Haber Yeni Minecraft Lego Seti Haziran'da Geliyoooor!

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Merhabalar,
Minecraft sevginiz aşırı derecede fazlamı? Sevginizi ve Minecraft'a olan düşkünlüğünüzü yalnızca oyun ile bastıramıyor musunuz? Eğer ki bu eğlencenize harcayacak 170£ paranız mevcutsa sizi hemen LEGO Minecraft Köy setini almaya davet edelim.

Tamı tamına 1600 lego parçasından oluşacak olan Minecraft köy seti, oyunun birebir gerçeğiyle aynı dizayn edilmiş. Dilediğiniz şekilde biyomlar oluşturabilmeniz için hazırlanan bu set ile kendi Minecraft dünyanızı evinizde yaratmanız mümkün! Bu set ile birlikte Steve, Alex, zombi, creeper, enderman, köylü (villager) ve demir golem olacağı da kuvvetli düşünceler arasında.

Haziran 2016'da piyasaya sürülmesi planlanan LEGO Minecraft Köy setini almayı planlayan arkadaşlar artık bize de fotoğrafını atar.
Hepinize şimdiden iyi eğlenceler, LEGO ile gelen bu set sayesinde çok eğleneceğiz gibi duruyor!

Sevgiler,
CENK.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
102
Ruh hali
Açıkçası ilgimi çekti, görsellerden diğer fotoğrafları da incelediğimde birçok oyunun ve filmin Lego paketine nazaran, bu paketin daha çok uyuştuğunu düşünüyorum. Sanırım Minecraft'ın doğasıyla alakalı bir durum.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geldiğinden beri haber konularınla foruma renk katıyorsun.
Yine güzel bir haber.
Sakın bırakma #^^ ,

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Biz çocukken nerede böyle oyuncaklar şimdiki çocuklar şanslı :)

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft sevginiz aşırı derecede fazlamı? Evet
Sevginizi ve Minecraft'a olan düşkünlüğünüzü yalnızca oyun ile bastıramıyor musunuz? Hayır
Eğer ki bu eğlencenize harcayacak 170£ paranız mevcutsa sizi hemen LEGO Minecraft Köy setini almaya davet edelim. Ben Almayım :D

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft sevginiz aşırı derecede fazlamı? Evet
Sevginizi ve Minecraft'a olan düşkünlüğünüzü yalnızca oyun ile bastıramıyor musunuz? Hayır
Eğer ki bu eğlencenize harcayacak 170£ paranız mevcutsa sizi hemen LEGO Minecraft Köy setini almaya davet edelim. Ben Almayım :D
Geçen baktım DNR'ye. Anahtarlık var Minecraft Steve felan. Tam 20 Lira. Ulan sanki Altından yapıyorlar. Gevurlar alt tarafı plastiği eritiyorsunuz.