Arama sonuçlarınız

1. NeaxRoven

Gta 4 - Minecraft Videoları Youtube Channel

Evet arkadaşlar yeni bir youtube kanalı oluşturdum. Kanalımda GTA - Minecraft videoları var. Şimdilik 2 seri var. Başka oyunlar çekmeyi düşünüyorum neyse lafı fazla uzatmadan video linklerini atayım. Minecraft Bölüm 1 : Minecraft Bölüm 2 : GTA 4 Bölüm 1 : GTA 4 Bölüm 2 : GTA 4 Bölüm 3 ...
  2. NeaxRoven

Youtube Gameplay Channel

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Batın.. Youtube'da yeni bir kanal oluşturdum. Şuanlık kanalımda 2 seri bulunuyor. GTA 4 ve MİNECRAFT.. Minecraft 2 bölüm. 3. Bölümü editliyorum şu an. GTA 3 Bölüm yüklü 1 bölümde birazdan editleyecem. Arkadaşlar kanalıma abone olursanız çok sevinirim. Videolarımı...
  3. NeaxRoven

Minecraft - GTA 4 Bölüm 1-2

Evet arkadaşlar yeni bir youtube kanalı açtım. 4 Adet videom var GTA 4 ve Minecraft şu anlık 2 seriye devam edeceğim çünkü daha fazla seri olduğunda kafam karışıyor. Neyse kanalımın ve videoların linkini atayım. Abone olursanız videolarımı beğenirseniz üstüne üstlük bir de yorum yaparsanız çok...
  4. NeaxRoven

Youtube Oyun Channel İlk video

Evet arkadaşlar youtube'da yeni bir kanal açtım. Oyun videoları çekiyorum. Daha 1 video yükledim. Günde 1 ya da 2 video yüklemeyi düşünüyorum. Tabii önce videoyu çekmem lazım. Videolarımı beğenirseniz ve üstüne abone olursanız gerçekten çok sevinirim. Yorumlara istediğiniz yazabilirsiniz (küfür...
  5. NeaxRoven

The Last Man Adv. + Surv.

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım mapimin demosunu paylaşmaya karar verdim. Normalde 1-3 Kişi oynanıyor ancak diğer kişileri MCEdit ile ekleyeceğim. Şimdilik beta-demo tarzında bir map oldu. Tek kişi olarak yaptım mapi. Dizayn vs. Tamamen bana aittir. İsterseniz nasıl aklıma...
  6. NeaxRoven

[SORU] Hopper

Arkadaşlar küçük bir map yapıyorum. Ama bir sistem gerekiyor. Mesela hoppera 64 adet altın atınca redstone sinyali verecek nasıl yapabilirim ?
  7. NeaxRoven

Tekkit Technic Kasmadan Çalıştırırmı ?

Arkadaşlar Yeni Bir Pc Toplayacağım. Artık Tekkit veya Technic'i Kasmadan Far ve Fancy'de Oynamak İstiyorum. Sizce Bu Bilgisayar Kasmadan Far ve Fancy'de çalıştırırmı ? Sapphire Hd6570 gddr3 2gb 128 bit Amd Radeon Ekran Karti Kingston 4gb ddr3 1333mhz cl9 Ram İntel Core i3 3220 Soket 1155...
  8. NeaxRoven

Tekkit Technich kasmadan ÇALISTIRIRMI ?

Evet arkadaslar bir pc toplayacagim kusura bakmayin telefondan yaziyorum. Arkadaslar pc su : sapphire hd6570 gddr3 2gb 128 bit amd radeon ekran karti kingston 4gb ddr3 1333mhz cl9 ram intel core i3 3220 soket 1155 3.3 ghz3mb cache 22nm islemci gigabyte ga-g41m-combo intel g41 ddr2/ddr3 fsb 1333...
  9. NeaxRoven

[1.4.6] Solar Survival

Arkadaşlar ; Minecraft'ın 1.4.6 Sürümü için Solar Survival Dönüştürdüm. Kendim Dönüştürdüm. Şimdi Bu Map'i Sizlerle Paylaşıyorum. Birçoğunuz o kadar çok konu açmış ki Solar Survival, Solar Survival Lazım gibi Bende Çevireyim bari Dedim. Hemen Lafı Uzatmadan Linklere geçiyorum diyecektim ki...
  10. NeaxRoven

Buildcraft Sorunu 1.4.6

Arkadaşlar ben buildcraft yüklemek istiyorum. Forgeyi attım. Minecraftı açtım. Ekrana Böyle Hello Diye bir şey geldi. Biraz Yüklemesini bekledim. Yükledi Valiated Launching Minecraft dedi ve minecraft açıldı. Hani başta Mojang işareti çıkıyor ya çıktı 0.2 Sn bekledi gitti ve siyah ekran geldi...
  11. NeaxRoven

Sadece Buildcraft Yüklü Minecraft Yardım

Arkadaşlar bana sadece buildcraft yuklu minecraft verebilirmisiniz. Çok lazım
  12. NeaxRoven

Skydaz Installer Sorunlarına Son !

Arkadaşlar Bugün sizlere skydaz installerde çalışmayı durdurdu hatasının çözümünü anlatacağım. Sadece Microsoft sitesinden Framework indiriyoruz. Ama 4.0 üstünde bir sürüm. Sonra çalışıyor. Bilmeyenler için anlattım bendede böyle oluyordu. İndireyim dedim. Düzeldi :)
  13. NeaxRoven

[soru] Bedrock Olmasın

Arkadaşlar ben solar survival gibi bir map yapmak istiyorum veya skyblock skypyramid gibi onlarda böyle bedrock sadece 1 tane var geri heryer bomboş onu nasıl yapıyorlar ?
  14. NeaxRoven

Ilk Mapim

Evet Arkadaşlar Bugün içerisinde bir map yaptım. Şimdi onu sizler ile paylaşmak istiyorum. Önce Resimlere Geçelim : Şimdi ise Linke : http://www.dosya.tc/server24/LABhF0/Map.rar.html Evet Arkadaşlar İlk Mapim Olduğu için Acemice Olabilir. Lütfen Kusura Bakmayın. Elimden Bu kadarı...