Arama sonuçlarınız

1. Rohamir

TigerHawk Craft v.1.0 - Lütfen bir Bakın!

TigerHawk Craft v.1.0 Doku Paketi 16x16 [Vanilla Texture Pack 1.3.2 Ön Tanıtım] Herkese merhaba! Bugün sizlere kendimin yapmış olduğu bir doku paketinin ilk görüntülerini veriyorum. Bana yorum olarak nelerin güzel olup nelerin güzel olmadığını yazarsanız çok sevinirim. Minecraftforum hesabım...
  2. Rohamir

Minecraft Serverleri İçin Yenilikçi Fikirler

LÜTFEN OKUYUN SONUNA KADAR Arkadaşlar benim minecraft oynama sebebim tamamen hayalgücünüze bağlı olarak şekillenmesi. Ancak bunu multiplayer sunucularda görmek mümkün değil. Benim düşüncem sunucuların her biri sanki bir ülkeymiş ve biz bu ülkede yaşayan vatandaşlarmışız gibi oynamamız. Mesela...
  3. Rohamir

Otomatik Hamachili Server Kurmak [Bukkit][Video]

Evet Arkadaşlar her şey videoda anlatılıyor zaten ama ben yine de yazıyım. 1- İlk olarak aşağıdaki adresten otomatik yükleyicimizi indiriyoruz. (Installer+Operator Panel) http://forums.bukkit.org/threads/craftbukkit-automatic-installer.26555/ 2- Daha sonra videoda gösterildiği gibi kolayca...
  4. Rohamir

Türkçe Plugin Paketi

Rohamir Eklenti Paketi! Yenilendi! Uyumlu olduğu versiyon: 1.4.7- 14.6 (Manta Mob Control hariç) Toplam plugin sayısı: 19 Editörler: Rohamir (Snowtiger) - SpiritOfTurk (30.01.2013) Son güncelleme Tarihi Evet, pek çok kişinin isteği üzerine, 10.000 indirilme sayısına ulaşmış Rohamir Eklenti...