Arama sonuçlarınız

1. W

Oyun Mahzeni Oyun Çekilişi

Evet Arkadaşalr Yapmanız Gereken her şey Videoda Söylenmiştir.Verilecek Oyunlar Mount Blade Warband - Dead Island Rıptıde
  2. W

Ekip Oyuncu Çalışmaları

Çalışmalarımız Youtube Kanalımızda Video Şeklinde Devam Etmektedir.Her Oyun Hakkında Bizdesiniz...! Evet Arkadaşlar Ekip Oyuncu Adında Bir Youtube Kanalımız Var Her Türlü Oyun Videoları Çekip Sizlere Sunuyoruz. http://www.youtube.com/channel/UC70MDLAX5_I58fkOVuPESNA?feature=mhee Tek Başıma...
  3. W

Ekip Oyuncu Elemanlarını Arıyor

Evet Arkadaşlar Ekip Oyuncu Adında Bir Youtube Kanalımız Var Her Türlü Oyun Videoları Çekip Sizlere Sunuyoruz. http://www.youtube.com/channel/UC70MDLAX5_I58fkOVuPESNA?feature=mhee Tek Başıma Yetişemez Oldum Bunun İçin Siz Arkadaşlardan Yardım İstiyorum Eğer Bana Videolarımda Yardımcı Olacak...
  4. W

Ekip Oyuncu Elemanlar Arıyor...!

Evet Arkadaşlar Ekip Oyuncu Adında Bir Youtube Kanalımız Var Her Türlü Oyun Videoları Çekip Sizlere Sunuyoruz. http://www.youtube.com/channel/UC70MDLAX5_I58fkOVuPESNA?feature=mhee Tek Başıma Yetişemez Oldum Bunun İçin Siz Arkadaşlardan Yardım İstiyorum Eğer Bana Videolarımda Yardımcı Olacak...
  5. W

Channel Kuruldu Arkadaş Aranıyor

Evet Arkadaşlar Dediğim Gibi Oyunlar Oynayıp Videolar Çekicem Bunun İçin Bana +15 Yaşlarında Bir Oyuncu Lazım Bilgisayarı Güçlü Her Oyunu Kaldırabilecek.Yorumlarınızı Bekliyorum Oyun Bilgisi Yüksek Bilgisayar Özellikleri Amd fx 8129 eight core 3.10 Ghz 4 GB Ram 2 gb 128 bit nvidia ekran kartı...
  6. W

Channel Kuruluyor Ve Arkadaş !

Yaş 17 Bende Arıyorum Video İçin Bi Konuşalım
  7. W

Video Ortağı

Evet Arkadaşlar Dediğim Gibi Oyunlar Oynayıp Videolar Çekicem Bunun İçin Bana 16-17 Yaşlarında Bir Oyuncu Lazım Bilgisayarı Güçlü Her Oyunu Kaldırabilecek.Yorumlarınızı Bekliyorum Bilgisayar Özellikleri Amd fx 8129 eight core 3.10 Ghz 4 GB Ram 2 gb 128 bit nvidia ekran kartı Msi İnternet 20 Mbps
  8. W

Adventure Map Bitirdik Sonunda

Evet.Anlayışın İçin Çok Teşekkürler :D
  9. W

Teşekkürler
  10. W

Arkadaşlar 3 Gündür Uğraştığımız Map Bitti Sonunda Ve Sizlere Sunduk Hatta Tanıtım Amaçlı Bir Video Sunduk.Maf Craft Map Ekibi Olarak Mutluyuz.Yorumlarınızı Bekliyoruz. http://www.facebook.com/EkipOyuncu Harita Linkleri https://hotfile.com/dl/198643552/0aa0520/Maf_Craft.rar.html...
  11. W

Siz Yapın Biz Oynayalım

Evet Arkadaşlar Geçen Gün Arkadaşlarla Konuştuk Karar Verdik Multi Olarak Oynadığımız Oyunları Videoya Almaya Karar Verdik.Minecraft Konusundada Sizin Yaptığınız Adventure Mapları Oynamak İstersiz.Şu Ana Kadar Sadece 2 Tane Video Çektik. Eğer Sizinde Mapınız Var Oynamamızı İstiyorsanız...
  12. W

