Arama sonuçlarınız

1. koko

#OAnGeliyor

#OAnGeliyor
  2. koko

Yıl oldu

10-11 yıl oldu neredeyse...
  3. koko

Mezuniyet Projem İçin Destek

Ankete katıldım :)
  4. koko

Yardım HTML Butonu yanına kaydırma

<div class="block"> resim divini buraya gir <br> ilk butonu buraya </div> <div class="block"> ikinci resim buraya gir <br> ikinci butonu buraya </div> Css tarafında ise .block { display: inline-flex; }
  5. koko

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Mahmut gereksiz tavır sergilemiş Neels olması gerekeni yapmış. Neels'e niye atarlandı bu yorumlardaki arkadaşlar? Acaba ***** forumunun köleleri mi bunlar yoksa ben mi yanlış anladım :)
  6. koko

kabılston var odun var neye baktın bilader

kabılston var odun var neye baktın bilader
  7. koko

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

Aslına biraz karışık bir güncelleme olmuş, nether hakkında birçok yenilikler mevcut. Tabii biz oyuncular olarak böyle bir güncelleme yerine cave update bekliyorduk :) Optimizasyon sorunlarını çözmemeye devam edip güncelleme getirmeleride pekte yararlı değil açıkcası. :netherite:
  8. koko

reddedildim

Hangi platform üzerinde hangi firmayla yayınlamada sıkıntı yaşadınız?
  9. koko

İstek /opchat Yapan [ACIL]

" /helpop mesaj " ile yazılanları sadece oplar görebiliyor, o yüzden yetkili sohbet olarakda kullanılabilir.
  10. koko

İstek /opchat Yapan [ACIL]

Essentials'da bu tur benzer bir özellik mevcut. /helpop mesaj /ac mesaj komudunu kullanın.
  11. koko

Sunucumda Reklam Yapan Benden Büyük Sunucular

Değerli yorumun için teşekkür ediyorum. Arkadaşları uyardığımda hiçbir zaman hoş bir şekilde bana geri dönüş yapmadıklarından bu konuyu açmak durumunda kaldım. Tüm yetkililerimi uyarıyorum başka sunucularda kesinlikle ve kesinlikle reklam yapmayın diye ancak diğer sunuculardaki sistem düzen pek...
  12. koko

Kanıtlarla Beraber Emek Hırsızı Sunucular Listesi

Güzel kardeşim benim prim kasacak olsam senin gibi hayırsızdan mı kasarım? Sonoyuncudan craftriseden coloriesden felan kasarım yani 50+ onlineye sahip çöp bir sunucudan niye kasayım? Bak adını bile daha doğru bilmiyorum nasıl iftira atayım sana. Konudaki sslerde log ve oyuncumdan gelen bir...
  13. koko

Selam dostum evet yanlış anlaşılma olabilir ancak arkadaşına soruyorum ender benim arkadaşım diyor reklam yapma dediğimde sesini çıkarmadı. Sunucunuza geldim reklam yapmayın dediğimde direkt ban yiyorum. Olay yalan mıdır gerçek midir bilmem ama olayın ilk başında bana yanıt vermemeniz ve...
  14. koko

Old School Faction Sunucu var mı?

1.15.x sürümle girdiniz sanırsam chat o yüzden aktif değil. Ayrıca envanterinizde eşyalar olabilir ancak, p4 ile başlamıyorsunuz p1 ile başlıyorsunuz. Ve maksimum viplerle beraber sadece p9'a kadar çıkabiliyorsunuz. Çok eski faction tarzından bahsediyorsanız 2012-2014 senelerindeki gibi maalesef...
  15. koko

Old School Faction Sunucu var mı?

Hafif eskiye yakın bir sunucumuz mevcut. Size hitap eder mi bilmem ama oyuncularım memnun. play.atmacanetwork.com ziyaret edebilirsiniz, görüşlerinizi bekliyorum :)
  16. koko

Bu şekilde ayarlayınca mesela birinin adında 24 var onuda göstermiyor logda öyle bir sıkıntı var. AntiJigsaw'ı silicem bu gidişle :D
  17. koko

ConsoleSpamFix uzun zamandır kullanıyorum onları temizlemiyor maalesef bende anlayamadım. Reklam engellemek içinde özel bir eklenti kodluyoruz şu an. Başarılı olursa forumdada paylaşmayı düşünüyorum.
  18. koko

Ve beklenilen konu geldi : Kanıtlarla Beraber Emek Hırsızı Sunucular Listesi
  19. koko

Sunucumda Reklam Yapan Benden Büyük Sunucular bu konuda baya bi tartıştık durumu hatırlarsınız :) Sizlerin isteklerini kırmıyorum ve reklam yapan sunucuları kanıtlarıyla beraber ifşa ediyorum! Ayrıca şimdiden sunucuma ddos atacak ve sahte ssler oluşturup bana iftira atacak sunucu sahiplerine...
  20. koko

Komik şey seni, reklamcılığı bırak :D Kanıt 1 - Screenshot Kanıt 2 - Screenshot Kanıt 3 - https://hizlires.im/d/XNwCkO85.png
  21. koko

@Google Amca borakanında dediği gibi özel şekillerle vs. skriptin önüne geçilebiliyor. HiveMC, MinePlex gibi büyük sunuculardada çok kolaylıkla reklam yapabiliyorsun mesela. Şunu belirtmeden geçmeyeyim sunucuda reklam yapılmaması için özel plugin kodlamaya başladık. Başarılı sonuç verirse...
  22. koko

Lifesteal Drakula [1.16.5 /Kalp Sistemi/Claimde PvP Aktif/Özel Texturepack /Koth/Gelişmiş Survival için oyna.epiklava.com

Güzel kardeşim benim 50+ online çekiyorsun adamlarını gönderip 5 onlineye sahip sunucuda reklam yapıyorsun. Kanıt 1 - Screenshot Kanıt 2 - Screenshot Kanıt 3 - https://hizlires.im/d/XNwCkO85.png
  23. koko

yorumunla bize destek sağladığın için teşekkür ediyorum borakancım onlinesini başka sunucularda reklam yaparak alıyor
  24. koko

Enes naber :)

Enes naber :)