Arama sonuçlarınız

1. raptorc

Bana sağlam bir kadro lazım şu anda serverim var alım yapıyorum

nitrado panelinden ve pluginlerden çok iyi anlayan bir arkadaş lazım bana var evet
  2. raptorc

alım hala devam ediyor arkadaşlar tam olarak bulamadım ama şimdi bir kaç kişiyle görüşücem yorum atmış olan onlardan birisini admin olarak alabilirim skype adresinizi sürekli kontrol edin skype adresini yaz ekleyeyim
  3. raptorc

baktım kardeşim bir daha bak mesaja
  4. raptorc

.............................
  5. raptorc

Özel mesaj atın

Özel mesaj atın
  6. raptorc

Hayattaki amacınız nedir gelecekte yapacağınız iş nedir?

Tercüman olucam zaten bir tek dil konusunda aktifim diğerleri maalesef :3
  7. raptorc

İşini iyi yapan arkadaşlar acil lazım Skype kullanımı zorunludur.

Merhaba arkadaşlar kısa kesicem acelem var mümkün olursa bütün alımları bu gün yapıcam.(25.01.2015) Forumda dürüst olmanızı öneririm çünkü dürüst olanları seçicem ve yaşının fazla küçük olmasını istemiyorum.Arkadaşlar öncelikle şunuda belirteyim benim için builder adminden daha değerli bir...
  8. raptorc

Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Ha bide ben sırf skin için premium aldım herkesin alacağını sanmıyorum çünkü bazılarında şöyle bir mantık var ona ne para vericem bu mantık yüzünden zaten Türkiye'de fazla orjinal oyun satın alan yok yani herkesin premium almasını beklemeyin arkadaşlar adam diyorki ona para vereceğime giderim şu...
  9. raptorc

Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Abi iyi hoş herkes iyi olmuş demişte yok ayrıcalık olmasın şöyle böyle demişsiniz bende premium var ama insanlar cracked oynamak varken premium almıyorlar direk vip alıyorlar zaten bu yüzden vip diyoruz ayrıcalıklı oyuncular kozmetik için türk serverlerinde para veren olacağını sanmıyorum yani...
  10. raptorc

RohanTurk Server daha yeni sıfır başlangıcı atıldı her alım var[admin,mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]

İyi builder olduğunu iddia eden direk hesabımı eklesin birde mod aynı zamanda.
  11. raptorc

Naruto RPG Server için yetkili arıyoruz.

Şu an açıksa ip ne Naruto'yu çok seviyorumda oynarım her zaman :D
  12. raptorc

İsteğinize Göre Plugin Paketi Ve Server Tasarlanır...

Skypem:boraminecraft12 gel oradan konuşalım.
  13. raptorc

RohanTurk Server daha yeni sıfır başlangıcı atıldı her alım var[admin,mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]

Olumlu bakıyorum skype ekledim kabul et konuşalım.
  14. raptorc

Öncelikle hoş geldiniz serverin adı RohanTurk server her türlü yardım lazım rehber mod admin reklamci en çok lazım olanda builder şunu söyliyim serverimizde BUİLDER admin kadar önemli bir rütbedir hatta daha rütbelidir diyebilirim serverin 3 ayı ödenmiştir 1 günü geçti daha dün gece açıldı alım...
  15. raptorc

Premium Factions Server

Sadece premiumlara mı özel ? çok iyi olmuş bu arada eğer premiumlara özelse gelicem.
  16. raptorc

JusticeWhip - Sade Hub Spawn - İlk Deneme

İlk denemeye göre gayet iyi
  17. raptorc

Karanlığın Dönüşü V2 Çıktı!! / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin En Iyisi!

Arkadaşım yalnız texture pack yok kaldırılmış :( ? adını söyleyin bari internetten bulayım ?