Arama sonuçlarınız

1. B

Necromancy ve Armor Movement mod tanıtımları.

Buyrun necromancy modumuzun videosu: https://www.youtube.com/watch?v=M9ilrPcrOTI --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Buyrun indirme linki: http://www.minecraftforum.net/topic/1571429-162-the-necromancy-mod-14b-necro-api-12/...
  2. B

StarCraft 7/24 Faction Wars 0 Lag Eventler Var Minigame var!

Evet Arkadaşlar Şimdi Süper Serverimiz : STARCRAFT'ı tanıtalım. Serverimiz 7/24 kesintisiz açıktır. Adminler ve rehberler baya ilgilidir. Şakalaşırlarda sizle :p. Serverde minigame vardır. Parkur V.b yapılmaktadır ve tamamen emek serveridir. Serverde sürekli online 20 kisi bulunmaktadır ama...
  3. B

ENERGYCRAFT GERİ DÖNDÜ!!

195.244.39.133 Ipsiyle geri döndük! Maptaki hatalar düzeltildi ve hata görürseniz söyleyiniz. Serverdeki eksiklerimiz tamamlanıyor . Arkadaşlar 1 Pluginci (Mesela hammaddede adamlar kirabilcek ama pvp olmicak v.s v.s) 1 Moderatör alinicaktir. Daha alimlar olabilir. Basvurunuzu konunun altına...
  4. B

Groupmanager 1.4.5 Yardim

1.4.5 Groupmanagerde nasil (cmd bizde degil oyun icinden) ayarliyicam sunlari Oyun ici tag: Örnek builder O tagi renklendirmek + dan yazi olabilir lütfen :) Bide permissions vercem (Permissionsu buldumda WorldEdit yazinca kabul etmiyor :( Son olarak Build:True nasil yapicam Lütfen yardim
  5. B

Zeuscraft 7/24 Faction - Pvp

Merhaba arkadaşlar Zeuscraft tekrar karşınızda. 1.4.5 Serverdir. Tüm (cidden tüm) pluginlerimiz vardır. Çalışmaktadır. Warp arena-spawn-market-demirci-hammadde-orman-çöl-arsalar-event-exp ve bircok warpla karsinizdayiz. Serverimiz büyüyücektir. Herşeyimizi sizin icin yapıyoruz! Vip Satislari...
  6. B

Market Plugini

Arkadaslar benim zeuscraft adli serverim var. Axicraft 2013 pluginleri kullanıyoruzda . Pekii bu servere havada duran itemler olan shopu nasil yapicam?
  7. B

Warp Market Yapimi

Arkadaslar benim zeuscraft adli serverim var. Axicraft 2013 pluginleri kullanıyoruzda . Pekii bu servere havada duran itemler olan shopu nasil yapicam?
  8. B

Acilen yardim! Session Dates Hatası!

Arkadaşlar. Netim kendine reset atip atip duruyor ilk acildigi zaman. Reset atti ve oyundan atti. Simdi o server haric her servere giriyor. O serverdede Session dataes doesnt corrispond plaese wait the end of session. Diyor. Saatim tamamen türkiye saatiyle ayni. Sorun nerde anlasam.
  9. B

[Admin] [Vip] Logosu Plugini Lazim!

Acil lazim beyler lütfen yardim.
  10. B

Bakmayan bin pişman troll videosu!

Arkadaşlar corbin8667 ve ben beraber Troll friends videosu cekmeye karar verdik. Baska türlü videolarda cekebiliriz bugün cok fazla video izledik zaten . Videoda oyniyicak kisiler lazim. Kurbanlar olucak oyuncu yetenekliler. Eger cekebilirsek cok tutar bu videoda. Trolle bazen yardımcı...
  11. B

Arkadaşlar bakmayan Pişman Troll video!

Arkadaşlar corbin8667 ve ben beraber Troll friends videosu cekmeye karar verdik. Baska türlü videolarda cekebiliriz bugün cok fazla video izledik zaten . Videoda oyniyicak kisiler lazim. Kurbanlar olucak oyuncu yetenekliler. Eger cekebilirsek cok tutar bu videoda. Trolle bazen yardımcı...
  12. B

Acilen (Çok Acil Yardim edene dua etcemm)

Arkadaşlar ben minecraftta bi svye girince söyle bir hata aliyorum. Roamingten cikardim tekrar attm. Force update attm düzelmedi. Googlede arattim böyle biseyde cikmadi nedir bu? (Xray hack vardi bi svde bi ara light kullaniyordum onu silmeyi denicem. Minecraft has crashed...
  13. B

Gift code kasmak

Evet arkadaşlar http://****/1gr0W linkinden karşılıklı gift code kascak? Buraya üye oluyoruz 9 kişi getiriyorz gift code cebimizde! Benimkinden üye olup kendi linkinizi paylaşın üye olurum :p
  14. B

Karşlıklı Gift Code Kasmak

Evet arkadaşlar http://****/1gr0W linkinden karşılıklı gift code kascak? Buraya üye oluyoruz 9 kişi getiriyorz gift code cebimizde! Benimkinden üye olup kendi linkinizi paylaşın üye olurum :p
  15. B

Lütfen nolur yardim edin bakin :S

Evet arkadaşlar lütfen yardim. Communication error hatasi aliyordum daha 5dk önce girdiğim servere bekledim ve 3 - 4 saat geçmesine rağmen hala ayni hata. Simdi baska svye girip cikincada can't reach server dedi. Nete rest attm olmadı. Başka nickle girdim olmadı. Ne benim günahım yav ? :(