Arama sonuçlarınız

1. S

[+17 Alım yapanlar içeri] Rehber Builder Pluginer ve Daha Fazlası için gir içeri

Merhabalar öncelikle konuma hoş geldiniz. Biraz kendimden bahsedeyim adım Murat Soyadım AKAY Samsun Meslek-i ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı (BTA) Lise 3. sınıf öğrencisiyim 17 yaşındayım kendimi kanıtlayabilirim whatsapp ve skype felan var. Her neyse konuya geçiyorum. :)...
  2. S

Profesyonel Birini Arıyorsan Gir.

Öncelikle konumu dikkate aldığın için teşekkür ederim. Eğer alım yapıyor isen kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Murat soyadımı daha sonra veririm 17 yaşındayım Samsunda yaşıyorum. İngilizcem gayet iyi bunun için plugin çevirisi yapabilirim. Modern ve mediaval build yapabiliyorum. World edit ...
  3. S

Profesyonel Birini Arıyorsanız Girin.

Öncelikle konumu dikkate aldığın için teşekkür ederim. Eğer alım yapıyor isen kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Murat soyadımı daha sonra veririm 17 yaşındayım Samsunda yaşıyorum. İngilizcem gayet iyi bunun için plugin çevirisi yapabilirim. Modern ve mediaval build yapabiliyorum. World edit ...
  4. S

Her türlü yetkili arıyorsan gir DEVAMI İÇERDE!

Builderliğim iyidir Modern - Medival Build yapabilirim tüm World edit - World Guard komutlarını biliyorum düzenek v.s yapımlarınıda biliyorum Admin - Moderator : Gerekli tüm komutları biliyorum ban , mute , jail v.s Rehber : Serverdeki oyuncularla baya ilgilenirim gerekli komutlarını biliyorum...
  5. S

Feroni Craft / Alım Mevcuttur /Fanctions / 1.7.x / 1.8.x / Oyun İçi Mini Games/

Feroni Craft Sizlere En kaliteli ortamı sunmak için tekrar açıldı kaliteli ortamıyla sizlerle beraber! Sadece bugüne özel herkes V.İ.P olarak başlıyor /kit vip yazarak P3 set alabilirsiniz! Serveri İP'si : Feronicraft.nitrado.net Açılışa özel V.İ.P çekilişi yapılacaktır! Server Sürümü : 1.7.x...
  6. S

DeadLy Craft Yetkili Alımları

Merhaba arkadaşlar yeni açılan DeadLy Craft sizleri bekliyor. şuanda bukkit (beta) aşamasında olan serverimiz en kısa zaman VPS/VDS ' ye geçiş yapacaktır serverimizin mapını yapmak için builder aranıyor rehber moderator admin gibi alımlarımızda mevcuttur İP : 78.161.253.26:25565 Gelin server...
  7. S

ÖZBEK Craft Admin Olmadan Programla Serveri Yönetme

İçerik SearchTR Tarafindan kaldirildi.
  8. S

Steve Ve John ' un Maceraları Bölüm 1

Steve Ve John Evlerinde Uyuyorlardı , Fakat Bu Fazla Uzun Sürmeyecekti Çünkü ; Dışarıda Yangın Vardı. Steve Yangın Sesine Uyandı Ve John ' a -Hey John , John ! -Efendim Steve Söyle ? -Dışarıda Yangın Var Sandık Odamız Yanıyor ! Diye Haykırdı John Ve Steve Ellerine Aldığı Su Dolu Kovalarla Sandık...