Arama sonuçlarınız

1. raptorc

Bana sağlam bir kadro lazım şu anda serverim var alım yapıyorum

.............................
  2. raptorc

İşini iyi yapan arkadaşlar acil lazım Skype kullanımı zorunludur.

Merhaba arkadaşlar kısa kesicem acelem var mümkün olursa bütün alımları bu gün yapıcam.(25.01.2015) Forumda dürüst olmanızı öneririm çünkü dürüst olanları seçicem ve yaşının fazla küçük olmasını istemiyorum.Arkadaşlar öncelikle şunuda belirteyim benim için builder adminden daha değerli bir...
  3. raptorc

RohanTurk Server daha yeni sıfır başlangıcı atıldı her alım var[admin,mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]

Öncelikle hoş geldiniz serverin adı RohanTurk server her türlü yardım lazım rehber mod admin reklamci en çok lazım olanda builder şunu söyliyim serverimizde BUİLDER admin kadar önemli bir rütbedir hatta daha rütbelidir diyebilirim serverin 3 ayı ödenmiştir 1 günü geçti daha dün gece açıldı alım...
  4. raptorc

SwainCraft yeni nesil MineCraft Serveri ll1.6.4ll llFactionsll ALIM VAR

* 16 GB RAM 0 laglı oyunda oynama keyfi. * Yeni kurulduğu için alımlar var. * İksir itemleri satılmayacak. * Küfürsüz kaliteli ortam. * İlgili rehberler ve yetkililer. * 7/24 Açık olan...
  5. raptorc

Servere bir builder arıyorum builder adminde olabilir[2 tane server var]

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepiniz hoşgeldiniz öncelikle bahsedeyim başvuruları buradan konuya mesaj atarak yaparsanız sevinirim builder arıyorum ama bu builder hem iyi build yapıyor hemde pluginden anlıyorsa admin olur sonrada başadmin falan :P işte bir nitrado dan server var 2 aylık 8 gb şu...
  6. raptorc

Minecraft Türkiye' ye Destek Sayfamiz Acildi.

Minecraft Türkiye'ye Destek Sayfamiz Acilmistir Bildiginiz Üzeri Minecraft Yolunda Bir Sürü sayfalar acilmistir.Bizde Bir Tane Actik Ve Minecraft Türkiye ye Destek Sayfamiz Acildi. http://minecraftturk.com/
  7. raptorc

Army Craft |7/24 VDS |16GB RAM| 100 Kisi Kapasite | 1.6.4 Faction Pvp| 31.210.111.75

_______________________________________________________________ ArmyCraft YKT HOSTİNG GÜVENCESİYLE 31.210.111.75 31.210.111.75 31.210.111.75 Neden Biz Titizlikle Hazırlanmış Pluginler 7/24 Hizmet YKT HOSTİNG KALİTESİ Özel Pvp Deneyimleri Lagsiz bir server diyorum fakat arada laglar olur ki bu...
  8. raptorc

Pluginer ve Builder RPG Serveri için alım [Avatar için]

Merhaba arkadaşlar benim elimde host var 8 gblik ve bender pluginide var fakat bana plugin paketini toplayacak böyle butona tıklar tıklamaz yapılan işlerden falan ayarlıyacak birisi lazım nasıl desem bükücü leveli olucak skill sıralaması falan olucak eğer bu pluginer görevini tam yaparsa belli...
  9. raptorc

Servere Admin Moderatör Builder Rehber Reklamcı alınacaktır. İP:womcraft.mcserverim.com:27015

Merhaba arkadaşlar öncelikle başvuru formlarını yazacağım siz yorum atarsınız ben incelerim ve uygun olanları seçerim. Admin,Moderatör,Builder Başvuru Formu Adınız soyadınız: Yaşınız: Daha önceki görevleriniz:(örneğin modluk yaptım tarzı)...
  10. raptorc

acil yardım team ile yardım

merhaba arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz ben birmodu yükleyemedim lütfen yardım edin team wiwerle kurabilirsiniz mesala modloaderde var modun adı tale ofkingdoms bir arkadaşım anlattı kendimi eski çağlarda sandım lütfen yardım özel mesaj atabilirsiniz veya skype ekelyeblrsiniz boraminecraft12
  11. raptorc

Acil Yardım modla ilgili

merhaba arkadaşlar ben mod yükledim minecrafta timber lordoftherings bide mocreaturs bunları yukledim işte faakt oyun acılmıyor bu kara ekrean geliyor yardım edermisiniz modd yüzündenmi baska biseydenmi anlamadım ama mod yokken gayet normaldi mod atinca boyle oldu kara ekran beklıyor oylece ...
  12. raptorc

Yardım edebilecek varmı :/

merhaba arkadaşalr ben bir sunucda geziyodum adamın biri denizin en dibine ev yapmış en dibine deniz cok uzun nasıl yapmış ben de yapmak istiyorum evin içide su almıyor nasıl yapmıştır ??
  13. raptorc

Acil yardım arkadaşlar oyun problemi

Merhaba arkadaşalröncelikle bu konuya hoşgeldiniz di yoru mver sorunumu acıklıyorum bende bir ahta vreiyorben bir admi ne danıswtım admin opengl indir dedei fgakatt benopenglinin li nkini bulamıyorum lütfen biri enson sürümümünn linkini atabilirmi ?
  14. raptorc

Oyunhatasi acil yardım(minecraft)

Merhab arkadaşalr once konuya bakma zahmeti gösterdiniz icin tesekkürler ve benim sorunumu bu forum daha once cozdu arakdasımın uyeligi yok ona yardim etmek icin bu konuyu actimjava yeni yüklendi arakadaşlar ma bu sorun unalamadım yorumlarinizi beklıyorum foroğraf koydum.
  15. raptorc

Acil Yardım Lütfen Minecraftturk

Arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz ben minecraft oyununa yenı başladı mve ço kbeğendim şimdi çoklu oynamak ıcın napmam lazım server ipleri veriyolarda nasıl gırıcem yardım edermısınız gerekirse teamwiwerde kullanabiliriz teamwiwer ıd şifremi veririm nasıl girldiğini öğretir lütfen yardım..