Arama sonuçlarınız

1. CookieGod24

Geri Döndüm!Ve Yeni Hamachi-Bukkit Server...

Herkese 1 yıldan sonra tekrar merhaba!Tam bir yıldır Minecraft oynamıyordum ve geri dönmeye karar verdim. Server Bilgileri; Ağlar; CookingCookie CookingCookie2 CookingCookie3 Şifreler 123'tür. Server survivaldır. Herkesi Bekleriz, iyi eğlenceler! Not:Kurabiye = 15 Toprak IP:25.136.28.1 Version...
  2. CookieGod24

1.7.2/1.7.4 Hamachili Bukkit Server CookieCraft Yenilendi!!

LÜTFEN TÜM KONUYU OKUYUNUZ [ÖZELLİKLE KURALLARI!!] Merhaba Arkadaşlar, Umarım artık beni tanıyorsunuzdur. Eski CookieCraft serverı yenilenmiş bir durumdadır.Ve lafı uzatmadan bilgilere geçelim [her zamanki gibi..]; Ağ isimleri; AwesomeCookie- 1 [boşluk yoktur ve tekrar her zamanki gibi...]...
  3. CookieGod24

Rehber,Builder,Moderatör,Admin arayanlar içeri...

Lafı uzatmadan; Ad: [Veremem] Soyad: [Veremem] Yaş: [Veremem] Skype: [Yok] Oyun içi isim: CookieGod24 NOT: Sadece tek bir bilgimi verebildim üzgünüm...
  4. CookieGod24

Morph Modunu bilen 4 kişi içeri! (1.6.4)

Merhaba arkadaşlar, Beni artık tanıyorsunuzdur.Şimdi Morph modunu bilen 4 kişi arıyorum. Server hazır.Oynamak isteyen 4 kişi şu ağaya gelsin; ID: MorphCookie şifre: 123 NOT 1: Forge ve Mod yüklemeyi bilen kişiler gelsin. NOT 2: Forge Version: Minecraft 1.6.4 Forge9.11.1.933
  5. CookieGod24

1.6.1 cracki olmayanlar ve çalışmayanlar için çözüm!

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere resimli olarak 1.6.1 crack sorunu çözeceim. 1.Verdiğim 2 linkteki dosyalari indirin:http://www.2shared.com/file/M1ZQ4EzT/Minecraft.html http://www.2shared.com/file/KFptYHZB/launcher_profiles.html NOT:6.adımdan sonrası resimsizdir.Üzgünüz. 2.Sonra başlat menüsüne...
  6. CookieGod24

Survival server herkesi bekleriz!Hamachi

Evet arkadaşlar, Yeni bir server açtım survivaldır herkesi beklerim çok konuşmadan, Bilgiler; ID:CookiezZz-1 şifre:123 ip:25.123.26.48 Hamachi admin adı:hp-HP Oyun içi admin adı:CookieGod24 Herkezi bekliyorum! NOT:Server her zaman açık olmayabilir!
  7. CookieGod24

minecraft 1.4.6/.1.4.7 hamachi server kaçırmayın!

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere eni açtığım minecraft serverini tanıtacağım. Çok konuşmadan bilgilere geçiyorum; ID:CookiezZz şifre:123 ip:25.123.26.48 Hamachi admin adı:hp-HP Oyun içi admin adı:CookieGod24 Evet arkadaşlar bu kadar herkesi bekleriz!