Siz Yapın Biz Oynayalım

Evet Arkadaşlar Geçen Gün Arkadaşlarla Konuştuk Karar Verdik Multi Olarak Oynadığımız Oyunları Videoya Almaya Karar Verdik.Minecraft Konusundada Sizin Yaptığınız Adventure Mapları Oynamak İstersiz.Şu Ana Kadar Sadece 1 Tane Video Çektik. MuratCraft'ı Oynadık.Eğer Sizinde Mapınız Var...
  13. W

Survival -25.141.245.182

İlk Serverimizi Açtık Ve Siz Değerli Oyuncuları Bekliyoruz. Özellikler -Oyun Tamamen Survivaldir. -Pluginler Mevcuttur.(Authme-Essentials-Lockette-AntiCreeper-İConomoy-Jobs-Jail-Announce) -Herkes İçin Ev Alanı Mevcuttur. -Warplar Bulunur.(Orman-Maden-Tren-Mob....vb) -Serverimiz Bukkitdir...
  14. W

Macraft Survival - 25.141.245.182

Düzeltildi.
  15. W

Macraft Survival - 25.141.245.182

İlk Serverimizi Açtık Ve Siz Değerli Oyuncuları Bekliyoruz. Özellikler -Oyun Tamamen Survivaldir. -Pluginler Mevcuttur.(Authme-Essentials-Lockette-AntiCreeper-İConomoy-Jobs-Jail-Announce) -Herkes İçin Ev Alanı Mevcuttur. -Warplar Bulunur.(Orman-Maden-Tren-Mob....vb) -Serverimiz Bukkitdir...
  16. W

Mabucraft Survival (pluginli)

17. W

Mabucraft Survival Lag En Az

İlk Serverimizi Açtık Ve Siz Değerli Oyuncuları Bekliyoruz. Özellikler -Oyun Tamamen Survivaldir. -Pluginler Mevcuttur.(Authme-Essentials-Lockette....vb) -Herkes İçin Ev Alanı Mevcuttur. -Warplar Bulunur.(Orman-Maden-Tren-Mob....vb) -Serverimiz Bukkitdir. Hamachi Serverlerimiz -mabucraft1-1...
  18. W

Mabucraft Survival -25.141.245.182

İlk Serverimizi Açtık Ve Siz Değerli Oyuncuları Bekliyoruz. Özellikler -Oyun Tamamen Survivaldir. -Pluginler Mevcuttur.(Authme-Essentials....vb) -Herkes İçin Ev Alanı Mevcuttur. -Warplar Bulunur.(Orman-Maden-Dag-Ozel-Tren-Mob....vb) -Serverimiz Bukkitdir. Hamachi Serverlerimiz -mabucraft1-1...
  19. W

Mabucraft Survival 1.4.5

Başlıkdanda anladığınız gibi Survival oyunumuz. Pluginler:essentials-authme-world edit ve daha birsürü Hamachi serverler mabucraft1-1 mabucraft1-2 mabucraft1-3 mabucraft1-4 Server Ip:25.141.245.182 Herkesi Bekleriz
  20. W

Video Çekicem 1 Kişi Lazım Acil

Arkadaşlar Video Çekicem Sykpe Ve Mikrofonu Olan Minecraft Bilgisi Yüksek Olan Biri Hemen Yorum Yapsın Yada Eklesin Skype Adı:whileargo1
  21. W

Mic + Skype Şart 1 Kişi Lazim Survival Yapcaz

Enderr Banada Lazım Gel Birlikte Videolar Falan Çekelim.
  22. W

Mic + Skype Şart 1 Kişi Lazim Survival Yapcaz

Sykpe Adı Yok Diyor.
  23. W

Videolar Için Arkadaş Aranıyor

Videoyu Ben Çekicem Ama Senin Serverinde. 15 Sorun Olmaz.
  24. W

Video Çekiyorum....!

Arkadaşlar Video Serileri Yapmayı Düşünüyorum Minecraft Adına.Benim Server Var Hem Server Hem Video Kasabilir.O Yüzden Server Sizde Çekicez.İlk Başta Survival Videolar Çekicez.Arkadaşlar Bu Arada Ben Skype Değil TeamSpeak Kullanıyorum.Daha Kaliteli Bence. Yaş:16 yada 17 Olması İyi Olur...