Arama sonuçlarınız

1. K

Efes'e Yolculuk | Bölüm 2 / Köy Macerası / MURATCRAFT -

Spawn yerinden çıkamadım az daha uğraşırsam belki :( Edit : Tamam kolaymış çıkmak da hangi yolu izleyeceğimi bilemedim öpüşme kulesi mi dersin çeşme mi çitler mi köpekçi mi hepsi birbirine girdi. Tam çözüm koyarsan sevinirim merak ettim nasıl oluyor.
  2. K

Bazı Konularda Yardıma İhtiyacım Var

MCPatcher'i açıyorum oradaki +'ya basmıyor beyler hiçbir şeye basmıyor yardımcı olun.
  3. K

Basit Cobblestone Generator Yapımı

CobblestoneGenerator'un ne olduğunu yazsan daha iyi olurdu.
  4. K

Minecraft'ta Tarım ve Hayvancılık

Wheat saman değil buğday diye biliyorum samansa samandan ekmek yapmak nasıl bir mantık onu anlamadım :D Mojang size sesleniyorum.
  5. K

CTRL + V

PVP ISTEMIYORUZ!!! Serverde muhalefet yaparken kopyalamıştım hala duruyor <3
  6. K

Server'ım İçin Oyuncu Aranıyor!

Büyücülüğe talibim.
  7. K

TüRK'ün Hayali / MuratCraft / Bulmaca#Parkur#Oyun / %100 TÜRK

Havada Creative olarak doğdum hangi taraftan başlamam gerektiğini anlayamadım.
  8. K

MinecraftSP yüklüyorum oyunun açılmasında sorun yok zaten.
  9. K

Yardımcı olabilecek yok mu?
  10. K

Patch diyorsun ve istediğin texture packi atıyorsun :) Ama originali seçemiyorum çünkü jar dosyası istiyor ve benim Texture Pack'im Dosyalar halinde.
  11. K

Arkadaşlar ben hamachili bir bukkit sw açmak istiyorum ama diğer sitelerden baktıklarım ne kadar uğraştıysam olmadı bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ayrıca bazı sorularım var: -Ben RollerCoaster yaptım ama bir türlü vagon hızlanmıyor nasıl vagonu hızlandırabilirim? -Tahta balta ile seçerek hızlı...