu - Etkinlikler, Çekilişler, Turnuvalar & Haberler

Gamer Türkiye Yapı Yarışması - Viking Gemisi

vikinggemiyarisma.jpgGamer Türkiye Yapı Yarışması - Viking Gemisi

Selam dostlar, yarıyıl tatilindeyken bir yarıyıl tatili etkinliği yapalım dedik. 3 ay boyunca çalıştık, çabaladık ve okul için elimizden gelen gayreti gösterdik. Artık dinlenme vaktinin geldiğini elbette hepimiz biliyoruz. Biz oyuncuların tatili de en eğlenceli oyunla geçer. Bu yarışma da yarıyıl tatili için çok güzel olacak, biz oyuncuların eğlenmesini sağlayacak!

Katılım Şartları:
1- Yarışmaya katılacak kişilerin aşağıdaki bağlantıya giderek "Yarışmaya katılıyorum" demeleri yeterlidir.

2- Yarışmada huzursuzluk çıkartan...

Minecraft Harita Yapımı İçin Kullanılan Aletlerimage.jpgMinecraft Müthiş Aletler

Herkese selamlar. En popüler yapı yapma programlarından bazılarını sizler için rehber niteliğinde anlatacağım.
Minecraft'ta mimarlara baktığınız zaman ilginç programlar kullandıklarını görebilirsiniz. Belki bazı zamanlar kendinize şu tarz sorular sormuşsunuzdur: WorlEdit ne? Voxel Sniper kim? MCEdit nedir? Tüm bu Minecraft'ta bulunan jargonlar nedir?

Sakin ol, yardım etmek için burdayız! WorldEdit, Voxel Sniper ve daha fazlası, bazı Minecraft mimarlarının yapılarını güzelleştirmek için kullandıkları yararlı araçlardır. Bazı oyuncular blok blok koyarak yapı yapmayı severler, ama dev bir ejderha...

Half-Life Serisi 2 Aylığına Bedava Oldu

145378HALF-LİFE SERİSİ 2 AY BOYUNCA BEDAVA

Half-Life: Alyx'in çıkışına yakın zaman kalmışken, Valve serinin hayranları için bir güzellik yaptı. Half-Life serisinin tamamı 2 aylığına yani Half-Life: Alyx çıkana kadar ücretsiz oldu. Oyunları şu an indirip oynayabilmeniz mümkün ancak süre dolduktan sonra Steam oyunları kütüphanenizden otomatik olarak kaldıracaktır. Seriyi ilk defa oynayacaklar ya da nostalji arayanlar BURAYA tıklayarak serinin...​

Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim

145361


145388Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim

Merhabalar sevgili forum üyeleri. Bugün sizler ile son zamanlarda kulaktan kulağa büyük bir coşku ile yayılan bu konudan bahsedeceğim: Minecraft 1.16! Çok fazla tahmin çıktı, beklenen çok şey var idi. Ancak Minecraft bu güncelleme ile kendini aştı. Çok güzel bir tema adı altında çok güzel özellikler ve bloklar eklendi. Hadi ne bekliyoruz? Hep beraber bakalım!


TEMA
Evet, temamız Minecraft'ın vazgeçilmez dünyası olan Cehennem, yani diğer adı ile Nether! Gelecek olan bu güncelleme ile eklenecek özellik...

Discord ve Topluluk Sunucularınızı Nasıl Tanıtabilirsiniz?

145106


Discord ve Topluluk Sunucularınızı Nasıl Tanıtabilirsiniz?

Merhabalar. Gamer Türkiye Forumlarında Discord veya diğer IRC sunucularındaki topluluklarınızı tanıtabilmeniz, geçtiğimiz forum güncellemesinden beri belli şartlar dahilinde serbestti bildiğiniz üzere. Oluşumlarınızı tanıtmak için küçük bir form aracılığıyla forum yönetimine sunucu içeriği, kişi listesi vs. gibi gerekli birkaç bilgiyi göndermeniz gerekiyordu. Bu güncellemeyle birlikte Discord veya diğer IRC sunucularında bulunan oluşumlarınızı tanıtmak için topluluk olarak belirli bir seviyeye gelmiş olmanız gerekecek.
Topluluğunuzu Nasıl Tanıtabilirsiniz?
Tanıtım yapabilmek için topluluğunuzun şu özelliklere sahip olması gerekiyor:
  • Topluluk en az 500 üyeye sahip...