Arama sonuçlarınız

1. [win8] Bad Video Card Drivers! Yardim Edinn

Dediği bu değil sitesinden istiyor. Kardeşim sitesinden güncelliceksen şöle yapacaksın Nvidia ise http://www.nvidia.com.tr/drivers buraya gir ekran kartının modelini vb.seç Ati ise http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx buraya gir istenilen şeyleri gir yaparsın
  2. [win8] Bad Video Card Drivers! Yardim Edinn

Sorun opengl den kaynaklı.Opengl bulunmadığı için minecraftınız açılmıyor.Eğer yakınlarınızda pc ci varsa ona opengl yi yükletin
  3. İlk Skinim - Best Steve

biraz daha birşeyler ekliyebilirsin.Bu arada tavsiyem eğer takım elbiseliyi seviosan takım elbiseli yap bence
  4. Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

Hayır :D:D:D:D:D 1 Diamond buldunuz arkadaşınızla birlikte onu arkadaşınıza verirmiydiniz :D
  5. Mineshafter Tekkit

zaten ben mineshafter orjinal yapıyormuş oyunu tekkit lede hatasız oynayabilirmiyim diyorum yoksa bizde bilioz tekkit falan mod
  6. Mineshafter Tekkit

tekkit değil zaten mineshafter la orjinal yaptım onla oynayabilirmiyim
  7. Mineshafter Tekkit

Arkadaşlar mineshafter die bişi buldum internette o orjinal yapmaya yarıyormuş oyunu.Peki tekkit de işe yarıyormu ?
  8. Bedava Premium almak isteyenler girsin.

yapacaktım da vazgeçtim :D
  9. Minecraft 1.4.2 Creative Server Whitlist

nickim: owned136 TNT patlatmıyıp lav dökmeyecegime yemin ediyorum ve söz veriyorum
  10. Hangi Oyunları Oynuyorsunuz?

Minecraft [king oyun işte :D] Modern Warfare 3 [2 kez bitirdim arkadaşımla coop oynuyorum görevleri bazen tekrar yapıyorum arada sırada da mp oynuyorum not orjinal değil :D] Counter Strike 1.6 [Eskiden proyduk ağa :D] Gta SAMP [normalini oynamıyorum şimdi.Ama noramlini 2006 da oynamıştım hatta...
  11. Yardım Skin Değişmiyor Minecraft Orjinal olmayan

ben ordan buluyordumda benim skin 1 server da oluyor diğerinde olmuyor :D
  12. Yardım Skin Değişmiyor Minecraft Orjinal olmayan

ben multiplayer için yapıyorum.Adı ile giriyorum ama nedense olmadı :( ya da acaba girdiklerim premium olmayanlar mı ki.Belki olabilir
  13. Yardım Skin Değişmiyor Minecraft Orjinal olmayan

Merhaba arkadaşlar.Ben deniyorum ama Skin değiştiremiyorum Minecraft orjinal olmayanda.Kopyala yapışıtr yapıyorum.Olmuyor lütfen yardım edin :cry: bazıları oluyor