• minecraft server

    minecraft server

Neler yeni

Oyun Forumu Etkinlikler, Çekilişler, Turnuvalar & Haberler

İstek, Öneri ve Şikayetler.Merhaba, bildiğiniz gibi uzun zamandır -Gamer Türkiye Forumu'nu geliştirmeye yönelik- gerek destek bölümleri, gerek anketler, gerek topluluk sunucusu olsun, mümkün olabildiğince sizlerden fikirler almaya çalışıyoruz . Fakat bir süredir gelen dönütlerin az olması ve bizim de halen bu tür görüş ve önerilere ihtiyacımız olması sebebiyle; hem üyelerin forum hakkında görüşlerini bildirebileceği, hem de kendi aralarında fikirler alış verişlerinde bulunabilecekleri bir konu başlığı oluşturmak istedik. Aslında bu tarz görüşleri resepsiyondan ara sıra alsak da, bazı üyelerimizin kendi seslerini yönetime duyuramayacağını düşündüğünden ötürü, konu açmaya pek yanaşmıyor olabileceği ihtimalini göz önüne alarak istediği şeyleri bildirmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmak istedik. Dolayısıyla bu konuya yazacağınız yorumlar, sürekli olarak -doğrudan- forum yönetimi tarafından takip edilecektir. Peki bu konuda ne konuşabileceğinizden bahsedelim. Forumda beğenmediğiniz özellikler...

Konunuzu Nasıl Üste Çıkarabilirsiniz?Merhabalar. Konu güncelleme işleminin yeni halinin bildirim yoluyla duyurusunu yapmış olmamıza rağmen hala sorulmaya devam edilen bir durum olması sebebiyle tam olarak açıklamasını yapmak istiyoruz. Minecraft Türk Sunucuları Kategorisinde konunuza mesaj yazdığınızda forum listesinde bulunan "Sunucu Yorumları" kısmında görünmeyecektir. Orada görünmesi için konunuzdaki ilk mesajın sağ üst kısmında bulunan "Yükselt" butonunu kullanmanız gerekiyor.

125933

Ayrıca bu güncelleme işlemini 24 saatte bir yapabilirsiniz, eğer o gün güncelleme yapmışsanız o buton şu halde olacaktır:

125934

Bu olayın yorum ile üste çıkarmaya göre getirisi nedir peki, ona gelelim. İlk olarak güncelleme kuralı dahilinde herkesin günde 1 güncelleme yapabilmesini kesinleştirmiş oluyor (daha adil bir sistem), ikinci olarak yan hesap ile güncelleme işleminin önüne geçmiş oluyoruz, böylece konusunu güncellemek için...

League of Legends Taktik Savaşları Turnuvası


125657


tft_announce_article_header.jpgLeague of Legends Taktik Savaşları Turnuvası


Hepinize selamlar arkadaşlar!
Bildiğiniz üzere okullar ara tatil dönemine girmiş bulunmakta. Bizde sizler için bu sırada bir oyun turnuvası etkinliği düzenleyelim dedik. Bildiğiniz üzere Gamer Türkiye olarak okul dönemlerinde, yaz aylarında ve çeşitli bayramlarda özel etkinlikler yapıyoruz. Bu sefer League of Legends'e yeni gelmiş olan Taktik Savaşlarında turnuva yapacağız.


Turnuvada yarışacak kişi sayısı: 28 Kişi (Katılım fazla olursa kişi sayısı artabilir.)
Turnuvada yarışan 28 kişi 7 kişi olarak 4 takımda bölünecek her takımdan 3 kişi kazanacak ve kazananlar üst tura çıkacaktır.
Bir oyunda bulunacak kişi sayısı: 7
Oyun Modu: Taktik Savaşları

Turnuva için başvuru bağlantısı...

The Witcher 3: Wild Hunt ve Süper İndirilebilir İçerikler

123973Merhaba arkadaşlar! Forumda düzenlenen karne hediyesi çekilişinin yanında, yaz tatilinde eğlenceli vakit geçirebilmeniz için popüler bir oyunun çekilişini yapmak istedik. Oyun kitlesini temsil eder nitelikteki anketlerden çıkan sonuç The Witcher 3 adlı oyunun en çok istenilen oyunlar arasında olduğunu gösterdi. Çekilişe katılmak için,
bu 3 şartı yerine getiren herkes çekilişe katılarak The Witcher 3: Wild Hunt oyununa ve oyuna ait Hearts of Stone & Blood and Wine indirilebilir içeriklerine sahip olabilir. Çekiliş 7 Temmuz 2019 Pazar günü saat 18:00'da yapılacaktır.

Castaway by CreativeLabs

tsrm.png


Selamlar...
Bugün CreativeLabs takımı olarak yapmış olduğumuz ilk yapıyı sizlere tanıtmak istiyorum.
Dilerseniz hemen görsellere geçelim.

Yapıda emeği geçen mimarlarımız: Checres, UmutUG

Kişisel Discord adresim: Checres#8506


PMC: Castaway by CreativeLabs Minecraft Project


122604
4.png


5.png


6.png
Yeni render...
Render için @Aetiras'a teşekkür ederim.

qAMNVq.jpgMinecraft Earth Nedir?

122081


122084Minecraft Earth

Merhaba sevgili Forum Gamer ailesi ve ziyaretçiler, bugün sizlere “Minecraft Earth nedir?” sorusuna yanıt niteliğinde konu hazırlayacağım.

