Arama sonuçlarınız

1. BONANZA

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

YILBAŞI ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar bir çekiliş ile karşınızdayım malum yılbaşı geldi çattı bu seferki yılbaşı çekilişi biraz daha geç oldu malum öğrenciyiz son sınıf üniversite öğrencisi olduğum için dersler ve sınavlar gündemimde daha çok yer tutuyor bu nedenle fazla aktif olamıyorum fakat...
  2. BONANZA

Minecraft Ve Cs GO Çekilişi

Minecraft Ve Cs GO Çekilişi Merhaba arkadaşlar bir çekiliş ile daha karşınızdayım bu seferki çekiliş bir kaç ay geç geldi bundan sonra koşullar el verirse her ay çekiliş yapmaya çalışacağım. Konuyu ve kuralları lütfen okuyarak başvuru yapın.Bu ay ki çekilişte Minecraft ve Counter Strike Global...
  3. BONANZA

100% Vanilla (Premium) 1.8 versiyonlu +16 Yaş

Konuyu tamamen okumadan mesaj atmayın ! 100% Vanilla (Premium) 1.8 ver. worldborder komutlu her Minecraft günü 5 blok eklenecek şekilde komutlu pluginsiz ve hilesiz yaş +16 yaş sınırı olan ve Team speak servera sahip olan elit Vanilla Minecraft server kurmak istiyorum bu kriterlere uyan...
  4. BONANZA

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar bir çekiliş ile daha karşınızdayım aslında bu çekiliş işini uzun bir süre yapmıyacaktım ama Steam'deki yaz indirimleri bu çekilişi yapmama neden oldu daha önceki çekilişlerde hiçbir sorun olmamıştı ancak son yaptığım çekilişte bazı arkadaşlar sorun...
  5. BONANZA

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar bu ay ki çekiliş biraz gecikti ve hemen konuya geçersek öncelikle daha önceki çekilişe ilgi için teşekkür ederim. Şimdi konumuza gelirsek aranızdan bir arkadaşımızı daha Minecraft Premium sahibi yapmak istiyorum lütfen konuyu tamamen okuduktan sonra başvuru...
  6. BONANZA

Chat'deki arka plan sapıttı

Başıma ilk defa geliyor arkadaşımın bilgisayarına minecraft kurdum servera girdim ama chat arka planı garip şeyler yapıyor yardım ederseniz sevinirim :D Minecraft'a (1.7.2) kurduğum modlar Forge Voxel minimap İnventory tweaks Shaders Mc capes Optifine Resim: Alternatif...
  7. BONANZA

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar öncelikle daha önceki çekilişe ilgi için teşekkür ederim. Şimdi konumuza gelirsek aranızdan bir arkadaşımızı daha Minecraft Premium sahibi yapmak istiyorum lütfen konuyu tamamen okuduktan sonra başvuru yapınız . Daha önceki çekilişte kuralları tamamen...
  8. BONANZA

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar öncelikle daha önceki çekilişe ilgi için teşekkür ederim. Şimdi konumuza gelirsek aranızdan bir arkadaşımızı Minecraft Premium sahibi yapmak istiyorum lütfen konuyu tamamen okuduktan sonra başvuru yapınız. Çekilişe katılmak için aşşağıdaki bilgileri...
  9. BONANZA

Mod Tanıtımı

MOD TANITIMI Merhaba arkadaşlar bu konu altında istediğiniz herhangi bir modun tanıtımını Türkçe olarak yapmaya çalışacağım . İsteklerinizi aşşağıdaki gibi belirtirseniz sevinirim. Mod ismi: Modun bulunduğu site (Varsa, kaynak): Ek bilgi: Elimden geldiği kadarıyla ingilizce olan sitelerden...
  10. BONANZA

Kahve Molası (Aylık Çekiliş ve Öneriler)

Aylık Çekiliş Hakkında Genel Konuşma + Öneri Ve Oyun İstekleri Öncelikle çekilişe talep gösteren arkadaşlarıma teşekkür ederim bu konuyu neden açtığıma gelecek olursak her ay bir çekiliş yapacağım ve bunun için bir kaç kriter belirlemek istiyorum ve sizin ne tür oyunlardan hoşlandığınıza kulak...
  11. BONANZA

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

YILBAŞI ÇEKİLİŞİ! Merhaba arkadaşlar malum yılbaşı yaklaşıyor ve herkes birbirine hediyeler veriyor. Bende bu yılbaşında üç arkadaşımızı mutlu etmek istiyorum ve aşşağıdaki oyunlardan istediği 1 oyunu hediye edeceğim ama bundan önce hangi oyunlar en çok isteniyor onun için bir anket yapalım...
  12. BONANZA

Yeni Mod Pack Launcher 1.6.4 DNSTECHPACK (FTB Ve Tekkit Tarzı)

Merhaba arkadaşlar uzun süredir Minecraft'ın uyduruk launcher'ını kullanarak modlar yükledik ve tonlarca crash raporu aldık size sunacağım bu launcher FTB ve Tekkit tarzı fakat + olarak 1.6.4 için yapılmış bir launcher'dır bazı modpackler 192 moda kadar mod içerebiliyor. Şahsım tarafından tüm...
  13. BONANZA

PermissionsEx Yml Dosyası İstek

Merhaba arkadaşlar sizden PermissionsEx Yml ve aşşağıda yazdığım pluginlerin Hazırlanmış Config dosyalarını istiyorum ilgilenen olursa sevinirim şimdiden Teşekkürler :D *PermissionsEx *Vault *LWC *World Edit *ModifyWorld *Essentials *CoreProtect *GriefPrevention *GroupManager NOT: Server 1.4.7
  14. BONANZA

Feed The Beast Ultimate 1.1.2 Server

Feed The Beast Ultimate 1.1.2 Server Merhaba arkadaşlar ben FTB Ultimate server kurmak istiyorum gerekli olan Pluginleri ve Bukkitforge u Kurdum fakat PermissionsEx plugi bana sorun yaratıyo ve sorunu hala çözemedim Pex hakkında iyi bir bilgisi olan bi arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi...
  15. BONANZA

Feed The Beast Ultimate 1.1.2 Server Pex

Feed The Beast Ultimate 1.1.2 Server Merhaba arkadaşlar ben FTB Ultimate server kurmak istiyorum gerekli olan Pluginleri ve Bukkitforge u Kurdum fakat PermissionsEx plugi bana sorun yaratıyo ve sorunu hala çözemedim Pex hakkında iyi bir bilgisi olan bi arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi...
  16. BONANZA

Minecraft Beraber oynayabileceğim arkadaş arıyorum

Minecraft Beraber oynayabileceğim arkadaş arıyorum. Beraber vakit geçirebileceğim Skyp olan olgun bir arkadaşla hacksiz 2veya daha fazla arkadaşla hamachi server kurup birlikte oyun oynamak istiyorum Server Pure Minecraft vanilla server olacak hiçbir plugin olmayacak . Ben 19 yaşındayım bana...