Arama sonuçlarınız

1. Gazu

AxiTR yalan oldu...

Hepimiz biliyoruzki geçen gün foruma ufak çaplı bir saldırı oldu forum bu yüzden kapalı kaldı.. bu saldırıyı axinin yaptıgınıda biliyorum aklınca DDos attack yaptı ping ile çökertti fakat bilmiyorki bütün web hostların yedeği dakikası dakikasına kaydoluyor bu yaptığıyla kendini minecraft...
  2. Gazu

4GB RAM 60 KİŞİ SLOT BEDAVA İÇERİ GİR

Evet arkadaşlar www.gamezzers.com adı altında 1 şanslı kişiye 4 gb ram 60 kişi slotluk server vereceğim server tamamen kazanan kişiye ait olucak plugin derleme toplama tüm iş onların ben karışmıyorum 16 gb dedicated serverda 3 server oldugundan tam erişim veremiyeceğim fakat istekleri an benimle...
  3. Gazu

[ISTEK] Plugin ve multiworld hakkinda yardim.

Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin, bir serverim var birazcık sıkıcı sanırım :) değişik fun pluginler yüklemek istiyorum.. mesela Avatar TLA plugini. bu plugini yüklemek istiyorum fakat oyuna müdahale etmesin yan. /warp avatar diye bir warp açıcagım bu warpa geçen adamlarin itemleri gidicek . bu...
  4. Gazu

GAMEZZERS - YENI MINECRAFT SUNUCU REHBERINIZ

GAMEZZERS www.gamezzers.com Vizyonumuz : Minecraft'a adanmış tecrübemizle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen site olmak. Misyonumuz : Sektörümüzde, teknolojiyi ve tecrübeli eleman kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi tasarım modelleriyle, tüm takipçilerimize...
  5. Gazu

Survival takılmalık server arıyanlar içeri.

Arkadaşlar kendi çapımda server kurdum güzel oldu bilgisayarım 8 gb 4 gb servera verdim internetim fiber 20 mb lag olucağını sanmıyorum sizide bekliyorum bende dahil herkes survival oynuyucak oyunu herkezin kendi evi vesaire olucak emekleriniz boşa gitmez kesinlikle 20x20 lik alanı...
  6. Gazu

Server Banner Denemesi

Selam arkadaşlar, Photoshop'u yeni yeni öğreniyorum değişik resimler bannerlar kapak fotoğrafları hazırlıyorum geçen gün oynadığım çok değişik bir mod aklıma geldi ve bir server açılsa banneri nasıl olurdu diye düşündükten sonra bir deneme yapmak istedim modun ismi Avatar TLA'ydı sanırım :)...
  7. Gazu

Photoshop ilk denemem..

Küçük bir banner hazırladım ilk defa kullanıyorum photoshop u bana göre güzel oldu yorumlarınızı bekliyorum..
  8. Gazu

Sunucu ismi..

Yeni açıcağım serverıma güzel bir isim arıyorum ayrıyetten domain alıcam zahmet olmassa aklınıza geleni yazarsanız sevinirim örnek teşkil etmesi için bir resim atıcam..
  9. Gazu

Server için Forum..

Yakın zamanda açılıcak olan serverım için forum kurmayı planlıyorum (server içi) fakat nasıl bi altyapı seçmeliyim bir öneri yada yönlendirme yapabilirmisiniz .. host olarak değil mesela XenFero,MyBB,vBulletin vsvs. bu tarz bişeyler minecraft teması bol olan :) ve üstünde oynama yapılabilir...