Hepiniz mutlaka Pokemon GO'yu duymuştur. Bu oyun'da ona benzer bir şey olacak, yani gerçek hayatta pokemon peşin de koşmayacaksınız da yapılar yapacaksınız. Kısaca Minecraft dünyasını bizim dünyamıza getirecek yeni bir gerçeklik oyunu olacak.
Hangi Platformlar da Olacak Peki?
Oyun sadece mobil için olacak, İOS 10+ üzeri Android için 7.0 ve üstü.
Peki Betaya Nasıl Katılırım?
Maalesef katılamazsınız çünkü beta alımları bitti ama yinede merak ederseniz betaya alımlar sınırlı olacak. Ancak yüz binlerce oyuncuya sunulacağı söylenmişti.
Hangi Diller de Olacak Peki?
Normal Minecraft'ın desteklediği tüm dillere çevrilecek bence bu gayet güzel bir haber.
Ne Zaman Çıkacak?
Bu konu da tam bir bilgi vermemişler, ama çıkış tarihini MINECON 2019'da söylemeleri bekleniyor...

Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz | Bölüm Moderatörü Başvurusu (Başvurular Aktiftir!)
Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz | Bölüm Moderatörü Başvurusu
Merhaba Türkiye’nin En Büyük Oyuncu Platformu’nun değerli üyeleri! Forumumuzdaki kategorilerde ve bölümlerde genel olarak konu ve idare düzenini sağlayacak, belirli bir bölümde veya kategoride tecrübeli olan yeni takım arkadaşları arıyoruz. Yetkililer ilk başta Bölüm Moderatörü yetkisiyle belirli bir bölümün koordinasyonunu sağlayabiliyorken, daha sonrasında alacakları tecrübe ile beraber Kategori Moderatörü yetkisine yükselerek, forumumuzdaki belirli bir kategorinin tamamının koordinasyonunu ele alabiliyorlar.

Ayrıca Bölüm Moderatörü görevinde bulunan yetkililerin
[COLOR=rgb(235, 107...

Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi121543İki Çekiliş Birden

Herkese selam! Birkaç dönemdir yaptığımız karne çekişine bu dönemde olduğu gibi devam ediyoruz. Havalar ısınıp, okulun kapanmasına da neredeyse saatler kalmışken başarılı olanları tebrik ediyor, başarılı olanlara da üzülmemelerini, seneye çalışıp daha da başarılı olabileceklerini bilmelerini istiyoruz. Yaz boyunca bolca çekiliş, etkinlik ve güncellemeler yapacağımızı unutmayın. İlk öğretim ve orta öğretim öğrencisi olanlar takdirname ve teşekkür belgelerini göndererek çekilişe katılabilir. Üniversite öğrencileri içinde farklı bir yöntemimiz var, merak ediyorsanız o da aşağıda! Şimdi dilerseniz çekilişe geçelim.


1) Minecraft Sunucu Çekilişi
Minecraft sunucu çekilişine katılmak için, konuya mesaj atarak iyi dilek ve temennilerinizi belirtebilirsiniz...

GaineeAnnouncements | Ortalanmış Anonslar! - Sesler! - Düzenlenebilir!

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

oyun-forumu.png


19mays.jpg


19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919'da ayak bastı Samsun'a. Herkes umutsuzluk içindeyken, bir kahraman yurdu kurtarmak için ilden ile dolaşıyordu. İnsanlara umut veriyor, onları kurtuluş mücadelemize davet ediyordu. O kahraman başardı. İnsanların gelecek umutlarını yeşertti, onlara uğrunda savaşıp ölebilecekleri bir şey verdi. Bugün buradaysak bunu Atatürk'e, silah arkadaşlarına, cesur şehitlerimize, mücadeleci halkımıza borçluyuz.

Atatürk yenilikçi bir insandı, genç fikirlere önem verirdi. Onca şeye rağmen hala genç fikirli insanların varlığını sürdürdüğünü biliyordu. Mücadelesinde bundan güç alıyordu. Körelmiş, hiçbir şeyi görmeyen insanlara karşı gelebilecek bir şeydi bu. Araştıran, kendini geliştiren genç fikirli insanların bu ülkenin kaderini belirleyeceğine inanıyordu. Öyleydi zaten. Koca bir savaşın içinden çıkardığı onca genç bir ülkenin kaderini değiştirdi.

Atatürk...

Son kaynaklar

INFUMIA l ChatMentions - Oyuncular arası etiket eklentisi İnfumia
Üyeye yollayacağın mesajı görmesi ve mesaj geldiğinde duyması için etiketleme işlemini sağlamaktadır
5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
İndirilme
3
Güncelleme
2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Güncelleme
2.50 yıldız(lar) 2 değerlendirme
Güncelleme
INFUMIA | Minecraft Kazıcı Minyon Skripti İnfumia
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
Güncelleme
Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti! Exkaar
Birçok özelliğe sahip minecraft airdrop skriptidir.
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
Güncelleme
Custom Images - Minecraft Resim Plugini Morona
Minecraft sunucularına fotoğraf eklemenize yarayan plugindir.
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
Güncelleme
SkySurvival Macera Haritası (1.8/1.9) Shosy
Aradığınız hayatta kalma ve maceranın birleşimi.
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
İndirilme
3
Güncelleme
Minecraft Silah Skripti | En gelişmiş silah skripti! Exkaar
birçok özelliğe sahip minecraft silah skriptidir.
4.50 yıldız(lar) 2 değerlendirme
Güncelleme
3.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme
İndirilme
11
Güncelleme