Arama sonuçlarınız

1. H

Video çekeceğim

arkadaşlar survival yapıp video çekeceğim bir kişi olmadi 2 kişi arıyorum skype:bblackjack08
  2. H

artıkkk geliiiiin :D

server kurmak için ortak arıyorum gerçekten yardımınız gerekiyor tek kişiyle olmuyor biliyorsunuz lütfen bana ulaşın skype:bblackjack08 facebook.com/hgmcumy allah rızası için :D gelin ayarlayalım yaşım 14 sabah akşam bilgisayardayım server açık kalabilir lütfen bana ulaşın
  3. H

selam millet server kuracam gelin ortak olalım.

selam beyler dediğim gibi server kuracağım benle ortak olmak isterseniz skype:bblackjack08 facebook.com/hgmcumy bana ulaşın lütfen çok iyi şeyler çıkartabiliriz ..
  4. H

Merhaba arkadaşlar :) hamachisiz server kuracağım,bir arkadaş arıyorum birlikte eğlenelim :)

dediğim gibi arkadaşlar server kuracağım yardımcı olursanız çok severim serverda kurarız , videoda çekeriz , survival da yaparız :) eğleniriz kısaca :) bana ulaşın lütfen
  5. H

Selam ben yeniyim minecrafta adadım kendimi :)

merhaba arkadaşlar minecraft la çok ilgilenen 12-15 yaşları arası olanlar bana ulaşabilirmi. ben çok fazla bir şey bilmiyorum fakat yinede övünmek gibi olmasın yapıtlarım fena değildir genel oynayışımda . birlikte minecraft filmi çekebiliriz , server kurabiliriz .