Arama sonuçlarınız

1. Ω

Schematic Çalışmalarım #2 Havuz

İlk yaptığım schematic ilgi gördü ve devam ettirmek istedim . Bir Havuz yaptım umarım beğenirsiniz :) Sürüm : 1.5 Kapladığı Alan : 17x17x5 Mimar : RodinHills İndirmek İçin Tıklayınız VirüsTotal İçin Tıklayınız (Bildilendirme Virüstotalde 7 ve 7nin üstünde virüs var ise dosya virüslü demektir!)
  2. Ω

Komut Bloğu Kullanımı

Minecraft Komut Bloğu Kullanımı Komut bloğunun item numarası 137'dir . /give <isim> 137 <miktar> yazarak komut bloğunu elde edebilirsiniz . Komut bloğunu sadece yaratıcılık modunda iken kullanabilirsiniz . Sadece yaratıcılık modunda iken içindeki kodu değiştirebilirsiniz . @ p en yakındaki...
  3. Ω

Minecraft Survival Map Floating Island

Asla mod veya hile kullanmayın.Her zaman oyun modunuzun survival (0) kalması gerekir.Mapı Barışçıl modda oynamayınız. Görevler 1.Tahta Topla 2.Bir Base İnşa Et 3.Bazı Taşları Kaz. 4.Taş Aletler Yap. 5.Bazı Demir Madenlerini Kaz. 6.Karpuz Tohumu Elde Et. 7.Pumpkin Tohumu Elde Et. 8.Kırık Taş...
  4. Ω

Nova Skin ( Skin Edit )

birçok arkadaşımız sitelerden skin bulabiliyor . Fakat kendi skinini yapmak isteyen kullanıcılar bir çözüm bulamıyor . Bu konuyu skin editlemeyi göstermek için yapıyorum . Skin editlemenin birçok yolu vardır . Fakat size şu an sadece birini göstereceğim . İlk önce verdiğim siteye giriyoruz...
  5. Ω

Schematic Nedir ? Nasıl Oluşturulur ?

Schematic kopyalama işlemine benzerdir . Bulduğunuz schematici MCEdit ile istediğiniz bir haritaya kopyalayabilirsiniz . Schematicleri bu siteden bulabilirsiniz. Hazır schematicler yerine kendi schematicinizi de hazırlayabilirsiniz . Bunun için ilk önce oyuna girip bir yapı inşa etmeniz gerekir...
  6. Ω

Schematic Çalışmalarım #1 Sunucu Spawnı

Evet arkadaşlar schematic ile çalışmalar yapmaya başladım . Mimarlığım pek iyi olmayabilir . O yüzden her türlü eleştiriye açığım . İlk çalışmam bir sunucu spawnı oldu . Ayrıca bunu neden MCEdit bölümünde açtım derseniz Schematic çalışmaları MCEdit bölümünde paylaşılır diye düşündüm . Sürüm ...
  7. Ω

Forum Puanları İle İlgili Sorun

Bu konuyu açmamın nedeni iki gündür 80 Puanımın verilmemesidir. 200 Beğeni sayesinde 80 Puanımın verilmesi gerekiyordu . Fakat 2 gündür bekliyorum puanım verilmedi . Moderatorlarla konuştum bir sorun çıkmıştır dediler yakında gelir 80 puanın dediler . 2 Gün oldu hala gelmedi bende merak ettim ...
  8. Ω

Nasıl Server Açılmaz [ Server Görevlileri İçin Çok Önemlidir]

Arkadaşlar birçok kişi minecraft server açıyor.Fakat çoğu serverler ayakta duramıuyor ve batıyor.Bende nasıl server açılmaz adlı bir konu açmak istedim.Eğer aşağıdaki maddelerden çoğu sizin serverinizda bulunuyor ise bu gibi sorunlara çözüm bularak serverinizin daha iyi olmasını...
  9. Ω

Bukkitgames 1.4.6 Plugin Sabit Map [istek]

Arkadaşlar ben bukkitgames plugini ile yanı HungerGames plugini ile Kitleri ayarlayabiliyorum.Coin sisteminide yapıyorum.Fakat bir türlü Mapın sabit kalmasını sağlayamıyorum.Oyun bitince durmadan yeni bir seed ile yeni bir dünya açıyor.Mapın sabit olmasını istiyorum.Lütfen bana yardım...
  10. Ω

[istek]rank Plugini

Arkadaşlar aradım aradım bulamadım .Bazı serverlarda ne kadar adam öldürdüysen yaninda ''Savasci'' gibi ranklar yazıyor.Bu pluginin yanında bir de bir komut ile serverda en cok adam kesen kisiyi görebilmeyi istiyorum.Bu pluginlerin isimlerini söylerseniz sevinirim :)