Arama sonuçlarınız

1. H

NailzCraft ip:play.nailzcraft.com

Güncel ++ Ulas tm Berke seni ben banlamadmGüncel+++
  2. H

NailzCraft ip:play.nailzcraft.com

Merhaba arkadaslar 2-3 gün önce deneme sürümünden cıkan NailzCraft ın tanıtımını yapıcagım İP: Play.NailzCraft.Com Server 5GB Ram Nitrado Güvencesi İtem kaybı ve Bugu yoktur Seker Kamısı bugu yoktur 2 kurucu 1 ustapluginer 1 Yıllık parası ödendi Kapanma ihtimali yoktur Vip fiyatları ucuzdur...
  3. H

Minecraft Premium Hack :)

Merhaba Arkadaslar yeni premium hack buldum bende paylasmak istedim. Verdigim dosyadan hack a tıklıyorsunuz ve aktiflesiyor ve minecraft sitesinden kayıt oluyorsunuz ve isminizi secin bu kadar basit herkese hayırlı olsun simdiden Link ...
  4. H

Minecraft Premium Hack

Merhaba Arkadaslar yeni premium hack buldum bende paylasmak istedim. Verdigim dosyadan hack a tıklıyorsunuz ve aktiflesiyor ve minecraft sitesinden kayıt oluyorsunuz ve isminizi secin bu kadar basit herkese hayırlı olsun simdiden Link ...
  5. H

[1.7.2] McTurkiye.nitrado.net [Faction/PvP/Nitrado] Yapabilceklerin Deil Yaptiklarin Degerlidir !

güncel cok sexy server cidden tavsiye ederim
  6. H

[1.7.2] BlueTR.nitrado.net [Faction/PvP/Nitrado] Lapiste Diamond Var !

Merhaba ben Megavip HastuNx.Serverimiz 50 kişilikdir.Ortalama 30 kişi vardır.Serverimizde amaç klanlı klansız herkesin arasında bir kişinin çıkıp en iyi olması.Serverimizin bana kalırsa en önemli özelliği P5 Sharpness 6 gibi Satışları yoktur ve asla olmiyacaktır.Peki Neden ? Bir şahıs...
  7. H

[1.7.2] McTurkiye.nitrado.net [Faction/PvP/Nitrado] Yapabilceklerin Deil Yaptiklarin Degerlidir !

Güncel ++ cok güzel bir server tavsiye ederim
  8. H

-=[ Essentials ]=- Türkçe Komutlar...ÖRN => /warp ==> /git

indirdim ama calısmıyor?
  9. H

Fightcraft Admin Alımları Başladı !!

Ad:Hasan Soyad:Tuna Yaş:14 Skype:hastun64 Nick:Hastunx Kaç yıldır minecraft oynuyor?:3 W.e bilgisi:Cok iyi W.g bilgisi:Cok iyi Builderlik bilgisi:iyi Oyuncularla arası nasıldır?:cok iyidir ve oyunculara item vs. vermem kanka olmam
  10. H

Deadcraft Yetkili Alımı [builder-admin-moderatör}

Branşınız : Admin Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz : 3 Online Olabileceğiniz Süre :14:35-22.30 Skype : Hastun64
  11. H

Emeraldcraft Alımlar Başladı !

AD:Hasan Oyuncu Nick:Hastunx Kaç yıldır minecraft oynadığım:3 Ne olmak istiyorsum:Admin veya moderatör Skype:[Şart] Hastun64
  12. H

Mincraft Enter game yaptıkdan sonra hata veriyor sorunu varmi :(

Konuda yazdıgım gibi Miecraft da üyeligimi yazıyorum enter game tam yapıcam Söyle bi ekran cıkıyor sorununu bilen varmı