Arama sonuçlarınız

1. H

2 Gün Boyunca Dünyanın En Büyük Event'i (Ben Yapmadım Notch Bile Katıldı !)

Dün Ve Bugün Yapılan MonsterCat Tarafından Yapılan Çok Büyük Bir Event Var Ünlü Youtuber Takımı Skydoesminecraft Ve Mojang Yetkililileri Vardı Event Çok Büyüktü Ve Bir Minecraft Launcher'ı İle Giriyorsunuz Oyuna (Premiumlar Girer Sadace) 5 Saat Sonra Bir Konser Baslayacak ...
  2. H

Name Taglara Dinnerbone Yazmak...

Başlıkta Dediğim Gibi 1.6.1'de Name Taglara ''Dinnerbone'' Yazarsanız Moblar Ters Dönüyor :D
  3. H

Premium 1.6.1 Launcher Acıl Yardım

Ya Ben 1.6.1'i İndirdim Sifremi Giriyorum Kabul Etmiyor (DOĞRU GİRİYORUM) Şifremi Değistircem E-Postamı Giriyorum Doğru Giriyorum kabul Etmiyor :S Belki Oyuncu Nick'imi Yanlış Yazdımımşım Diye Baktım Yok Çalısmıyor Hacklenmemde İmkansız Su Konuda Pro Olan Biri Yardım Etsin Bir Noob Gelip...
  4. H

Yeni Kanalım Tüm Nintendo+Minecraft Oyunları Çekiceğim

Merhaba Arkadaşlar Yeni Bir Kanal Kurdum Neredeyse Her Gün Video Çekiyorum İlk Videom Super Smash Bros Brawl. http://www.youtube.com/user/FlyingWither Kanalımın Linki Bide Söyle Bir Sorunum Var Videonun Başına Fotoğraf Koyuyorum Ama Videoyu Düzenlerken 3 Tane Fotoğraftan Hiçbirinde Yok :S
  5. H

Serverlarda En Çok Nasıl Öldürdünüz En Az Nasıl Öldürdünüz ?

Benimki : En Çok Command Block En Az Oyuncu Tuzakları
  6. H

ÇOK PİS YARDIM LAZIM !!!!!! CRAFT_MAN ISMIMI YANLIŞ YAZDIM

Ya 365 Günlük Süerden Sonra İsmimi HuskyMUDKİPZ Yapacaktım Kaza İle Enter'a Tıkladım Craft_Man Nolur Bir Yardım Etsen ;_; 365 Gün Yeniden Beklemek İstemiyorum ;_;
  7. H

Magic Launcher Yardım :S

Arkadaşlar Modları Rahat Yüklemek İçin Magic Launcher İndirdim.Magic Launcher Üzerinden Oyuna Girerken E-Posta Ve Şifremi İstiyor Bende Yazıp Giriyorum (Premium Hesabim) İste Takıldığım Yer Şu : Ben Oyuna Girerken Benim E-Postami Ve Şifremi AlıyorlarmıNolur Bir El Atın ;_; UP !
  8. H

Minecraft Kaç Tl ?

Arkadaşlar Suan Minecraft Premium Alıcağım Ama 47 TL Diyor Fiyat.Arkadaşlarım Paypal'dan Alınca 36 TL'ye Almış Paypal'dan Alırsam Fiyat Değisirmi
  9. H

Yeni Kanalım Ve Skydoesminecraft 3 Milyon Abone Kutlaması

Arkadaşlar Bugün Kuruldu İlk Video Başlıktaki Gibi.....Biraz Uyduruk Oldu Ama :D Tabi İlk Videomuz Acemelik Olur.Abone Olup Videoyu Beğenirseniz Mutlu Oluruz :)
  10. H

Minecraft Prenium Hesap Yardım Lazım Çok Acil !

Arkadaşlar,1-2 Hafta Sonra Minecraft Prenium Hesap Alıcağım.Ama Ben ''rotasyon41'' diye üye oldum ve bidaha üye olsam bana kullanıcı ismi sormuyorlar yani İsmimi Değistirmek İstiyorum. Nasıl Yapabilirim Minecrat prenium hesap almış bi arkadaştan biraz bana edstek lütfen :S
  11. H

Orjinal Minecraft

Yakında Minecraft.Net Sitesinden Orjinal Hesap Alacağım.19,95 €'idi Fiyat Düşermi Yoksa Sabitmi Arkadaşlar :)
  12. H

Hemennnn Bi Yardım Edin !

Arkadaşlar,Bazı Serverlarda İnsanları Korkutmak Amacıyla Söyle Bir Sey Yapıyorlar : bir şey Yapiyorlar Ve Başka Bir Karakter Oluyorlar Nasıl Oluyor BU
  13. H

Mega_power_craft 25.87.34.87

İlk Gelene Diamond Set Hamachi: Mega_Carting Craft IP: 25.87.34.87 Hamachi Şifre: 123
  14. H

Yardım

Herhangi Sw'ye Girince Login Sifre istiyor ben yapayorum yanliş sifre diyo
  15. H

Carting_craft (survival)

Lafı Fazla Uzatmıyım Hamachi Ağı:Carting_Craft Şifre:123 IP:25.87.34.87