Arama sonuçlarınız

1. L

Hub Server BungeeCord

çok saol
  2. L

K.A.S.A Save

merhaba arkadaşlar normal K.A.S.A da savesi olan bırısı verebılır mı
  3. L

Hub Server BungeeCord

BungeeCordtan anlayan bir arkadaş skypeden landluber eklesin hub serverimde pluginer yetkisi vericem
  4. L

Hub Server BungeeCord

Yani Bat Dosyası Açıp İçine Bunları Mı Yazıcaz?
  5. L

Hub Server BungeeCord

TeşekkürlerYapılmış Haliyle .bat şeklinde atabilcek bi arkadaşım var mıdır?
  6. L

Hub Server BungeeCord

jarini pluginse atmicaz mi arkadaslar siz bana nasıl yapıldıgnı soylersenız sevınırım
  7. L

Hub Server BungeeCord

banada nasıl yapıldıgı lazım işte :)
  8. L

Hub Server BungeeCord

arkadslar ben portaldan gectıgımde baska servera gıtmek ıstıyorum bunu nasıl ayarlıyacagım bırı yardımcı olursa sevinirim
  9. L

Youtube Chanel Ciddi Eleman Aranıyor.

Ad ; Yusuf Ziya Soy ad;Say Yaş ;15 Minecraft Perm Hesap Mevcutmu ? ; Var Yok Arası :) Hangi Oyunlarda Yardımcı Olabilirsiniz ?Çoğunluk olarak minecraft fakat format attırıcagım ıcın cogu oyunda yardımcı olabilirim elimden geldigi kadar Neden Turkmmogames ;Zevk :) Bir Oyun Haberi Yazcak Olsanız...
  10. L

Naked Craft Efsane Olmak Mi İstiyorsun Haydi servere

Naked Craft | Faction Wars | 7/24 SERVER Server Bilgi # 0 Lag Garanti # İlgili Adminler # Süper Warplar # Ucuz Vip Fiyatlari Kurallar ! Grief Yasaktir ! Küfür , Küçük Düşürücü Söz Yasaktır. ! Hile Kesinlikle Yasaktır. ! Reklam Yapmak Yasaktır Server İp NakedCraft.nitrado.net Gelenler...
  11. L

Girin Lan :D ---NakedCraft --- --------> İP İÇERDE

Arkadaşlar ; Hep Daha İyi Bir Server Olmaya Çalıştık Ve Bu Yolda Hızla İlerliyoruz. Sizin İçin Efsane Bir Server Yaratmaya Çalıstık Ve Bunu Başardık. Daha Fazla Uzatmadan ....... İP:NakedCraft.nitrado.net İP:NakedCraft.nitrado.net İP:NakedCraft.nitrado.net Gelince Beni rocket5515 Getirdi...
  12. L

Sizi Tekrar MinecraftaBağlıyacak Server NakedCraft --------> İP İÇERDE

Arkadaşlar ; Hep Daha İyi Bir Server Olmaya Çalıştık Ve Bu Yolda Hızla İlerliyoruz. Sizin İçin Efsane Bir Server Yaratmaya Çalıstık Ve Bunu Başardık. Daha Fazla Uzatmadan ....... İP:NakedCraft.nitrado.net İP:NakedCraft.nitrado.net İP:NakedCraft.nitrado.net Gelince Beni rocket5515 Getirdi...
  13. L

Sizi Tekrar MinecraftaBağlıyacak Server NakedCraft --------> İP İÇERDE

14. L

SolarCraft 7/24 Vps Builder Alim

beyler başlıktada belirttiğim gibi Vps serverime builder alicam diğer alimlar sw acilinca yapicam skype : landluber ekleyin tanışalım birde konunu altına isminizi yaşınızı kaç saat online oldgunuzu deneyiminizi yazarsanız sevniriimBeyler sw 3 kere kapandı kusura bakmayın teknik aksaklıklar son...
  15. L

Minecraft Bukkit Server Yardım

Beyler ben 1.5.2 de bukkit server kurmaya calsıyorum fakat yapamıyorm teamwiewerden halledecek var mı
  16. L

Burgercraft Faction-survival 7/24 Online Server

BurgerCraft 7/24 Online # 60 Kisi Sınır. # Muhtesem Admın Desteği. # Muhtesem Warplar. # Ucuz VIP Fiyatlari ! # 0 LAG # Kapanma İhtimali yok. # AXI TR 2013 Plugin Paketi. # Kolay Para Kasma. # Belirli Saatlerde Eventler. # Gelenlere CZjumper belli bir miktar para vermektedir. Yönetici...
  17. L

Burgercraft 7/24 Online Vps Server

# 60 Kisi Sınır # Muhtesem Admın Desteği # Muhtesem Warplar # Ucuz VIP Fiyatlari ! # 0 LAG # Kapanma İhtimali yok. # AXI TR 2013 Plugin Paketi # Kolay Para Kasma. # Belirli Saatlerde Eventler Yönetici Kadrosu : [Kurucu]MagicBarf [Kurucu]BurgerCraft [Admin]iMinecrsftz [Admin]MaidM...
  18. L

Güncelleme Minecraft 1.5 Redstone Güncellemesi

Özgür aynen adamlar hala redstone
  19. L

Shader mod (oyun artık daha kaliteli olacak)

Sağlam bir sisteminiz varsa hiç kasmadan oynayabiliyorsunuz :)
  20. L

BUYRUN BÜTÜN MODLAR TEK SAYFADA LİNKLERİYLE BERABER!!!!!!!!

6 Saatini mi aldı :S Biraz Attın gibime geldi yapicagin çok bir şey deil :) Ve bunlar herkezin bildigi modlar :D Bide Modpack yapsan daha iyi olur derim .
  21. L

Kötülüğün Kalesi

Çok teşekkürler :)
  22. L

Kötülüğün Kalesi

simetrik deil sanırım :D , bişi daha sorucam ucan adalar yapımı için bir video var mı ?
  23. L

Zencimusa'nın Bütün Çalışmaları

Yorum Yapmak İstemiyorum ama neden başlıkları ingilizce :D