Oyun Forumu

Türkiye'nin en büyük forumlarından birine ve en genç oyun haberleri sitesine hoş geldiniz. Bu portaldan forum yönetimi tarafından yapılan duyuruları görebilir, forum dergisi içeriklerini okuyabilir, ana sayfada gösterime hak kazanmış topluluk ürünlerine bakabilir, oyun haberlerine ulaşabilir, indirimli oyunları görebilir, oyun tavsiyelerini içeren derlemeleri inceleyebilir, belirli aralıklara yapılan oyun çekilişlerine ulaşabilir ve birbirinden heyecanlı oyun turnuvalarına katılabilirsiniz.


Oyun Forumu - Etkinlikler, Çekilişler, Turnuvalar & Haberler

Minecraft 1.17 Sürümü 8 Haziranda Çıkıyor! 1.17 Sürümündeki Yenilikler, Dağlar ve Mağralar Güncellemesi Detayları & Daha Fazlası!

Caves_%26_Cliffs_cover_art_2.png


Minecraft 1.17 Sürümü & 1.17 Yenilikleri

Uzun zamandır beklenen Mağaralar ve Dağlar güncellemesi sonunda geldi!

Birçok oyuncu eminim artık klasikleşmiş dağlardan ve mağaralardan bıkmıştır, tam onlara göre bir güncelleme geldi! Uzun zamandır...

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun!

19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayraminin-102-yili-kutlu-olsun-htZ9Kf (1).jpg


19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun!
Bir kez daha milli bayramlarımızdan birini evlerde kutlamak zorunda kaldık fakat bu bizi yıldıramaz!

19 Mayıs 1919'da Mustafa...

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

Arka Plan.png


Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

Ramazan ayının bitmesiyle beraber Ramazan Bayramı da gelmiş oldu, bu bayramda hepinize iyilikler ve güzellikler dileriz, Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Ramazan Bayramı veya çocuklar arasında bilinen adıyla şeker bayramı oruç ayının bitimiyle beraber başlar ve üç gün...Üst