Arama sonuçlarınız

1. Okay Öğrü

Yıldırım Tanrısı v2 Komut Bloklu Adventure Map

Birinci Mapımde Güzel Yorumlar Aldım Ve Bende 2.Mapı Çıkarmayı Düşündüm Map 1.7.2 içindir. Fragman: Özellikler: -Renkli Yazı -Zırhlı Zombie vb. -Market -Senaryo -Işınlanma -Oto Spawn Resimler: http://i.hizliresim.com/wOyzV4.png http://i.hizliresim.com/wzJpa7.png Link...
  2. Okay Öğrü

Mape Girememe Yardım

Arkadaşlar Mapimi Biraz Önce Kaydetip Çıktım Şimdi Diğer Maplere Giriyo Ama O Mape Girmiyior yani Dünya Yükleniyor Zemin İnşa Ediliyorda Kalıyo Sonra Geri Menüye Dönüyor !
  3. Okay Öğrü

Server Kurdum Fakat..

Arkadaşlar dün bir server kurdum fakat arkadaşıma ip adresini verdiğimde giremiyor sw Hamachisiz nerede hata yapıyor olabilirim.Servera Ben Girebiliyorum.
  4. Okay Öğrü

Edimax ile Nasıl Port Açabilirim Yardım

Yardım Edin :(
  5. Okay Öğrü

Logo Yapacak Olan (Hazır İnternet ten Bulmayın

Arkadaşlar Youtube Kanalıma Logo Yapabilecek Olan Var mı ? Kanal Adı GameMafiaTR
  6. Okay Öğrü

McEdit Yardım Acil (Filter)

Arkadaşlar McEdit te köylülerle pazar kuruyorum 1.6.4 te çalışıyor fakat 1.7.2 de çalışmıyor alışveriş yapınca mc çöküyor :( Bir Çaresini Bulamıyorum Bide Komut Bloğuyla Renkli Yazı Yazmada da Hata Yaşıyorum 1.6.4 te tüm Hepsi Renkli Fakat 1.7.2 de sadece başı renkli oluyor diğerleri renksiz...
  7. Okay Öğrü

Harita Yardım

Arkadaşlar haritamda komut bloğuna spawnpoint yapıyorum fakat bazı yerlerde çalışmıyor yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler...
  8. Okay Öğrü

Telefonuma Ücretsiz PE Nereden İndirebilirim ?

Arkadaşlar telefonum iphone 3gs telefonuma ücretsiz PE nereden inidirebilirim. Konu Yasak İse Belirtin Lütfen.
  9. Okay Öğrü

Çalışan Harry Potter Modu Bilen ?

Merhaba arkadaşlar çalışan Harry Potter modu bilen alta yazabilirmi ( link olsa iyi olur )
  10. Okay Öğrü

Minecraft Sorun Yardımmmmm

[20:48:00 ERROR]: Job 'Version & Libraries' finished with 1 failure(s)! (took 0:00:02.499) Minecraft ım bugünden itibaren bu hatayı vermeye başladı kafayı yicem ya :S
  11. Okay Öğrü

Yıldırım Tanrısı Türkçe Adventure Map Parkur, Zombi, Komut Bloğu vb.

Merhaba Arkadaşlar, Bu Adventure Mapte : -Renkli Yazı -Zırhlı Zombie vb. -Market -Senaryo -Işınlanma -Oto Spawn bulunmaktadır.Senaryo Şöyle Geçer:: Köylülere Saldıran Biri Vardır O Kişiyi (Şimşek Lord) Bulmak İçin Çabalarsınız Bulduktan Sonra Onunla Savaşırsınız Fakat Onun Babası(Yıldırım...