Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Oyun Forumu

Türkiye'nin en büyük forumlarından birine ve en genç oyun haberleri sitesine hoş geldiniz. Bu portaldan forum yönetimi tarafından yapılan duyuruları görebilir, forum dergisi içeriklerini okuyabilir, ana sayfada gösterime hak kazanmış topluluk ürünlerine bakabilir, oyun haberlerine ulaşabilir, indirimli oyunları görebilir, oyun tavsiyelerini içeren derlemeleri inceleyebilir, belirli aralıklara yapılan oyun çekilişlerine ulaşabilir ve birbirinden heyecanlı oyun turnuvalarına katılabilirsiniz.

Oyun Forumu - Etkinlikler, Çekilişler, Turnuvalar & Haberler

Gamer Türkiye | Tatil Etkinlikleri ve Çekilişler!

141152

Gamer Türkiye | Tatil Etkinlikleri ve Çekilişler!

Herkese merhaba. Geçtiğimiz yarım dönemin ardından ilk ara tatile girmiş bulunuyoruz. Bu bağlamda biz de Gamer Türkiye Ekibi olarak yaptığımız etkinlikleri devam ettirmeye karar verdik. Ayrıca tüm öğrenci arkadaşlarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Önümüzdeki 1 haftalık tatilde yapacağımız etkinliklere geçelim.✯ Süper Üyelik Çekilişi ✯
Uzun zamandır etkinlikler arasındaki küçük çekilişlerimiz devam ediyor bildiğiniz üzere, bu çekilişe katılmak için bu konuya yorum atıp "katılıyorum" yazmanız yeterli olacaktır.

Son Katılım Tarihi: 29 Kasım 2019 - Cuma, Saat 18:00...​

Özel Üyelik Ödüllü Aktüel Ürünler Uygulama Tanıtım Etkinliği

Merhaba

Maktüel isimli aktüel ürünler uygulamamızı indirerek konu altına SS atan 3 kişiye Özel Üyelik verilecektir. Çekiliş Gamer.com.tr ekibi tarafından yapılacaktır.

Uygulama için : aktüel ürünler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı — “Cumhuriyet’i biz kurduk, onu yaşatacak olan sizlersiniz.”

BAYRAM.jpg

“Cumhuriyet’i biz kurduk, onu yaşatacak olan sizlersiniz.”
Yaklaşık 800 senedir Anadolu’ya hakim olmuş olan Türk ulusu, Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlatılmış olan Türk Kurtuluş Savaşı’nı zaferle sonuçlandırarak, Anadolu’nun bir Türk yurdu olduğunu 7 cihana bir kez daha göstermiştir.
Demokrasi ve cumhuriyetin bölünmez bir bütün olduğu, hakimiyetin yalnızca millette olması gerektiği inançlarıyla bu yola çıkmış olan; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, aziz mehmetçikler ve Türk halkı, hedefine başarıyla ulaşmış ve bugün ise bize hediye etmiş oldukları cumhuriyetimizi 96. kez kutlamamızı sağlamışlardır.

Ulu Önderimiz, cumhuriyetimizin önemini; “Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet...

Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

138395

138396


MINECON Live 2019

Günler ne kadarda hızlı, öyle değil mi? Aylardır, ama aylardır Minecraft'ın bir sonraki büyük güncellemesini öğrenebilmek için neredeyse hepimiz MINECON Live 2019'u bekliyorduk ve o günde geldi geçti. Tabii bununla beraber, Mojang'in çok yakında Minecraft'ta neyi güncellemek istediklerini sonunda öğrendik! Güncelleme konusuna girişmeden önce şunu söylemek istiyorum; MINECON Live 2019 çok iyi geçti, geçen yıldan çok daha ciddi ve eğlenceli bir canlı yayın sergilediler; Buradan Mojang'e tebrik ve teşekkürler iletiyorum. Bunun dışında, bizimle beraber Minecraft Türkiye Discord sunucusunda MINECON Canlı Yayınını izleyen herkese teşekkür ederiz! Şimdi ise, Minecraft'ın bir sonraki büyük güncellemesinden biraz...​

MINECON 2019'da Minecraft 1.16 Nether Güncellemesi ve Minecraft 1.15'ten Haberler Yayınlandı!

Minecraft 1.15'ten Güncellemeler

Merhabalar! Mojang, bize birkaç ay önce gösterdikleri ön gösterimle arıları ekleyeceklerini halihazırda duyurmuşlardı. Birçok insan mağara güncellemesi gibi birtakım özellikler beklerken Mojang bu sürümde performans iyileştirmelerine odaklanacağını belirtti. Henüz güncellemenin ana teması resmi olarak yayınlanmadı fakat ön izleme sürümlerine bakacak olursak "Performans İyileştirmesi & Arılar" tarzında bir güncelleme olacağı yönünde tahmin yapabilmek mümkün gibi görünüyor.

Bu güncellemeyle birlikte Mountains biyomu da yenilenecek. Bu bağlamda Minecraft dünyalarımıza daha etkileyici dağ yapıları, keçi gibi yeni hayvanlar ve daha detaylı bir kar sistemi sunulacak.

Ayrıca MINECON 2019'da 1.16 için gelecek güncellemenin ana teması "Nether Güncellemesi" olarak belirlendi. Geçtiğimiz...