Arama sonuçlarınız

1. Lasvegs

Borderlands 2 coop oynucak içeri

Meraba arkadaşlar ismim hamza oyun cıkalı 2 yıl oldu ve hayla oynuyorum ve türk oyuncu arıyorum neyse hemen bilgilerimi veriyeyim oyun korsan olsada fark etmez yeterki olsun skype:herobrine3170(zorunludur) bağlantı: tunngleyle bağlanıcaz(hamachiyle uraşamam direk tunngleyle rahat bi sekilde...
  2. Lasvegs

Project Zomboidi Bilen Türk eklesin skype zorunludur 13+

herobrine3170
  3. Lasvegs

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Katılım Formu: Adım:John Nasıl katılabirim
  4. Lasvegs

MODLU MULTİ İSTEYEN İCERİ

Merhaba Arkadaşlar ben hamza vede burda sizlerle Modlarla Multiplayer ayarlayabiliroyum daha onceden oynamışımdır neyse uzatmadan bilgiler.. 1.Hamachi gerekir vede iyibir internet bağlantısı sakın kotalı olmasın :D 2.Skype zorunludur. 3.Sisteminiz Xp-Win7 Olmak zorunda Vista yada Win8 Kabul...
  5. Lasvegs

Modlu Multi İsteyen içeri

Merhaba Arkadaşlar ben hamza vede burda sizlerle Modlarla Multiplayer ayarlayabiliroyum daha onceden oynamışımdır neyse uzatmadan bilgiler.. 1.Hamachi gerekir vede iyibir internet bağlantısı sakın kotalı olmasın :D 2.Skype zorunludur. 3.Sisteminiz Xp-Win7 Olmak zorunda Vista yada Win8 Kabul...
  6. Lasvegs

sa skype ekledm gel hexxit yapak

sa skype ekledm gel hexxit yapak
  7. Lasvegs

Hexxit Oynayacak Arkadaş (Server Benden) [12-13 Yaş]

beyler benle oynuycak varmı yaş 14 openthelan la girmeyi biliyorm skype:herobrine3170 ekledm seni gel
  8. Lasvegs

Arkı Arayan İCERİİİ!!

fff yanilis yazmısım 15 yazcaktım fark etmedim
  9. Lasvegs

Arkı Arayan İCERİİİ!!

SeLAM BEYLER ben hamza burda arkadaş arıyorum bazı oyunları hamachı uzerinde oynamayı pilanliyorum ve modlarla open the lan olarak ayarlamayı biliyorum, yanı bazi oyunlar Viscera Cleanup(temızleme oyunu mp olarak oynarrız) No more room in hell (super bir zombi oyunu oynamanızı...
  10. Lasvegs

Slm Survival Oynayakmı Skype varsa iyi Olr.

Slm Survival Oynayakmı Skype varsa iyi Olr.
  11. Lasvegs

Slm Survival Oynayakmı Skype varsa.

Slm Survival Oynayakmı Skype varsa.
  12. Lasvegs

gir minecraftsuvivorekibi2 şifre:123

gir minecraftsuvivorekibi2 şifre:123
  13. Lasvegs

gir minecraftsuvivorekibi şifre:123

gir minecraftsuvivorekibi şifre:123
  14. Lasvegs

---------------------------------------------best Hunger Games-------------------------------------

hey premium uvyilegim yok gerekirmi mc ye premiıum uviyelik gerekmesse her elinde ben varim!
  15. Lasvegs

Hunger GamesServer Biliyormusun suan acık olacak mesela

Hunger GamesServer Biliyormusun suan acık olacak mesela
  16. Lasvegs

Selam

Selam
  17. Lasvegs

aMa Server Hamachidir

aMa Server Hamachidir
  18. Lasvegs

Nbr ben hamza Benlen Teraria OYnamak İstermisin ? İstiyosan ağim gir İD:TerariaTürkiye5 Şifre:123

Nbr ben hamza Benlen Teraria OYnamak İstermisin ? İstiyosan ağim gir İD:TerariaTürkiye5 Şifre:123
  19. Lasvegs

Terraria agimin hangisine girdin ? isminne

Terraria agimin hangisine girdin ? isminne
  20. Lasvegs

benim yaş 13 senin kaç

benim yaş 13 senin kaç
  21. Lasvegs

[1.2.5] [MOD] Herobrine

hey Net framework v.4.0.303.19 indirme sitesini verirmisin xp icin
  22. Lasvegs

hey bana yardim et oyuna giremiyom crash hatasi veriyo surum 1.3.1 minecraftin herobrine mod...

hey bana yardim et oyuna giremiyom crash hatasi veriyo surum 1.3.1 minecraftin herobrine mod indirdim ama seninkini deyil googleden buldum
  23. Lasvegs

[1.2.5] [MOD] Herobrine

oyuna giriyom ismimi yaziyom "Enter Game" basiyom bu cikiyo Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Exception occured in ModLoader This error has been saved to C:\Documents and...
  24. Lasvegs

[1.2.5] [MOD] Herobrine

minecraft 1.3.1 surum yaziyo
  25. Lasvegs

[1.2.5] [MOD] Herobrine

1.3.1 minecraft