Arama sonuçlarınız

1. xdoki123

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

Forum Kullanıcı Adınız:xdoki123 *Sadece Gerçek Adınız: Dogukan *Yaşınız:15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Jahrein *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Hayır *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa:Başarılar
  2. xdoki123

Oyun Önerin Sıkıldım

teşekkürler bakıcam oyunlara
  3. xdoki123

Oyun Önerin Sıkıldım

merhaba arkadaşlar ben bu aralar bilgisayarda oynıycak oyun bulamıyorum sıkıldım iyice minecraft oynadım uzun süre yapcak bir şey kalmadı sonra cs filan cok sıkıldım bana oyun önerirmisiniz bilgisayar özelliklerim şunlar... bilgisayar özelliklerim: ekran kartı özelligim: 1 t(1000)gb hrdskim...
  4. xdoki123

Oyun Önerirmisiniz

merhaba arkadaşlar ben bu aralar bilgisayarda oynıycak oyun bulamıyorum sıkıldım iyice minecraft oynadım uzun süre yapcak bir şey kalmadı sonra cs filan cok sıkıldım bana oyun önerirmisiniz bilgisayar özelliklerim şunlar... bilgisayar özelliklerim: ekran kartı özelligim: 1 t(1000)gb hrdskim...
  5. xdoki123

Sizden ciddi bir öneri almak istiyorum hayatımı değiştiricek bir öneri...

bence en iyisi lisede grafik tasarımı oku cünkü çok güzel resim çiziyorsun Photoshop da yapabiliorsun bence bunu bi düşün araştır...
  6. xdoki123

bu oyunu bilen varmı?

merhaba arkadaşlar facebookta bi sayfa ikide bir reklam amaçlı bu oyunun fotosunu koyuyor ama verdigi linktede başka oyun var bende bu oyunu merak ettım cok güzele benziyor ismini bulamadım nerden bulabilirim...
  7. xdoki123

Hammadde otomatik

teşekkür ederim sende minigame plugini varmi ayarlanmış
  8. xdoki123

Hammadde otomatik

biraz açıklarmısın servera yükliycemde ne işe yarıyor
  9. xdoki123

minigames plugini

beyler ben bukkitten minigames indirdim ama spleef filan minigames tam degil resmen çünkü spleef için gerek kodları yazıom bu kod bulunumadı fılan dıo beyler bana herşeyi tam olan bi minigames plugini verirmisiniz
  10. xdoki123

warp zamanı ayarlama

sagol teşekkürler.
  11. xdoki123

warp zamanı ayarlama

beyler server açtım hersey var pluginler tamam ama adamlar warplara hızlıca ışınlanabiliyorlar mesela ws atıolar adam direk warp spawn filan ışınlanarak kacıyor ben warpların zamanlı olmasını ıstıyorum mesela 3 sanıye cogu serverda öle nasıl yapıcam bunu pluginler var nasıl ayarlayacam onu...
  12. xdoki123

Minigame

konuyu canlandırıom tekrar ama kusura bakmayında ben minigamesi servera kurdum her şey hazır aynı hatayı banada verıyor ne yapacagamıda bılmıyorum tüm her şey hazır tüm emeklerımın boşa gitmesini istemiyorum
  13. xdoki123

müzik adı

sagol lider
  14. xdoki123

müzik adı

aynen her yede duyuyorum ama adını bilmiyorum ve dinleyesim geliyor adı lazım telefona filan indircem ondan
  15. xdoki123

müzik adı

beyler bu videoya adamın kullandığı müziğin ismi ney http://www.youtube.com/watch?v=efclu2Wi1y0 daha öncede duydum introdakini sormuyorum
  16. xdoki123

Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

reis nasıl yani kendi aramızdamı oyniycaz yoksa başkalarıda gelcekmı?
  17. xdoki123

:D server açtırmama gerek yok hamachiden direk girebilir :D lan üzerinden ama anlayan cıkacakmı onu zannetmiyorum :D
  18. xdoki123

videoda anlamıyorum survival yaparak anlamam lazım bende tek başıma yapamam modlardan anlamıom
  19. xdoki123

Bana Hamachisiz Server Kurma Konusunda Yardım Edecek Kimse

nasıl bir sıkıntın var dahada açarmısın
  20. xdoki123

beyler bu modlardan anlayan varsa survival yapcak varmı ?ben bilmiyorum...
  21. xdoki123

teşekkür ederim
  22. xdoki123

*yetkili Admin,mod Alımları Başlamıştır*

İsim: Doğukan Soyisim: Keskinoğlu Skype: adamerikaing1905 Yaş: 15 Wg,We Yeteneği : güzel Bir Warpı Kıran Birisini Görürseniz Ne Yaparsınız :1 saat jail atarım eger birdaha yaparsa 2 saat atarım birdaha yaparsa kurucuya söylerim banlarım... NOT : saat 12:30dan 5'e bazende saat 12:30dan 8'e kadar...
  23. xdoki123

Builder Alimi Var Wg Atmayi Ve Adamin üstüne wg lemeyi bilen alincak 91.121.83.124:287

Adım:Dogukan Keskinogllu Yas:14 Olmak İstedigin Yer : Bulider,wgci fark etmez Skype:adamerikaing1905 Oyundaki İsmim :MrGman2000 Wg Bilgim:güzel Not:builder olursam canım sıkıldıgında yada istediginizde bir yer yapabilirim örnek event alanı filan fark etmez...
  24. xdoki123

http://www.youtube.com/user/TheRookieGames Abone Olmayı Unutmayın :)

http://www.youtube.com/user/TheRookieGames Abone Olmayı Unutmayın :)
  25. xdoki123

Sky Box yapmaya çalıştık :) TheRookieGames'den (Bir Fail) :)

evet arkadaşlar büyük bir fail :D çok komik oldu bizde atalım dedik abone olmayı unutmayın :)))