Arama sonuçlarınız

1. M

S.a kardeş lütfen şu soruma cevap ver gerçekten çok lazim su bükücü yü sectiğimizdeki gelen deri...

S.a kardeş lütfen şu soruma cevap ver gerçekten çok lazim su bükücü yü sectiğimizdeki gelen deri zirhi nasil ole boyadin anlatabilirmisin bende öle boyamak istiyorum....bu arada sw super su bukuculugunde ustayim :)
  2. M

Allah Aşkına Bu Muzik Diski Ne Işe Yarıyor ?

yaw anladım ! muzik kutusuna koyunca çalıyor öıkarınca çalmaya devam ediyor nota bloğunda denemişim muzik kutusu yerine. sağolun genede
  3. M

Saldım Çayıra, Gitti Bayıra...

Saldım Çayıra, Gitti Bayıra...
  4. M

Elim Gözükmüyor.

kardes F1 e basmıssın tekrar bas duzelir :)
  5. M

Oops :D oluyormuş nota bloğunda denemişim (muxik kutusu yerine) :D sağol genede
  6. M

nasıl koyucam :D denemişti creative modda olmamıstı
  7. M

araştırdım web de ama hiçbir bilgi bulamadım wiki de muzik diskinin muziğini duydum ama nasıl kullanacagım ben bu muzik diskini ?... elime alıyorum tık yok nasıl calısıyor ?
  8. M

Müzik Diski

HAYIR İKİ ŞEKİLDE DEGİL AZ ONCE ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK NADİR BİR DURUM YAŞADIM SKELETONU NORMAL OLDURDUM KILICLA İCİNDEN DİSK CİKTİ STAL ADINDA
  9. M

Serveri Olan Mesaj Atsın Birlikte Survival Yapalım

konuda yazdıpı gibi birlikte survival yapacagımız arkadas aranır hersey ortak olcak :) bir kaç kişi de topladıkmı tamamdır... yarumlarınızı bekliyorum...
  10. M

Yeni Bisi Geldimi Yenilik Olarak?

bilmiyorum ki bildigimi söylemedim ,:) en fazla senin kadar bilgiliyim. olmayacagını duşunuyorum ama...
  11. M

Yeni Bisi Geldimi Yenilik Olarak?

galiba yok :))
  12. M

BOM!

1123 binlerdeyiz oha :D
  13. M

Çizim Çalışmam :)

güzel bende iyi çizerim ( en az senin kadar ) begendim...